*** Arvutimängud ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Romka
    Pokkerihai
    • Mar 2009
    • 1544

    #1441
    Re: *** Arvutimängud ***

    NaVi kapten siis eestlane, kes ei tea.


    /Puppey vist mängib pokkerit ka :D
    Last edited by Romka; 27.03.13, 22:26.

    Comment

    • Romka
      Pokkerihai
      • Mar 2009
      • 1544

      #1442
      Re: *** Arvutimängud ***

      Comment

      • vennike
        Pokkerihai
        • Mar 2009
        • 1958

        #1443
        Re: *** Arvutimängud ***

        hahaha mida beast, olen näinud päris mitu korda kui Fear 3+venda yhe hitiga maha tõmbab. Mingi kuu aega tagasi one shottis terve NaˇVi lol

        Comment

        • Vandalar
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3577

          #1444
          Re: *** Arvutimängud ***

          Milline online pc mäng võiks praegusel hetkel olla kõige suurema potentsiaaliga profiti tegemise eesmärgil?

          Comment

          • Strawberry
            Varasemalt kasutaja "romeo"
            • Aug 2012
            • 1229

            #1445
            Re: *** Arvutimängud ***

            Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
            Milline online pc mäng võiks praegusel hetkel olla kõige suurema potentsiaaliga profiti tegemise eesmärgil?
            Kõige rohkem turniiriraha on starcraft 2-s



            See on ainult tournament winnings, tegelikult saavad samapalju veel sponsoritelt juurde + tasuta elamine/söömine gaming houses ja tasuta reisimine üle maailma.
            Last edited by Strawberry; 24.04.13, 07:21.

            Comment

            • camu
              Super Moderaator
              • Jan 2009
              • 3411

              #1446
              Re: *** Arvutimängud ***

              Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
              Milline online pc mäng võiks praegusel hetkel olla kõige suurema potentsiaaliga profiti tegemise eesmärgil?
              Wolfwerk sina vä?

              Comment

              • Vandalar
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3577

                #1447
                Re: *** Arvutimängud ***

                Jättes paranoilised moded kõrvale, siis: Ma pidasin pigem silmas selliseid mänge, kus on nö. mängusisene majandus, mida ära kasutada. Muidugi on igasugused turniirid, kuid seal konkurents ja tase väga kõrge.

                Comment

                • Strawberry
                  Varasemalt kasutaja "romeo"
                  • Aug 2012
                  • 1229

                  #1448
                  Re: *** Arvutimängud ***

                  Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                  Jättes paranoilised moded kõrvale, siis: Ma pidasin pigem silmas selliseid mänge, kus on nö. mängusisene majandus, mida ära kasutada. Muidugi on igasugused turniirid, kuid seal konkurents ja tase väga kõrge.
                  Diablo3 real money auction house on vist see mida sa mõtled siis. World of Warcraft gold/rare item selling ka.

                  Edit: almost forgot, parim töötav online majandusmudel Eve Online-s.

                  PS. Eve Online on ainuke mäng maailmas, mis peale 10 aastat online olemist, ikka veel kasvab ja suurendab subscriptionite arvu.

                  CCP Games announced today that its sci-fi massively multiplayer online game EVE Online had crossed 500,000 active subscribers for the first time in the game's history. The game has seen 10 straight years of subscriber growth, according to the publisher.


                  The milestone was reached followed the December 4 launch of EVE Online: Retribution, the game's 18th free expansion and its "most successful ever," according to CCP.
                  Last edited by Strawberry; 24.04.13, 14:40.

                  Comment

                  • Vandalar
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3577

                    #1449
                    Re: *** Arvutimängud ***

                    Ok, tänud.

                    Comment

                    • Vandalar
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3577

                      #1450
                      Re: *** Arvutimängud ***

                      Keegi PathOfExile siit mängib? Võiks party luua ja lootida natuke.

                      Comment

                      • Strawberry
                        Varasemalt kasutaja "romeo"
                        • Aug 2012
                        • 1229

                        #1451
                        Re: *** Arvutimängud ***

                        Keegi selle uue Neverwinter free-to-play mängu kohta oskab midagi kommenteerida ?

                        Open beta algas just hiljuti.

                        Live stream ka: http://www.twitch.tv/kungentv

                        Comment

                        • Vandalar
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3577

                          #1452
                          Re: *** Arvutimängud ***

                          Ma eile-üleeile tõmbasin selle. Väga sarnane on see keskkond IMO LOTRO keskkonnale ja atmosfäärile, ei imestaks kui sama tegija sellel, pole uurinud.

                          Comment

                          • rasmer
                            Vana Tegija
                            • Oct 2009
                            • 1306

                            #1453
                            Re: *** Arvutimängud ***

                            Esimene GTA V ülevaade. Tundub, et tuleb ebareaalselt hea, hype jõuab veel ilmselt enneolematute kõrgusteni, aga vaevalt, et pettumust valmistab.

                            Comment

                            • camu
                              Super Moderaator
                              • Jan 2009
                              • 3411

                              #1454
                              Re: *** Arvutimängud ***

                              Algselt postitas rasmer Vaata postitust
                              Esimene GTA V ülevaade. Tundub, et tuleb ebareaalselt hea, hype jõuab veel ilmselt enneolematute kõrgusteni, aga vaevalt, et pettumust valmistab.

                              http://www.computerandvideogames.com...e=1#top_banner
                              Ülevaade on asja kohta ikka päris vale öelda. Aga jah, pidavat reinventima sandboxi jälle.

                              Comment

                              • Maxi
                                Pokkerihai
                                • Nov 2010
                                • 1849

                                #1455
                                Re: *** Arvutimängud ***

                                Preview - Eelvaade
                                Review - Ülevaade

                                Comment

                                Working...