Re: *** Arvutimängud ***
?
ei saa aru, mida sa üritasid siin selgeks teha, aga mu point oli see, et HoNi casual mode (ehk nagu aru saan, siis LoLi normal mode?) on mõttetu compared to normal mode, sest normal mode on mitte ainult raskem, aga ka palju strateegilisem.
Algselt postitas Strawberry
Vaata postitust
ei saa aru, mida sa üritasid siin selgeks teha, aga mu point oli see, et HoNi casual mode (ehk nagu aru saan, siis LoLi normal mode?) on mõttetu compared to normal mode, sest normal mode on mitte ainult raskem, aga ka palju strateegilisem.

Comment