Re: *** Arvutimängud ***
Path Of Exile on päris hea, esialgu vähemalt tundub palju nauditavam oma sisu ja teostuse poolest, kui Diablo 3. Diablo 3-l on küll graafika ja interface lahendused paremad ja kvaliteetsemad IMO, kuid mängu sisu ja mängitavus on POE-l kõvasti üle.
Path Of Exile on päris hea, esialgu vähemalt tundub palju nauditavam oma sisu ja teostuse poolest, kui Diablo 3. Diablo 3-l on küll graafika ja interface lahendused paremad ja kvaliteetsemad IMO, kuid mängu sisu ja mängitavus on POE-l kõvasti üle.
Comment