*** Arvutimängud ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Vandalar
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3577

    #1276
    Re: *** Arvutimängud ***

    Path Of Exile on päris hea, esialgu vähemalt tundub palju nauditavam oma sisu ja teostuse poolest, kui Diablo 3. Diablo 3-l on küll graafika ja interface lahendused paremad ja kvaliteetsemad IMO, kuid mängu sisu ja mängitavus on POE-l kõvasti üle.

    Comment

    • redddman10
      Grinder
      • Aug 2010
      • 703

      #1277
      Re: *** Arvutimängud ***

      mingeid häid uuemaid FPS peale CoD-i ja Medal of honori?

      Comment

      • Karelkorm
        Grinder
        • Nov 2009
        • 856

        #1278
        Re: *** Arvutimängud ***

        Algselt postitas q_q Vaata postitust
        mida sa seletad, cs-is polegi selliseid relvi. me räägime 1.6 mitte noob-strike

        cs-is on ak,galil,m4,famas,mp5 ja awp ja vsjo ja mingit spray and pray jutu peale lihtsalt lol
        Kas go ei ole 1.6 täiustatud versioon? Ma 1.6 pole eriti mänginud jah, ei viitsi neid 10t pikslit ekraani peal oskuslikult liigutada.

        Comment

        • q_q
          dibs esimesele naisele, kes siia satub
          • Jan 2011
          • 6303

          #1279
          Re: *** Arvutimängud ***

          Algselt postitas Karelkorm Vaata postitust
          Kas go ei ole 1.6 täiustatud versioon? Ma 1.6 pole eriti mänginud jah, ei viitsi neid 10t pikslit ekraani peal oskuslikult liigutada.
          ei

          noob-strike's for noobs

          yea right 10 pikslit, lambitont ütles väga õieti

          nuubid vaatavad mängude puhul ainult graafikat ja ei taju sittagi

          Comment

          • Karelkorm
            Grinder
            • Nov 2009
            • 856

            #1280
            Re: *** Arvutimängud ***

            a mis sis go-s valesti on, et see noobidele on?

            Comment

            • Karelkorm
              Grinder
              • Nov 2009
              • 856

              #1281
              Re: *** Arvutimängud ***

              V ei läinud käima?

              Comment

              • q_q
                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                • Jan 2011
                • 6303

                #1282
                Re: *** Arvutimängud ***

                see on hoopis eraldi mäng millele pandud counter-strike nimi ette, et paremini müüks

                Comment

                • Poke
                  Grinder
                  • Mar 2010
                  • 995

                  #1283
                  Re: *** Arvutimängud ***

                  Algselt postitas q_q Vaata postitust
                  see on hoopis eraldi mäng millele pandud counter-strike nimi ette, et paremini müüks
                  lol
                  et ainult 1.6 on siis counterstrike?

                  mapid on isegi cs:go-s peaaegu identsed 1.6-le
                  relvade recoil käitub pm samamoodi nagu 1.6-s, animation on uhkemaks tehtud vähe ainult.
                  kui sa arvad, et see on hoopis eraldi mäng siis sa ilmselt ajad sassi midagi.
                  Last edited by Poke; 27.01.13, 18:17.

                  Comment

                  • Murdock
                    Grinder
                    • Jun 2010
                    • 690

                    #1284
                    Re: *** Arvutimängud ***

                    Mängin CO-st kunagi toksisin 1.6t
                    CO on pmst samasugune ainult graafika parema

                    Comment

                    • q_q
                      dibs esimesele naisele, kes siia satub
                      • Jan 2011
                      • 6303

                      #1285
                      Re: *** Arvutimängud ***

                      Algselt postitas Poke Vaata postitust
                      lol
                      et ainult 1.6 on siis counterstrike?

                      mapid on isegi cs:go-s peaaegu identsed 1.6-le
                      relvade recoil käitub pm samamoodi nagu 1.6-s, animation on uhkemaks tehtud vähe ainult.
                      kui sa arvad, et see on hoopis eraldi mäng siis sa ilmselt ajad sassi midagi.
                      yep

                      cs:source ja cs:go pole cs minujaoks, vahet sel on anyway mingi mõttetu vaidlus stiilis "mis cs:go-l viga, arvuti ei vea välja v?"

                      Comment

                      • Poke
                        Grinder
                        • Mar 2010
                        • 995

                        #1286
                        Re: *** Arvutimängud ***

                        Algselt postitas q_q Vaata postitust
                        yep

                        cs:source ja cs:go pole cs minujaoks, vahet sel on anyway mingi mõttetu vaidlus stiilis "mis cs:go-l viga, arvuti ei vea välja v?"
                        obv cs1.6 on ja jääb parimaks cs-iks mis tehtud on,aga jah mõttetu vaidlemine.
                        e:obv cod:4 jääb parimaks call of duty-ks mis kunagi olnud on

                        Comment

                        • virukunn
                          Pokkerihai
                          • Jul 2010
                          • 2036

                          #1287
                          Re: *** Arvutimängud ***

                          Algselt postitas Karelkorm Vaata postitust
                          P90, negev, isegi m4 lähedalt ju puhas sprei. Kuulid mööda ekraani laiali, hs lootes. Muidu lots of fun.
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          Ise CS GO-d pole m2ngind, aga videosid vaadates tundus laskmine sarnane 1.6-ga ja prolly on ka, sest paljud prod GO-le üle kolinud.

                          Comment

                          • Oliverk
                            Moderaator
                            • Nov 2008
                            • 3016

                            #1288
                            Re: *** Arvutimängud ***

                            Taga targemaks. Videos tundub laskmine sarnane. Mida veel välja mõtlete. Olen mõlemat mänginud. CS Go on täispask recoil. Mby midagi muudetud nüüdseks, pole peale betat seda puutunud.

                            Comment

                            • valustyng
                              Õpihimuline Mängur
                              • Apr 2009
                              • 450

                              #1289
                              Re: *** Arvutimängud ***

                              Minu meelest oli parim CSi versioon 1.5 .

                              Comment

                              • totaldonk
                                Grinder
                                • Dec 2009
                                • 914

                                #1290
                                Re: *** Arvutimängud ***

                                1.5 oli kõva ja :D

                                Comment

                                Working...