*** Arvutimängud ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Poke
    Grinder
    • Mar 2010
    • 995

    #1216
    Re: *** Arvutimängud ***

    mul barb 94
    1monk plvl25 ja teine 15
    krdi kahju, et arvuti jääb multiboximise jaoks nõrgaks vähe.

    aha ühe monga tegin üleeile vist, otsin kõik xp geari (cains set,leorics signet,31% xp gem helmi ja hellfire ring) ja maksin ühele archon wizardile, et boostiks, mp10-s tegime lvl13-60 mingi alla kahe tunni vist.

    E:rigged, kui ma nt 1 chariga botiks ja teisega kõik legit, kui ban wave tuleb, kas ma saan mõlemad ban või ainult selle millega botin?

    Comment

    • camu
      Super Moderaator
      • Jan 2009
      • 3411

      #1217
      Re: *** Arvutimängud ***

      Don´t Starve on haige mäng. Asi veel beetas, aga hetkel päris kaasakiskuv. Klei Entertainment teeb, kelle käe alt siiani päris vingete visuaalsete lahendustega häid asju ilmunud. (Mark of the Ninja)
      Soovitan üle checkata.

      Comment

      • udikaz
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 1946

        #1218
        Re: *** Arvutimängud ***

        Algselt postitas camu Vaata postitust
        Don´t Starve on haige mäng. Asi veel beetas, aga hetkel päris kaasakiskuv. Klei Entertainment teeb, kelle käe alt siiani päris vingete visuaalsete lahendustega häid asju ilmunud. (Mark of the Ninja)
        Soovitan üle checkata.
        vaese mehe diablo

        Comment

        • Rigged
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2535

          #1219
          Re: *** Arvutimängud ***

          Algselt postitas Poke Vaata postitust

          E:rigged, kui ma nt 1 chariga botiks ja teisega kõik legit, kui ban wave tuleb, kas ma saan mõlemad ban või ainult selle millega botin?
          See on ilgelt random, lugesin seal eelmise banwavega et mingil vennal char mida bottis ei saanud banni ja legit char sai banni, nii et blizzard paneb suht umbes.

          Comment

          • camu
            Super Moderaator
            • Jan 2009
            • 3411

            #1220
            Re: *** Arvutimängud ***

            Algselt postitas udikaz Vaata postitust
            vaese mehe diablo
            Pigem on paralleele toodud minecraftiga.

            Comment

            • Vandalar
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3577

              #1221
              Re: *** Arvutimängud ***

              D3-l siis PTR 1.0.7 on up EU-s.

              Comment

              • Poke
                Grinder
                • Mar 2010
                • 995

                #1222
                Re: *** Arvutimängud ***

                täiesti sitt patch.
                minujaoks pole mittemidagi huvitavat, või midagi mis epic grindiga rohkem goldi sisse tooks, täiesti mõttetu.
                tegin mongaga paar tundi dueli, kõik barbid/dh-d said lutti ja wd ja wizardi vastu pole põhimõttelsielt midagi teha, kui neil vähegi skillset paigas.

                okei, grindin vähe saan mongale tsipa paremad glovesid, millel pole resell valuet, ning see ongi kõik, paremat amuletti tempest rush mongale annab rollida, kui mul on ja ülejäänud uued craftables on sitemad kui vanad legendari/set itemid.

                bullshit.

                küll aga on see patch suur samm edasi, ning ilmselt strateegiliselt läbi mõeldud, selle patchiga kaotatakse mängust palju goldi ja materjale, ning järgmine patch prolly tuleb uusi legendarisid etc, mis ajavad hinnad kõrgemaks jälle jne.

                Comment

                • Vandalar
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3577

                  #1223
                  Re: *** Arvutimängud ***

                  Mul õnnestus ka munga käest peksa saada- paar hitti ja korras.

                  Comment

                  • reggie
                    Pokkerihai
                    • Jun 2009
                    • 1705

                    #1224
                    Re: *** Arvutimängud ***

                    Keegi D2 hell modes lõpuni on teinud ja kui siis mis tegelasega, normal ja nightmare on lihtsad aga hellis ei suuda kõige esimest questi ka lõpuni teha.

                    Comment

                    • Vandalar
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3577

                      #1225
                      Re: *** Arvutimängud ***

                      Leidsin esimese rohelise itemi ever ning what happens? Obv ma ei saanud seda maast võtta ning disconnect
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Mis hinnaga neid lükata?
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                      Last edited by Vandalar; 19.01.13, 18:08.

                      Comment

                      • redddman10
                        Grinder
                        • Aug 2010
                        • 703

                        #1226
                        Re: *** Arvutimängud ***

                        Skyrimist sõltuvuses hetkel.julm kui pikk mäng.ning hea:)

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #1227
                          Re: *** Arvutimängud ***

                          Algselt postitas redddman10 Vaata postitust
                          Skyrimist sõltuvuses hetkel.julm kui pikk mäng.ning hea:)
                          Cliffs?

                          Comment

                          • redddman10
                            Grinder
                            • Aug 2010
                            • 703

                            #1228
                            Re: *** Arvutimängud ***

                            selline freeworld mäng nö. questid, kogud armorit, relvi, õpid erinevaid skille, maagiat jne megasuur kaart kus möllata ja vabadus suht kõike teha.parim mäng mis viimase aasta jooksul mänginud. kindlasti soovitan. atmosfäär näeb välja naq lord of the ringsis enamvähem.

                            Comment

                            • Cypher0
                              Pokkerihai
                              • Jan 2010
                              • 1512

                              #1229
                              Re: *** Arvutimängud ***

                              Algselt postitas redddman10 Vaata postitust
                              Skyrimist sõltuvuses hetkel.julm kui pikk mäng.ning hea:)
                              Mul sama probleem atm:) Kui TES eelmisi osasid pole mänginud, võib algul pisut kirves olla (endal oli Morrowind esimene ja pidin 3-4x vist uue chari tegema ja otsast alustama, kuna skillide ja asjadega sai võssa pandud). Aga kui rollikad vähegi istuvad, siis raudselt kohustuslik.

                              Comment

                              • Kakahirmutis
                                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                                • Oct 2010
                                • 7079

                                #1230
                                Re: *** Arvutimängud ***

                                Algselt postitas reggie Vaata postitust
                                Keegi D2 hell modes lõpuni on teinud ja kui siis mis tegelasega, normal ja nightmare on lihtsad aga hellis ei suuda kõige esimest questi ka lõpuni teha.
                                Hammer paladiniga easy game

                                Comment

                                Working...