Re: *** Arvutimängud ***
mul barb 94
1monk plvl25 ja teine 15
krdi kahju, et arvuti jääb multiboximise jaoks nõrgaks vähe.
aha ühe monga tegin üleeile vist, otsin kõik xp geari (cains set,leorics signet,31% xp gem helmi ja hellfire ring) ja maksin ühele archon wizardile, et boostiks, mp10-s tegime lvl13-60 mingi alla kahe tunni vist.
E:rigged, kui ma nt 1 chariga botiks ja teisega kõik legit, kui ban wave tuleb, kas ma saan mõlemad ban või ainult selle millega botin?
mul barb 94
1monk plvl25 ja teine 15
krdi kahju, et arvuti jääb multiboximise jaoks nõrgaks vähe.
aha ühe monga tegin üleeile vist, otsin kõik xp geari (cains set,leorics signet,31% xp gem helmi ja hellfire ring) ja maksin ühele archon wizardile, et boostiks, mp10-s tegime lvl13-60 mingi alla kahe tunni vist.
E:rigged, kui ma nt 1 chariga botiks ja teisega kõik legit, kui ban wave tuleb, kas ma saan mõlemad ban või ainult selle millega botin?


Comment