*** Arvutimängud ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rigged
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2535

    #1111
    Re: *** Arvutimängud ***

    Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
    Sinu arvates müüb RMAH iga päev $8000+ eest kulda ? $240000 eest kulda kuus ?

    O'rly ?
    Miks Sa edasi jaurda kui Sa ise ei tea sellest teemast ilmselgelt mitte midagi? Viimase nädalaga müünud ca 300M ja ei ole pidanud kunagi üle paari tunni ootama.

    Kas Sa kujutad ette ka milline turg Diablo 3´l on? 8000$ käivet päevas ei ole teab mis utoopiline. LOL.

    Comment

    • Timpz
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2029

      #1112
      Re: *** Arvutimängud ***

      Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
      Kõige tõenäolisem on, et mõni gold reseller oligi see kes selle ostis kuna tal on rohkem kulda kui ta $$$ eest maha suudab müüa.
      u play diablo? yes or no

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #1113
        Re: *** Arvutimängud ***

        Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
        On küll vahe.

        Suur erinevus on kas sa maksad $8000 või sa maksad 40bil gold, mille su 10 hackitud/varastatud kontot botides kokku on kühveldanud ja mille eest sa sentigi pole maksnud.

        Samuti pole $8000 eest kulla maha müümine niisama käkitegu, selle jaoks on sul vaja ikka sadakond erinevat ostjat jne.
        Millest sa aru ei saa? Vend võib-olla ei maksnud $8000 selle eest vaid maksis eluaeg kogutud kulla, aga selle itemi väärtuseks kujunes $8000. See inimene, kes müüs itemi maha, saab kulla maha müüa 8000 taala eest.

        Tra see on sama, et kui sa leiad maast miljoni euro väärtuses kulda, ostad selle eest ziguli ära ja siis väidad, et sa ei maksnud milku ziguli eest.

        Comment

        • lissavassa
          Jube Noob
          • Feb 2012
          • 149

          #1114
          Re: *** Arvutimängud ***

          Polegi küll diabloga kursis aga vōin julgelt väita, et raha saab müüdud vähemalt paari päeva jooksul.
          Ca. 5 aastat tagasi kui oli selline mäng nagu runescape, müüsin ja ostsin samuti aktiivselt kulda, ning teenisin sellega easylt 300-500 usd kuus, puhtalt pōhikooli kōrvalt. Pluss mängu jäid kinni umbes 8 partyhati, mis hetkel ostes/müües maksavad 1000$-3000$ , need oleks hetkel müües päevaga kadunud, arvuta ise strawberry mis kasum sealt tulnud oleks.
          Sorry for ot.

          Comment

          • Romka
            Pokkerihai
            • Mar 2009
            • 1544

            #1115
            Re: *** Arvutimängud ***

            Runescape on siiamaani olemas ja proof et partyhattide hinnad on 1k-3k? Kuidagi ei usu seda.

            Comment

            • lissavassa
              Jube Noob
              • Feb 2012
              • 149

              #1116
              Re: *** Arvutimängud ***

              Algselt postitas Romka Vaata postitust
              Runescape on siiamaani olemas ja proof et partyhattide hinnad on 1k-3k? Kuidagi ei usu seda.
              Tean, et alles. Kuid eelmine aasta sain vana klassivennaga kellega koos mängisime, rääkis mis hinnad asjadel nüüd on, siis peale seda läksin kohe netti tsekkama ja nägin hindasi vahemikus 1000 usd ja kõrgeim oli sinine vist? 2850usd
              kiire google tõi selle lehe http://rs.farmer100.com/runescape-items/ ja sinise hinnaks 1320usd.
              Kuid olen endas täiesti kindel, et eelmine aasta tsekkates oli hind 2800 something sinisel vms. Sai palju selle üle tol momendil arutatud ka.
              Edit: Teine leht tõi hinnaks 1812usd
              Last edited by lissavassa; 09.12.12, 21:10.

              Comment

              • Timpz
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2029

                #1117
                Re: *** Arvutimängud ***



                essa korralik item mis saand olen kogu aja jooksul maast

                Comment

                • Rigged
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2535

                  #1118
                  Re: *** Arvutimängud ***

                  Algselt postitas Romka Vaata postitust
                  Runescape on siiamaani olemas ja proof et partyhattide hinnad on 1k-3k? Kuidagi ei usu seda.
                  Odavaima phati saab ca 450-500 eest, ülejäänud kallimad.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #1119
                    Re: *** Arvutimängud ***

                    Algselt postitas Timpz Vaata postitust


                    essa korralik item mis saand olen kogu aja jooksul maast
                    Movement speed pask. Anna mulle, kui kirstus ruumi puudu jääb, ma kogun prügi. :P

                    Comment

                    • Timpz
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2029

                      #1120
                      Re: *** Arvutimängud ***

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      Movement speed pask. Anna mulle, kui kirstus ruumi puudu jääb, ma kogun prügi. :P
                      sa ju mängid ka barbi? peaksid teadma , mis on hea :D

                      Comment

                      • Poke
                        Grinder
                        • Mar 2010
                        • 995

                        #1121
                        Re: *** Arvutimängud ***

                        nood miski 100mil

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #1122
                          Re: *** Arvutimängud ***

                          Algselt postitas Timpz Vaata postitust
                          sa ju mängid ka barbi? peaksid teadma , mis on hea :D
                          ära jama anna siia

                          Comment

                          • Vandalar
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3577

                            #1123
                            Re: *** Arvutimängud ***

                            Näidake oma geari

                            Comment

                            • Poke
                              Grinder
                              • Mar 2010
                              • 995

                              #1124
                              Re: *** Arvutimängud ***

                              pole pea 2kuud upgradenud
                              90% asjadest self found
                              130k dps unbuffed, aga krdi sitt hellfire ja stone of jordan ja muu sitt seljas:D


                              E:skorni ja buffidega on dps 280k+

                              Comment

                              • Timpz
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2029

                                #1125
                                Re: *** Arvutimängud ***

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                ära jama anna siia
                                sir yes sir

                                Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                                Näidake oma geari

                                Comment

                                Working...