Re: *** Arvutimängud ***
Miks Sa edasi jaurda kui Sa ise ei tea sellest teemast ilmselgelt mitte midagi? Viimase nädalaga müünud ca 300M ja ei ole pidanud kunagi üle paari tunni ootama.
Kas Sa kujutad ette ka milline turg Diablo 3´l on? 8000$ käivet päevas ei ole teab mis utoopiline. LOL.
Algselt postitas Strawberry
Vaata postitust
Kas Sa kujutad ette ka milline turg Diablo 3´l on? 8000$ käivet päevas ei ole teab mis utoopiline. LOL.

Comment