*** Arvutimängud ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rigged
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2535

    #1096
    Re: *** Arvutimängud ***



    Is nice. 15 euri nagu maast leitud(leidsingi maast).

    Comment

    • vennike
      Pokkerihai
      • Mar 2009
      • 1958

      #1097
      Re: *** Arvutimängud ***

      lol , mõnel inimesel on raha rohkem kui mõistust



      cliffs : serveri üks parimaid haamreid müüdi 7.5k€ eest.

      Comment

      • Strawberry
        Varasemalt kasutaja "romeo"
        • Aug 2012
        • 1229

        #1098
        Re: *** Arvutimängud ***

        Algselt postitas vennike Vaata postitust
        lol , mõnel inimesel on raha rohkem kui mõistust



        cliffs : serveri üks parimaid haamreid müüdi 7.5k€ eest.
        Technically müüdi see haamer siiski 0€ eest. Haamer müüdi 40bil goldi eest.

        40bil gold =/= $8000

        See et goldsellerid müüvad 1mil for $0.20 ei tähenda, et see tüüp kes selle relva ostis, maksis goldselleritele $8000.
        Vabalt võis tal see kuld lihtsalt taskus olemas olla, rohkemgi veel. Saadud tasuta või exploitides või kuidas iganes.

        Comment

        • vennike
          Pokkerihai
          • Mar 2009
          • 1958

          #1099
          Re: *** Arvutimängud ***

          lol demagoog, mõte jääb samaks, kulla saab alati maha müüa - enne või pärast tehingut, vahet ei ole - väärt on ta ikka 8k$

          Comment

          • qjet
            Grinder
            • Apr 2009
            • 806

            #1100
            Re: *** Arvutimängud ***

            mida sa ahad strawberry? see ostetigi 7.5k euri eest, mitte mänguraha eest.

            Comment

            • Strawberry
              Varasemalt kasutaja "romeo"
              • Aug 2012
              • 1229

              #1101
              Re: *** Arvutimängud ***

              Algselt postitas qjet Vaata postitust
              mida sa ahad strawberry? see ostetigi 7.5k euri eest, mitte mänguraha eest.
              So much drama. Apparently the guy who looted that Echoing Fury posted it in the EU RMAH for 250 EU because he needed to make rent ASAP. The lucky sniper got it just as it hit the RMAH and resold it a few days later for 40,000,000,000.

              Comment

              • Strawberry
                Varasemalt kasutaja "romeo"
                • Aug 2012
                • 1229

                #1102
                Re: *** Arvutimängud ***

                Algselt postitas vennike Vaata postitust
                lol demagoog, mõte jääb samaks, kulla saab alati maha müüa - enne või pärast tehingut, vahet ei ole - väärt on ta ikka 8k$
                On küll vahe.

                Suur erinevus on kas sa maksad $8000 või sa maksad 40bil gold, mille su 10 hackitud/varastatud kontot botides kokku on kühveldanud ja mille eest sa sentigi pole maksnud.

                Samuti pole $8000 eest kulla maha müümine niisama käkitegu, selle jaoks on sul vaja ikka sadakond erinevat ostjat jne.

                Comment

                • Rigged
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2535

                  #1103
                  Re: *** Arvutimängud ***

                  Ha.ha.ha

                  Paned RMAH selle 40 miljardit müüki ja järgmiseks päevaks on see müüdud. Case closed.

                  Btw ma ei saa aru mida sa üritad ajada, 8000 on 8000, pole vahet kuidas see 40 miljardit kokku on aetud. Aeg ja raha kõik.

                  Comment

                  • alaska
                    forever
                    • Oct 2008
                    • 6599

                    #1104
                    Re: *** Arvutimängud ***

                    Pilti haamrist, enne kui ma hinnangu üritusele saan anda?

                    Comment

                    • Strawberry
                      Varasemalt kasutaja "romeo"
                      • Aug 2012
                      • 1229

                      #1105
                      Re: *** Arvutimängud ***

                      Algselt postitas Rigged Vaata postitust
                      Paned RMAH selle 40 miljardit müüki ja järgmiseks päevaks on see müüdud. Case closed.
                      Sinu arvates müüb RMAH iga päev $8000+ eest kulda ? $240000 eest kulda kuus ?

                      O'rly ?

                      I tried to sell 400k at the minimum and it didn't sell.
                      Same thing here, it never sell...
                      You guys must be lucky, my gold never sells, only put up <1m. Sold 10 tome of secrets though, who buys that off RMAH? Haha...
                      I didn't have any luck selling my 12 mil gold listed in the RMAH...
                      My sales normally take 28hrs or so, and if I list in very large chunks (20m+) then I normally will not sell all of it.
                      it takes me a day and a half to sell a small portion of the gold listed.
                      i've put up several gold auctions in the past few weeks, and it always takes the entire 36 hours to sell. it seems to be complete luck whether it sells or not. sometimes none will sell, sometimes all of it will sell, but usually only a small portion of it sells.
                      I tried selling 2 million, but it never gets bought. I guess most people are buying gems and selling them for gold.

                      Comment

                      • vennike
                        Pokkerihai
                        • Mar 2009
                        • 1958

                        #1106
                        Re: *** Arvutimängud ***

                        Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
                        On küll vahe.

                        Suur erinevus on kas sa maksad $8000 või sa maksad 40bil gold, mille su 10 hackitud/varastatud kontot botides kokku on kühveldanud ja mille eest sa sentigi pole maksnud.

                        Samuti pole $8000 eest kulla maha müümine niisama käkitegu, selle jaoks on sul vaja ikka sadakond erinevat ostjat jne.
                        lol, sul on PS-s T$9000, tegelikult sul ei ole mitte sittagi, sest seda ei saa kohe oma pangakontole kanda?

                        oh püha lihtsameelsust, googleda natuke, 40B lükkad resellerile .19$/M maha väga kiiresti. Mul algusaegadest kui kulda sai müüdud paar kontakti kelle ma selle 5 minutiga pähe määriks.
                        Last edited by vennike; 09.12.12, 13:00.

                        Comment

                        • Strawberry
                          Varasemalt kasutaja "romeo"
                          • Aug 2012
                          • 1229

                          #1107
                          Re: *** Arvutimängud ***

                          Algselt postitas vennike Vaata postitust
                          oh püha lihtsameelsust, googleda natuke, 40B lükkad resellerile .19$/M maha väga kiiresti. Mul algusaegadest kui kulda sai müüdud paar kontakti kelle ma selle 5 minutiga pähe määriks.
                          Kõige tõenäolisem on, et mõni gold reseller oligi see kes selle ostis kuna tal on rohkem kulda kui ta $$$ eest maha suudab müüa.

                          Comment

                          • vennike
                            Pokkerihai
                            • Mar 2009
                            • 1958

                            #1108
                            Re: *** Arvutimängud ***

                            Algselt postitas alaska Vaata postitust
                            Pilti haamrist, enne kui ma hinnangu üritusele saan anda?
                            http://www.diabloprogress.com/item/19410870 libista üle "Echoing Fury", näed statse. päris kole relv on.

                            Comment

                            • vennike
                              Pokkerihai
                              • Mar 2009
                              • 1958

                              #1109
                              Re: *** Arvutimängud ***

                              Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
                              Kõige tõenäolisem on, et mõni gold reseller oligi see kes selle ostis kuna tal on rohkem kulda kui ta $$$ eest maha suudab müüa.
                              ükski reseller ei grindi Diablot EU serveris lol. vaata selle venna teisi itemeid. lihtalt mingi tüüp kellel raha rohkem kui mõistust.

                              Comment

                              • Vandalar
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3577

                                #1110
                                Re: *** Arvutimängud ***

                                Kas Euroopast saab us serveri RMAH kasutada, kui nt. mingi uus konto teha vms ja kas sellel oleks mingit mõtet?

                                Comment

                                Working...