*** Arvutimängud ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Karelkorm
    Grinder
    • Nov 2009
    • 856

    #1066
    Re: *** Arvutimängud ***

    Kõik 1.6 prod mängivad go-d nüüd. Võime aeg-ajalt koos pelada, soetasin ka eile. Ise noob tho.

    Comment

    • Rigged
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2535

      #1067
      Re: *** Arvutimängud ***

      Diablos paragon lvl 17, keep going

      Comment

      • Supsti
        Grinder
        • Dec 2008
        • 863

        #1068
        Re: *** Arvutimängud ***

        Tegin mingis suva serveris esimese play, sain ikka korralikult vastu vahtimist.

        Comment

        • Jeebus
          määäääää
          • Jun 2012
          • 1409

          #1069
          Re: *** Arvutimängud ***

          Algselt postitas Karelkorm Vaata postitust
          Kõik 1.6 prod mängivad go-d nüüd. Võime aeg-ajalt koos pelada, soetasin ka eile. Ise noob tho.
          millest nii kardinaalne muutus?
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • Murdock
            Grinder
            • Jun 2010
            • 690

            #1070
            Re: *** Arvutimängud ***

            Algselt postitas Poke Vaata postitust
            paar kuud tagasi mängisin mingi nädala, kuskilt saadi küll vastaseid isegi eac-ga vastaseid, aga ei süvenenud kustkohast.
            igaljuhul cs:go sai tõmmatud, lähen vaatan mis värk on :)
            Kas onlines mängimiseks steami ei pea olema?

            Muidu ise pelan Battlefield 3-e ülifun,aga arvuti võiks natuke parem olla

            Comment

            • Timpz
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2029

              #1071
              Re: *** Arvutimängud ***

              cs :go-d soovitaks kunagistele sof-i mängijatele, väga sarnane ja hea mäng

              Comment

              • Karelkorm
                Grinder
                • Nov 2009
                • 856

                #1072
                Re: *** Arvutimängud ***

                Algselt postitas Murdock Vaata postitust
                Kas onlines mängimiseks steami ei pea olema?

                Muidu ise pelan Battlefield 3-e ülifun,aga arvuti võiks natuke parem olla
                Peab vist ikka steam olema. Mis bfi nick on? eestiklann.com, kui oled huvitatud suurema seltskonnaga pubimisest / VSi / vb varsti jälle squad rushi ladderi v 5v5 ladderi pelamisest. V kui tagasihoidlik oled, lisa Leraq0 ja vb vahel koos geimida.

                Comment

                • fyte
                  Pokkerihai
                  • Jun 2010
                  • 3378

                  #1073
                  Re: *** Arvutimängud ***

                  Algselt postitas Poke Vaata postitust
                  oi kui palju aastaid sai mängitud, praegu vist vaikselt välja suremas?.

                  ja fyte, öelda, et COD-des osavus ei loe on ka vähe vale tho?
                  see, et osad relvad on OP jne ei oma tähtsust ju, isegi 1.6-s on, aga see on standard seal.
                  või mismõttes pole balanced.
                  Obv loeb. 5-7bb pokkeris loeb ka skill, edged lihtsalt kordades väiksemad kui suure stackiga.
                  MW2s olid mapid nii üüratult suured, tänu millele kämbiti kuskil nurkades päris palju + mingid stungrenaded, läbi seinade MGdega spämmimine etc, ei köida nii väga

                  // tho black ops II pidi vist enamvähem olema, keegi lasknud seda onlines?
                  Last edited by fyte; 27.11.12, 16:03.

                  Comment

                  • Murdock
                    Grinder
                    • Jun 2010
                    • 690

                    #1074
                    Re: *** Arvutimängud ***

                    Algselt postitas Karelkorm Vaata postitust
                    Peab vist ikka steam olema. Mis bfi nick on? eestiklann.com, kui oled huvitatud suurema seltskonnaga pubimisest / VSi / vb varsti jälle squad rushi ladderi v 5v5 ladderi pelamisest. V kui tagasihoidlik oled, lisa Leraq0 ja vb vahel koos geimida.
                    Ok uurin kodulehete ja bf-i nicki panen kohe PM-iga;p

                    Comment

                    • Poke
                      Grinder
                      • Mar 2010
                      • 995

                      #1075
                      Re: *** Arvutimängud ***

                      Algselt postitas fyte Vaata postitust
                      Obv loeb. 5-7bb pokkeris loeb ka skill, edged lihtsalt kordades väiksemad kui suure stackiga.
                      MW2s olid mapid nii üüratult suured, tänu millele kämbiti kuskil nurkades päris palju + mingid stungrenaded, läbi seinade MGdega spämmimine etc, ei köida nii väga

                      // tho black ops II pidi vist enamvähem olema, keegi lasknud seda onlines?
                      ei ole bo2 mänginud veel, ei raatsi osta 60e eest veel.

                      E: ise sain ka cs:go-s räigelt vastu vahtimist, suht harjumatu on ikka, koguaeg üritasin iga relvaga nagu sihikut ette panna, aga csis on ainult iron sights ju:D, see recoili teema on eht cs-des.

                      E2: D3-s Paragon 84.

                      Comment

                      • Codecci
                        Luuramas Naisteturniire
                        • Nov 2008
                        • 7574

                        #1076
                        Re: *** Arvutimängud ***

                        Kas hiljuti mingi solid Need For Speed on välja tulnud?

                        Comment

                        • Poke
                          Grinder
                          • Mar 2010
                          • 995

                          #1077
                          Re: *** Arvutimängud ***

                          Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                          Kas hiljuti mingi solid Need For Speed on välja tulnud?

                          pidi väga kõva olema, xboxi ja ps3 peal saad nt sõpradega autode peale sõite teha jne jne.

                          Comment

                          • redddman10
                            Grinder
                            • Aug 2010
                            • 703

                            #1078
                            Re: *** Arvutimängud ***

                            most wanted oli mul xboxil olemas.vanem versioon siis.see oli ikka ka epic game

                            Comment

                            • reggie
                              Pokkerihai
                              • Jun 2009
                              • 1705

                              #1079
                              Re: *** Arvutimängud ***

                              NFSW oli tore mäng, sai see strory lõpuni mängitud, mu eriline lemmik oli see kui sõitsid lamboga nii kiiresti, et spidokas enam ei näidanud siis aga tuli tagant mentide jeep, sõitis mööda ja rammis sind.

                              Comment

                              • Vandalar
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3577

                                #1080
                                Re: *** Arvutimängud ***

                                Diablo gurud, mis sellest shieldist arvate?
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...