*** Arvutimängud ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • muhkLionu
    Grinder
    • Jan 2009
    • 522

    #676
    Re: *** Arvutimängud ***

    Alates tänasest on eurooplaste jaoks kättesaadav Civ V mängulaiendus - "Gods And Kings "



    vihmane Jaaninädalavahetus on igatahes sisustatud nüüd :)

    Comment

    • Poke
      Grinder
      • Mar 2010
      • 995

      #677
      Re: *** Arvutimängud ***

      krt mängisin seda diablo 3 starter edition, kus saab normaliga lvl 13 teha ja kõik piiratud.
      no fakk, kuidas tahaks cd-keyd, aga pole raha võtta hetkel kuskilt :(
      kuulsin et auction houses pidi blizzard päris toorelt vahelt võtma,
      ala vend sai mingi asja müüdid 2.50$-ga ja reaalselt sai sealt 0.29$ vms
      on see 4 real nii?

      Comment

      • LuuK
        Vana Tegija
        • Dec 2008
        • 1138

        #678
        Re: *** Arvutimängud ***

        võta stake?

        Comment

        • Poke
          Grinder
          • Mar 2010
          • 995

          #679
          Re: *** Arvutimängud ***

          anna stake, grindin kohe peale jaani millions kokku

          Comment

          • udikaz
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 1946

            #680
            Re: *** Arvutimängud ***

            battle.neti kodukal on sellised laused D3-e kohta. Internet connection required. Additional fees may apply.

            kas ja mis kulud on lisaks tulnud? kas seda pass-i peab ka iga aasta(kuu) uuendama?

            Comment

            • vennike
              Pokkerihai
              • Mar 2009
              • 1958

              #681
              Re: *** Arvutimängud ***

              Algselt postitas udikaz Vaata postitust
              battle.neti kodukal on sellised laused D3-e kohta. Internet connection required. Additional fees may apply.

              kas ja mis kulud on lisaks tulnud? kas seda pass-i peab ka iga aasta(kuu) uuendama?
              ei, see additional fees käib ilmselt expansion packide kohta

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #682
                Re: *** Arvutimängud ***

                Rise of Nations: Thrones & Patriots keegi teeb veel onlines? Võiks mängida, saatke PM oma MSN-i/Skypega kui aeg-ajalt mängida viitsite.

                Comment

                • camu
                  Super Moderaator
                  • Jan 2009
                  • 3411

                  #683
                  Re: *** Arvutimängud ***

                  Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                  Rise of Nations: Thrones & Patriots keegi teeb veel onlines? Võiks mängida, saatke PM oma MSN-i/Skypega kui aeg-ajalt mängida viitsite.
                  ma viitsiks vahel

                  Edit: Kui keegi starcraft 2-s tahab sõbralikku 1v1 teha, siis olen ka alati käsi. PM

                  Comment

                  • udikaz
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 1946

                    #684
                    Re: *** Arvutimängud ***

                    Algselt postitas camu Vaata postitust
                    ma viitsiks vahel

                    Edit: Kui keegi starcraft 2-s tahab sõbralikku 1v1 teha, siis olen ka alati käsi. PM
                    millise poolusega mängid? kui uuele läpakale battle.netist peale downloadin selle, siis oleksin käpp. saatsin oma skype pm-ga.

                    Comment

                    • camu
                      Super Moderaator
                      • Jan 2009
                      • 3411

                      #685
                      Re: *** Arvutimängud ***

                      Algselt postitas udikaz Vaata postitust
                      millise poolusega mängid? kui uuele läpakale battle.netist peale downloadin selle, siis oleksin käpp. saatsin oma skype pm-ga.
                      sain kätte ja lisasin.
                      Multyplayeris Zergi lasen.

                      Comment

                      • udikaz
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 1946

                        #686
                        Re: *** Arvutimängud ***

                        heh siis ma tulen sulle terraniga vastu on huvitav. hoiatan ette olen RooKie

                        Comment

                        • Karelkorm
                          Grinder
                          • Nov 2009
                          • 856

                          #687
                          Re: *** Arvutimängud ***

                          Olen ka umbes nädalakese mänginud zergi ja top bronze, a vastased suht silverid kõik xD, a meelega hoian mängu kinni, muidu jään sõltuvusse ja pokkeri jaoks aega ei jää.

                          Comment

                          • udikaz
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 1946

                            #688
                            Re: *** Arvutimängud ***

                            Algselt postitas Karelkorm Vaata postitust
                            Olen ka umbes nädalakese mänginud zergi ja top bronze, a vastased suht silverid kõik xD, a meelega hoian mängu kinni, muidu jään sõltuvusse ja pokkeri jaoks aega ei jää.
                            mis ajast see multiplayer free on ? tegin ise single playeri läbi ja no sel ajal olin küll ikka väga addicted sellest mängust. nüüd saan uuele arvutile selle peale ja hakkan muliplayerit grindima

                            Comment

                            • Karelkorm
                              Grinder
                              • Nov 2009
                              • 856

                              #689
                              Re: *** Arvutimängud ***

                              pole free.. mingi 30 euri eest sain vist

                              Comment

                              • udikaz
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 1946

                                #690
                                Re: *** Arvutimängud ***

                                Algselt postitas Karelkorm Vaata postitust
                                pole free.. mingi 30 euri eest sain vist

                                Comment

                                Working...