*** Arvutimängud ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vennike
    Pokkerihai
    • Mar 2009
    • 1958

    #646
    Re: *** Arvutimängud ***

    LOL, julm whine blizzardi foorumites, kui raske ikka inferno on. On jah raske, ilma julma gearita impossibru. Mulle meeldib. Korralikult pannakse n2rvid proovile :D

    Comment

    • pikk28
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 6695

      #647
      Re: *** Arvutimängud ***

      rsk tahaks ka seda mängida :)
      õnneks pole vastavat rauda
      ja rsk see ju mega ajaröövel

      Comment

      • marxiku
        Õpihimuline Mängur
        • May 2009
        • 471

        #648
        Re: *** Arvutimängud ***

        ammu enam ei mängi arvutimänge, aga omal ajal meeldisid sellised Adventure mängud(point-and-click):

        Syberia
        Syberia 2
        Broken Sword 1,2,3,4
        Monkey Island

        Myst, RIVEN - kogu sari. See ka üks lemmikuid siiani. (riven tehtud 1997 aastal, siiani Epic)
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        ...

        Comment

        • Poke
          Grinder
          • Mar 2010
          • 995

          #649
          Re: *** Arvutimängud ***

          Guild wars 2 ja Diablo 3 mängiks isegi, aga pole sellist raha hetkel, et osta.
          mõlemad 50euri ringis.

          ise lasen Call of Duty: Modern warfare 3-me
          kunagi peaks tulema ka uus codi mäng ehk Black Ops 2
          võib päris põneb olla jälle algul.

          Comment

          • reggie
            Pokkerihai
            • Jun 2009
            • 1705

            #650
            Re: *** Arvutimängud ***

            Assassin's Creed III, Call of Duty: Black Ops II, Hitman: Absolution, Counter-Strike: Global Offensive, Grand Theft Auto V, World of Warcraft: Mists of Pandaria peaks kõik sellel aastal veel ilmuma.

            Comment

            • Fabulous
              Pokkerihai
              • Jan 2010
              • 2674

              #651
              Re: *** Arvutimängud ***

              Eile tuli Max Payne 3 välja. Proovida pole ise veel saanud, kuna mängu suurus on 35GB ja seda annab ikka pool päeva tõmmata.

              Comment

              • udikaz
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 1946

                #652
                Re: *** Arvutimängud ***

                wow. 35gb. unreal.

                Comment

                • Relamz
                  Vana Tegija
                  • Jan 2010
                  • 1467

                  #653
                  Re: *** Arvutimängud ***

                  Algselt postitas marxiku Vaata postitust
                  ammu enam ei mängi arvutimänge, aga omal ajal meeldisid sellised Adventure mängud(point-and-click):


                  Broken Sword 1,2,3,4
                  Aitäh, et meelde tuletasid . Broken Sword oli üks lemmikumaid mänge väiksena. Tirin alla ja vaatan kas on ikka samasugune kiindumus selle mängu vastu .

                  Comment

                  • Kosmonaut
                    Grinder
                    • Feb 2010
                    • 584

                    #654
                    Re: *** Arvutimängud ***

                    Hetkel steamis indie mängude allahindlused. Ostsin endale sellised mängud nagu super meat boy ja braid. Mõlemad päris ägedad, super meat boy pigem reflekside peale mäng, braid on korralik ajuderagistamine.

                    Comment

                    • camu
                      Super Moderaator
                      • Jan 2009
                      • 3411

                      #655
                      Re: *** Arvutimängud ***

                      Braid tõesti väga andekas. Kui kuskilt Limbo leiate, siis see ka väga hea.

                      Comment

                      • pikk28
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 6695

                        #656
                        Re: *** Arvutimängud ***

                        Limbo oli ka kunagi steamis IMO miski nalja summa eest.

                        Comment

                        • Kosmonaut
                          Grinder
                          • Feb 2010
                          • 584

                          #657
                          Re: *** Arvutimängud ***

                          Limbo ka seal olemas, hetkel allahinnatud ei ole. maksab 10 euri

                          Comment

                          • oohoh
                            Grinder
                            • Oct 2009
                            • 547

                            #658
                            Re: *** Arvutimängud ***

                            League of legendsis keegi rankedi ka mängib eu north-eastis?

                            Comment

                            • K2snakas
                              Pokkerihai
                              • Feb 2009
                              • 2388

                              #659
                              Re: *** Arvutimängud ***

                              Algselt postitas oohoh Vaata postitust
                              League of legendsis keegi rankedi ka mängib eu north-eastis?
                              obv.

                              Comment

                              • VisaHing
                                mees nagu orkester
                                • Dec 2009
                                • 6718

                                #660
                                Re: *** Arvutimängud ***

                                Max Payne 3 siis väljas.. Ulmeliselt suur mäng ikka. Ligi 27 GB ( 4 DVD ).
                                Im loving it.

                                Comment

                                Working...