Re: *** Arvutimängud ***
LOL, julm whine blizzardi foorumites, kui raske ikka inferno on. On jah raske, ilma julma gearita impossibru. Mulle meeldib. Korralikult pannakse n2rvid proovile :D
LOL, julm whine blizzardi foorumites, kui raske ikka inferno on. On jah raske, ilma julma gearita impossibru. Mulle meeldib. Korralikult pannakse n2rvid proovile :D
. Broken Sword oli üks lemmikumaid mänge väiksena. Tirin alla ja vaatan kas on ikka samasugune kiindumus selle mängu vastu
.
Comment