kossu mängid,matsu paned ja veel pelad cs 1.6-te ka :)sa ju vanem veel kui mina. oldskuul on jäänud cs-le truuks. nice. Kui tihti mängid seda ja kas 5on5 matche ka teed kellegagi koos? ma panin ühe tiimi kokku noortest ja nad arenevad päris jõuliselt. Võiks mängu teha vahel. Sa ei pruugi teada mu seda foorumi kasutajat aga Raido olen muidu :) vaatame veel kas keegi midagi neist mängib.
Comment