*** Arvutimängud ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kosmonaut
    Grinder
    • Feb 2010
    • 584

    #481
    Re: *** Arvutimängud ***

    Maleteema: Ise mängisin kunagi chessmasteriga (ei tea mis versioon, antud ajahetkel oli viimane). Seal ka midagi malekooli laadset olemas.

    Skyrym: tõmbasin selle mängu ja tunnike proovisin. Kunagi meeldis oblivion väga ja sai korralikult nolifetud seda. Siin on aga natuke pettumus - mäng jookseb sama mootoriga ja seega on asi suht sarnane. Story ja map on muidugi uued. Graafika veidi arenenud (kuigi seda ei saa adekvaatselt hinnata - oblivioni mängisin min graafikaga, skyrym läheb maksimumiga).

    Kui assassins creediga ühele poole saan, hakkan vast pelama korralikult.

    ristijeesus - skyrym on klassikaline rollikas, ehk siis jah sul on suur map, kus saad ringi jalutada, inimestega suhelda, kolle tappa, missioone teha (vähemalt oblivionis oli väga palju storykõrvalisi missioone). Kuigi ma ise ka ei viitsi mängu mitu korda mängida, siis siin on selleks potentsiaali - oma hero saad arendada väga erinevalt, mitu erinevat rassi jne.

    Comment

    • marxiku
      Õpihimuline Mängur
      • May 2009
      • 471

      #482
      Re: *** Arvutimängud ***

      polnud aastaid arvutimänge mänginud, kui juhuslikult sattusin vaatama Skyrim elder scrolls V treilerit. Installisin ja mängisin esimesel õhtul 9h jutti. Wau. wau.. wau..

      Comment

      • toonesepp
        Julm Donk
        • Nov 2009
        • 54

        #483
        Re: *** Arvutimängud ***

        Sattusin eile külas pleikari peal Fight nighti togima. Polnud paha. Üldiselt ei ole kunagi eriline poksisõber olnud aga nüüd tahaks ka PC peal veidi proovida. Oskab keegi midagi head soovitada? Ei pea ainult poks olema aga päris mortal kombat vast ka mitte. Pigem vähem sõrmeotstest tule välja tulistamist ja rohkem õigeaegselt ajastatud käe/jala lööke, blokke jms.

        Comment

        • Aristotep
          Grinder
          • Oct 2008
          • 605

          #484
          Re: *** Arvutimängud ***

          Skyrimit on vaja modidega putitada, siis näeb graph juba suht normaalne välja... Üldiselt eelistan Witcher 2-te, vähe teine tera :)

          Comment

          • Postiljon
            FPP Pro
            • Sep 2011
            • 203

            #485
            Re: *** Arvutimängud ***

            Ise eluaeg pelanud MMORPG'si ehk 4-5 aastat WoW'i, selline küsimus kui sa Skyrmi lõpetad, mis sa edasi teed :O? Kas seal on mingi multiplayer variant ka or sth.? Sest ma ei näe väga põjust mängida mängu mis millalgi otsa saab

            Comment

            • Relamz
              Vana Tegija
              • Jan 2010
              • 1467

              #486
              Re: *** Arvutimängud ***

              Algselt postitas Postiljon Vaata postitust
              Ise eluaeg pelanud MMORPG'si ehk 4-5 aastat WoW'i, selline küsimus kui sa Skyrmi lõpetad, mis sa edasi teed :O? Kas seal on mingi multiplayer variant ka or sth.? Sest ma ei näe väga põjust mängida mängu mis millalgi otsa saab
              See postitus tundub nii naljakas olevat millegipärast. Samamoodi saaks võrrelda sellist mõtlemist umbes nii...."Miks sa vaatad mingit head filmi, see saab ju nagunii kunagi otsa...vaata parem sarju millele tehakse lihtsalt lõputult osasi juurde.

              Comment

              • LuuK
                Vana Tegija
                • Dec 2008
                • 1138

                #487
                Re: *** Arvutimängud ***

                Mina näiteks lähen tööle. Päriselt ka.

                Comment

                • redddman10
                  Grinder
                  • Aug 2010
                  • 703

                  #488
                  Re: *** Arvutimängud ***

                  Algselt postitas toonesepp Vaata postitust
                  Sattusin eile külas pleikari peal Fight nighti togima. Polnud paha. Üldiselt ei ole kunagi eriline poksisõber olnud aga nüüd tahaks ka PC peal veidi proovida. Oskab keegi midagi head soovitada? Ei pea ainult poks olema aga päris mortal kombat vast ka mitte. Pigem vähem sõrmeotstest tule välja tulistamist ja rohkem õigeaegselt ajastatud käe/jala lööke, blokke jms.
                  endal on fight night champions ps3 peal.nuts mäng ja reaalseim poksidest.st kui paugu korralikult ikka sisse saad siis kõrvad vilisevad ikka kohe või ko mitte et taod 5 raundi näkku vastast ja siis kukub. järgmisena soetan endale assassins creed revelationsi.tellisin ka siuksed mängud naq Wet ja Deus Ex .esimese deus exi tegin läbi jälle läppari peal vanade aegade mälestuseks:D

                  Comment

                  • vonkartoffel
                    Pokkerihai
                    • May 2009
                    • 1658

                    #489
                    Re: *** Arvutimängud ***

                    xbox lives foorumlaste jalka/kossumänge toimub?

                    Comment

                    • Postiljon
                      FPP Pro
                      • Sep 2011
                      • 203

                      #490
                      Re: *** Arvutimängud ***

                      Algselt postitas Relamz Vaata postitust
                      See postitus tundub nii naljakas olevat millegipärast. Samamoodi saaks võrrelda sellist mõtlemist umbes nii...."Miks sa vaatad mingit head filmi, see saab ju nagunii kunagi otsa...vaata parem sarju millele tehakse lihtsalt lõputult osasi juurde.
                      You got a point :D aga jah, iga mees jäägu oma liistude juurde :D

                      Comment

                      • rohelinekonn
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 3808

                        #491
                        Re: *** Arvutimängud ***

                        elder scrolls skyrim tundub esialgu ülikõva aga ainuke probleem on et pms rohkelt aega läheb järgnevatel kuudel sinna raisku

                        Comment

                        • Postiljon
                          FPP Pro
                          • Sep 2011
                          • 203

                          #492
                          Re: *** Arvutimängud ***

                          Ise ostsin siis WoW annual passi ära Q1 saab siis tasuta D3 kätte ning beta WoW:MoP'le

                          Comment

                          • rohelinekonn
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 3808

                            #493
                            Re: *** Arvutimängud ***

                            suurt mitte midagi ei saanud aru

                            Comment

                            • Romka
                              Pokkerihai
                              • Mar 2009
                              • 1544

                              #494
                              Re: *** Arvutimängud ***

                              Loodame, et D3 ikka tuleb Q1's välja, ei suuda enam oodata.

                              Comment

                              • Fabulous
                                Pokkerihai
                                • Jan 2010
                                • 2674

                                #495
                                Re: *** Arvutimängud ***

                                Algselt postitas Postiljon Vaata postitust
                                Ise ostsin siis aasta aega World of Warcrafti mänguaega, 2012 esimeses kvartalis saab siis tasuta Diablo 3'e kätte ning juurdepääsu uue World of Warcrafti lisapaketi, Mists of Pandaria, beetasse.
                                Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
                                suurt mitte midagi ei saanud aru
                                fix'd.

                                Kui WoWile uus lisapakett välja peaks tulema hakkan ise ka tõenäoliselt jälle mängima. Lihtsalt sellepärast, et ma olen tahtnud classicust peale juba Pandaria rassi mängida.
                                Last edited by Fabulous; 23.12.11, 05:41.

                                Comment

                                Working...