Re: *** Arvutimängud ***
Maleteema: Ise mängisin kunagi chessmasteriga (ei tea mis versioon, antud ajahetkel oli viimane). Seal ka midagi malekooli laadset olemas.
Skyrym: tõmbasin selle mängu ja tunnike proovisin. Kunagi meeldis oblivion väga ja sai korralikult nolifetud seda. Siin on aga natuke pettumus - mäng jookseb sama mootoriga ja seega on asi suht sarnane. Story ja map on muidugi uued. Graafika veidi arenenud (kuigi seda ei saa adekvaatselt hinnata - oblivioni mängisin min graafikaga, skyrym läheb maksimumiga).
Kui assassins creediga ühele poole saan, hakkan vast pelama korralikult.
ristijeesus - skyrym on klassikaline rollikas, ehk siis jah sul on suur map, kus saad ringi jalutada, inimestega suhelda, kolle tappa, missioone teha (vähemalt oblivionis oli väga palju storykõrvalisi missioone). Kuigi ma ise ka ei viitsi mängu mitu korda mängida, siis siin on selleks potentsiaali - oma hero saad arendada väga erinevalt, mitu erinevat rassi jne.
Maleteema: Ise mängisin kunagi chessmasteriga (ei tea mis versioon, antud ajahetkel oli viimane). Seal ka midagi malekooli laadset olemas.
Skyrym: tõmbasin selle mängu ja tunnike proovisin. Kunagi meeldis oblivion väga ja sai korralikult nolifetud seda. Siin on aga natuke pettumus - mäng jookseb sama mootoriga ja seega on asi suht sarnane. Story ja map on muidugi uued. Graafika veidi arenenud (kuigi seda ei saa adekvaatselt hinnata - oblivioni mängisin min graafikaga, skyrym läheb maksimumiga).
Kui assassins creediga ühele poole saan, hakkan vast pelama korralikult.
ristijeesus - skyrym on klassikaline rollikas, ehk siis jah sul on suur map, kus saad ringi jalutada, inimestega suhelda, kolle tappa, missioone teha (vähemalt oblivionis oli väga palju storykõrvalisi missioone). Kuigi ma ise ka ei viitsi mängu mitu korda mängida, siis siin on selleks potentsiaali - oma hero saad arendada väga erinevalt, mitu erinevat rassi jne.
ning beta WoW:MoP'le
Comment