*** Arvutimängud ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #376
    Re: *** Arvutimängud ***

    Algselt postitas LuuK Vaata postitust
    civ v liiga lihtne ju (võrreldes sama taseme civ ivga). mingi immortaliga ka jebida ei viitsi. :(

    1. teed 2(v 3) linna
    2. teed 4 sõjameest
    3. sõidad kõigist järjest üle (muidugi uuendades oma mehikesi jne)
    Mis tasemel mängid? Ja HU-d mõtled? Mingi standard suuruses map prince+ tasemel küll ei tööta su valem imo.

    Comment

    • rohelinekonn
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 3808

      #377
      Re: *** Arvutimängud ***

      mida sa mängid siis üldse kui rasket taset kardad. Immortal on suht ulme isegi kui sõpradega tiimis 3kesi olime tõmmati kohe kott pähe. deity taset laseme nüüd ja kerge pole olnud. Ma ise üksi vist lasen king tasemel olen suht alguses aga juba on majandamist kui palju. Ja kui ei eksi siis viimase updateiga tehti AI pisut targemaks kah.

      Comment

      • LuuK
        Vana Tegija
        • Dec 2008
        • 1138

        #378
        Re: *** Arvutimängud ***

        Algselt postitas Codecci Vaata postitust
        Mis tasemel mängid? Ja HU-d mõtled? Mingi standard suuruses map prince+ tasemel küll ei tööta su valem imo.
        Pangea Large Emperor Epic Max vastaseid 12 linnriiki

        Ainuke probleem mida siiani kohanud olen on see, et happiness istub kogu aeg miinuses, seega kõik linnad mis võimalik tuleb maha põletada. :( 2. mäng üldse, muffigi teha ei oska, aga keegi vastu hakata ei suuda.

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #379
          Re: *** Arvutimängud ***

          mis te sel ajal teete kui arendate ingeid töölisid vms asju .. niisama passite ja clickite aga next turn ja next turn :D? tra lopuks saavad need turnid vist ju otsa vmsd :D?

          Comment

          • redddman10
            Grinder
            • Aug 2010
            • 703

            #380
            Re: *** Arvutimängud ***


            Epic

            Comment

            • Relamz
              Vana Tegija
              • Jan 2010
              • 1467

              #381
              Re: *** Arvutimängud ***

              Selliste mängude pärast tuleb tahtmine talve saabudes jälle xbox osta.

              Ametlik mängukonsoolide teema võiks ka olla.

              Comment

              • redddman10
                Grinder
                • Aug 2010
                • 703

                #382
                Re: *** Arvutimängud ***

                oojaa.Pleista saabub parandusest järgmine nädal ja siis ainult oodata.novembris siis nolifer pleista taga kui see mäng ilmub

                Comment

                • Karelkorm
                  Grinder
                  • Nov 2009
                  • 856

                  #383
                  Re: *** Arvutimängud ***

                  25.10

                  Comment

                  • rasmer
                    Vana Tegija
                    • Oct 2009
                    • 1306

                    #384
                    Re: *** Arvutimängud ***

                    Confirmed buy. Mape võiks küll rohkem olla.

                    Comment

                    • Postiljon
                      FPP Pro
                      • Sep 2011
                      • 203

                      #385
                      Re: *** Arvutimängud ***

                      Minu vaieldamatult lemmik on World of Warcraft, ehk maailma kõige populaarsem MMORPG 14 mln mängijat.

                      Mänginud ca. 3-4 aastat nüüd.
                      10x85's ehk kõik klassid tehtud lvl 85.
                      World of Warcraftis on siiski põhirõhk mängu põnevamaks tegemiseks, mitte graafilika uuendamine. Võib-olla ka selle tõttu pole nad kaotanud mängijaid. Kuid siiski on sellel mängul langusi iga uue mängu tulekuga Nt: Diablo 3, RIFT, Guild Wars. Varem või hiljem pöörduvad ikkagist kõik tagasi WoW peale, kuna teised mängud ei suuda seda pakkuda mis WoW.

                      Video siit, kus mängiti 30,000$ peale
                      Selgitan ka inimestele, kes pole mänguga kursis
                      See on areena kus võideldakse 3v3.
                      Selles finaalis on Rogue/Mage/Priest vs. Rogue/Mage/Priest
                      Mõlemal tiimil saab rogue surma ja ellu jäävad hiiler ja damage maker. Kuigi ka hiiler sureb ühes meeskonnas siis jääb 2v1
                      ehk damage maker/hiiler vs. damage maker. Suht obv., et võitjana tuleb siit välja damage maker koos hiileriga ja see üksinda jäänud damage makeril on lootusetu edasi võidelda, but still....




                      PvP ehk player vs. player videost saite ülevaate, järgmine on Eestlaste enda Raid video. Mis tähendab Raid? Raid on 10 mehest või 25 mehest koosnev grupp kes peab võtma bosse maha. Mõndade bosside taktikate õpimiseks ja maha võtmiseks võtab 2-3 kuud aega.



                      Mängus on miljon võimalust ja see mäng ei saa iialgi otsa.

                      Comment

                      • Relamz
                        Vana Tegija
                        • Jan 2010
                        • 1467

                        #386
                        Re: *** Arvutimängud ***

                        Algselt postitas Postiljon Vaata postitust
                        10x85's ehk kõik klassid tehtud lvl 85.
                        Päris julmalt tunde oled wowi alla matnud siis

                        Comment

                        • Chief
                          Julm Donk
                          • Jan 2011
                          • 50

                          #387
                          Re: *** Arvutimängud ***

                          Algselt postitas Postiljon Vaata postitust
                          10x85's ehk kõik klassid tehtud lvl 85.
                          Ma ei suuda ühegi mängu küljes piisavalt olla, et max level character teha. Teen kuskil poole peale ära ning siis proovin paari uue chariga ja siis juba kopp ees. Pean vahet ning siis mõnda muud mmorpg proovima. Everquest II, LoR, WoW, Eve ja veel mõned järgi proovitud. Hetkel Rift käsil.

                          Comment

                          • Potsataja
                            õilishing
                            • Oct 2008
                            • 5270

                            #388
                            Re: *** Arvutimängud ***

                            Algselt postitas Postiljon Vaata postitust
                            Nt: Diablo 3, RIFT, Guild Wars.
                            Diablo 3´e saab ainult battle.net ja kutsega mängida ? Diablo 2 on ainus mäng, mille ma olen korduvalt lõpuni mänginud.

                            Comment

                            • Vandalar
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3577

                              #389
                              Re: *** Arvutimängud ***

                              Diablo III on kutsetega beeta veel nagu saan, jah. Ise panin ka kirja ennast beetavõtme nimekirja.

                              Comment

                              • Potsataja
                                õilishing
                                • Oct 2008
                                • 5270

                                #390
                                Re: *** Arvutimängud ***

                                Oskab keegi soovitada mõnda Diablo2´le analoogset mängu ? Põhiline peaks olema vähem möla ja rohkem tegusid. Poeg mängis Dragon Age´i, küll seal oli ikka seda juttu.
                                Last edited by Potsataja; 21.10.11, 09:56.

                                Comment

                                Working...