*** Arvutimängud ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Chief
    Julm Donk
    • Jan 2011
    • 50

    #346
    Re: *** Arvutimängud ***

    Tõmban endale parajasti Steami kaudu Fallout 3.

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #347
      Re: *** Arvutimängud ***

      Algselt postitas ristik Vaata postitust
      Mafia II on parima story'ga mäng mida iial mänginud olen. Soovitan ! Läbi sai tehtud miski 3 päevaga ja piisas täiesti 2-3 tundi päevas.
      wat?

      Kas sa Mafia 1 pole mänginud? Selle kõrval 2 räme crap. Ootused olid suured tho, sest Mafia 1 on GOAT!

      Comment

      • Tarmonator
        Lingiparandaja
        • Oct 2008
        • 3274

        #348
        Re: *** Arvutimängud ***

        Word@Codecci
        Ma isegi ei viitsinud Mafia 2'te mängida peale paari esimest episoodi.

        Comment

        • ristik
          Grinder
          • May 2010
          • 903

          #349
          Re: *** Arvutimängud ***

          Algselt postitas Codecci Vaata postitust
          wat?

          Kas sa Mafia 1 pole mänginud? Selle kõrval 2 räme crap. Ootused olid suured tho, sest Mafia 1 on GOAT!
          olen mänginud ja päris palju nö misioone ära teinud, aga endal pole kunagi seda mängu olnud muidu. Julgen öelda, et tõepoolest esimene osa oli gameplay poolest kindlasti parem, aga teisel osal story mu meelest ikka super + karakterid juba sellised oma moodi, et ma sain paar korda ennast korralikult kägarasse naerdud ja üleüldse pulli saab terve mäng.

          Comment

          • Codecci
            Luuramas Naisteturniire
            • Nov 2008
            • 7574

            #350
            Re: *** Arvutimängud ***

            Mafia 2-l polnudki pmst stoorit imo, standard GTA shit. Ainult see missioon mis Mafia 1-ga seondus tõi nostalgiapisara silma.

            Mafia 1 stoori see-eest... USKUMATU!!!
            [youtube]kI84kUhm3mw[/youtube]

            Edit: või noh, Mafia 1-s oli kõik uskumatu :)

            Comment

            • ristik
              Grinder
              • May 2010
              • 903

              #351
              Re: *** Arvutimängud ***

              egas midagi.. tuleb esimene osa ka endale soetada ja eks siis olen foorumis tagasi :D

              Comment

              • antnx
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3102

                #352
                Re: *** Arvutimängud ***

                Heh ma pole mingi pool aastat muud teinud kui tööl käinud ja mänge mänginud. No poker.

                Viimased üllitised mida olen proovinud

                Minecraft ja Terraria. Megalahedad.

                Comment

                • redddman10
                  Grinder
                  • Aug 2010
                  • 703

                  #353
                  Re: *** Arvutimängud ***

                  mafia 2 ka läbi tehtud.meeldis..esimest pole mänginud

                  Comment

                  • Blacktor
                    Jube Noob
                    • Dec 2010
                    • 112

                    #354
                    Re: *** Arvutimängud ***

                    Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                    Mafia 2-l polnudki pmst stoorit imo, standard GTA shit. Ainult see missioon mis Mafia 1-ga seondus tõi nostalgiapisara silma.

                    Mafia 1 stoori see-eest... USKUMATU!!!
                    [youtube]kI84kUhm3mw[/youtube]

                    Edit: või noh, Mafia 1-s oli kõik uskumatu :)

                    Mafia 1 on tõsiselt hea soovitan ka. Olen ise mingi 15 korda seda läbi teinud esimestkorda mängides mitu,mitu aastat tagasi kui seda mängisin esmakortselt oli mul WOW.

                    Comment

                    • rohelinekonn
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 3808

                      #355
                      Re: *** Arvutimängud ***

                      aga keegi battlefield 2 bad companyt laseb?

                      Comment

                      • Gettofish
                        FPP Pro
                        • Nov 2009
                        • 259

                        #356
                        Re: *** Arvutimängud ***

                        Algselt postitas antnx Vaata postitust
                        Minecraft ja Terraria. Megalahedad.
                        Hetkel olen ka Terraria sõltuvuses. Vägagi nakkav mäng sõpradega läbi hamachi lastes.

                        Comment

                        • antnx
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3102

                          #357
                          Re: *** Arvutimängud ***

                          Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
                          aga keegi battlefield 2 bad companyt laseb?
                          mina lasen

                          Comment

                          • Skyline
                            Grinder
                            • Dec 2008
                            • 510

                            #358
                            Re: *** Arvutimängud ***

                            Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                            Mafia 2-l polnudki pmst stoorit imo, standard GTA shit. Ainult see missioon mis Mafia 1-ga seondus tõi nostalgiapisara silma.

                            Mafia 1 stoori see-eest... USKUMATU!!!
                            [youtube]kI84kUhm3mw[/youtube]

                            Edit: või noh, Mafia 1-s oli kõik uskumatu :)
                            Mõnus on kuulata seda tracki :-D
                            Ülihea mäng, oli.

                            Comment

                            • Codecci
                              Luuramas Naisteturniire
                              • Nov 2008
                              • 7574

                              #359
                              Re: *** Arvutimängud ***

                              Peab vist Androidi ostma, eile sõbra telefonil avastasin sellise mängu:



                              Kahjuks iPhonele ei pakuta :(
                              Jube mõnus toksimine imo telefonimängu kohta

                              Comment

                              • hoss23
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 2551

                                #360
                                Re: *** Arvutimängud ***

                                Tõmbasin just endale selle, päris hea mäng :)

                                Comment

                                Working...