*** Arvutimängud ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • LuuK
    Vana Tegija
    • Dec 2008
    • 1138

    #196
    Re: *** Arvutimängud ***

    Alpha Centauri >>>> Civ III, aga selle järge võibki vist ootama jääda :((

    Comment

    • rasmer
      Vana Tegija
      • Oct 2009
      • 1306

      #197
      Re: *** Arvutimängud ***

      Algselt postitas muhkLionu Vaata postitust
      Sid Meier's Civilization V on välja tulemas 21. sept.

      aastast 1991 välja antav Civ seeria on olnud vieldamatu lemmik läbi aegade. Ootan pikisilmi uut verisooni.
      Üks enda kindlaid lemmikuid ka, teisest peale kõiki mängitud.

      Comment

      • inward
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 6275

        #198
        Re: *** Arvutimängud ***

        Kunagi oli ajaviiteks üks ohtlik mäng, millest võib päris sõltuvusse jääda ja lausa grindima hakata seda , kui aega üle. Mount&Blade Warband

        Comment

        • Tarmonator
          Lingiparandaja
          • Oct 2008
          • 3274

          #199
          Re: *** Arvutimängud ***

          ma tean, et ma jätan jube dongi mulje praegu, aga ma ei saa Mafia 2's hakkama :D
          Asi nimelt sellest, et seal chapter 2 alguses peab mingi tondi ära lööma kes mu õde tülitab.
          Noh saan paar pauku ise sisse, kukun pikali ja enam üles ei saa. Mis nupuga või kuidas see käib? See tont jääb ka sinna minu kohale edasi vehkima, aga midagi ei toimu

          Comment

          • Codecci
            Luuramas Naisteturniire
            • Nov 2008
            • 7574

            #200
            Re: *** Arvutimängud ***

            Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
            ma tean, et ma jätan jube dongi mulje praegu, aga ma ei saa Mafia 2's hakkama :D
            Asi nimelt sellest, et seal chapter 2 alguses peab mingi tondi ära lööma kes mu õde tülitab.
            Noh saan paar pauku ise sisse, kukun pikali ja enam üles ei saa. Mis nupuga või kuidas see käib? See tont jääb ka sinna minu kohale edasi vehkima, aga midagi ei toimu
            Mingi bug äkki? Aga ära kuku maha, space kaitseb alati 100% ja vali hea ajastus vastase löömiseks, et ise sisse ei saaks.

            Comment

            • K2snakas
              Pokkerihai
              • Feb 2009
              • 2388

              #201
              Re: *** Arvutimängud ***

              jup kõige ezim ongi nii et hoiad space all ja kui tema lööb 2ra siis kohe paugutad vastu:)

              Comment

              • taipupole
                Lõpuboss
                • Oct 2008
                • 2181

                #202
                Re: *** Arvutimängud ***

                Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
                ma tean, et ma jätan jube dongi mulje praegu, aga ma ei saa Mafia 2's hakkama :D
                Asi nimelt sellest, et seal chapter 2 alguses peab mingi tondi ära lööma kes mu õde tülitab.
                Noh saan paar pauku ise sisse, kukun pikali ja enam üles ei saa. Mis nupuga või kuidas see käib? See tont jääb ka sinna minu kohale edasi vehkima, aga midagi ei toimu
                Piraatmängud on pahad, mkay?

                Las ma pakun - autoga sõitmise ajal muutub graafika hallikaks? Tõmba korralik crack endale (leitav nime alt crackfix).

                Või veel parem: mine ja osta mäng.

                Comment

                • KristjanRawk
                  Klubi Liige
                  • Feb 2009
                  • 1133

                  #203
                  Re: *** Arvutimängud ***

                  selle mängu eest 50 euri on overkill

                  Comment

                  • Madis Very
                    Bännitud
                    • Aug 2009
                    • 2951

                    #204
                    Re: *** Arvutimängud ***

                    Mis mängu eest ei oleks

                    Comment

                    • Rigged
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2535

                      #205
                      Re: *** Arvutimängud ***

                      10h mängu ikka liiga vähe, aga muidu väga mõnus oli Mafia 2 (Y)

                      Comment

                      • Codecci
                        Luuramas Naisteturniire
                        • Nov 2008
                        • 7574

                        #206
                        Re: *** Arvutimängud ***

                        Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
                        Mis mängu eest ei oleks
                        Mafia: The City of Lost Heaven

                        Comment

                        • Skyline
                          Grinder
                          • Dec 2008
                          • 510

                          #207
                          Re: *** Arvutimängud ***

                          Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                          Mafia: The City of Lost Heaven
                          Totally agree.

                          Comment

                          • Codecci
                            Luuramas Naisteturniire
                            • Nov 2008
                            • 7574

                            #208
                            Re: *** Arvutimängud ***

                            Mafia 2 stoori nüüd läbi tehtud... Kahjuks 1-ga ei anna võrrelda, aga üsna solid mäng siiski. Mediumi peal oli kole kerge ainult isegi minusuguse arvutimängude fishi jaoks.

                            Comment

                            • Codecci
                              Luuramas Naisteturniire
                              • Nov 2008
                              • 7574

                              #209
                              Re: *** Arvutimängud ***

                              Me võiks mingid official mängud välja mõelda, mida onlines omavahel teha. Siin mitmed lasid Civ4, läbi Hamachi tegite?

                              Ma hetkel uuemaid cive ei oska, aga täna peaks välja tulema Civ5, selle võiks selgeks õppida ja seda teha. Ja siis mingi real-time strategy, just tegin Rise of Nationsit jälle mis on super mäng, aga millegipärast siin eriti vedu ei võta... Pakute mingi parema RTS-i välja?

                              Comment

                              • rohelinekonn
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 3808

                                #210
                                Re: *** Arvutimängud ***

                                Läbi hamachi lasin mina sõpradega civ4. Me muidugi mängisime sellist mängu vormi kus kõik 3 olime ühes tiimis võtsime korraliku raskus astme ja max vastaseid ning hakkasime maailma vallutama. Üksteise vastu võib kah aga kui mängu praktika on erinev siis civis kardan et algajamad ei saa nende vastu kes on kõvasti mänginud

                                Comment

                                Working...