*** Arvutimängud ***
Collapse
X
-
-
Re: *** Arvutimängud ***
jumala õigust räägidAlgselt postitas K2snakas Vaata postitustnba 2k10 on nutsim kui pes10:P
Comment
-
-
Re: *** Arvutimängud ***
endal xbox, aga soovitaks vist ps3-e. Seda ei anna häkkida ja siis ei saa ka eluaegset neti bänni, nagu ma enda xboxiga sainAlgselt postitas Madis Very Vaata postitustSuht koht õige teema, kui ostaks siis kas
wii vs xbox vs ps ?
Comment
-
Re: *** Arvutimängud ***
PES2011 tuleb ka 3DAlgselt postitas vonkartoffel Vaata postitust2k11 saab hea olema. 3D
Comment
-
Re: *** Arvutimängud ***
ps3 - bluray, 3D mängud, motioncontrollerid, vanasti oli ka töökindlam nüüd vist suht sama.Algselt postitas Madis Very Vaata postitustSuht koht õige teema, kui ostaks siis kas
wii vs xbox vs ps ?
Comment
-
Re: *** Arvutimängud ***
nüüd on küll 3D projektor vaja osta.Algselt postitas Skyline Vaata postitustPES2011 tuleb ka 3D
Comment
-
Re: *** Arvutimängud ***
HV-s paljud laidavad maha, ei vastand ootustele, ei saa hüppata ja ujuda või mis iganes. Endal paari tunni pärast mäng käes, eks näis, loodan parimat siiski.Algselt postitas K2snakas Vaata postitustmafia 2 esmamulje tundub vägahea ikka(Y)
Comment
-
Re: *** Arvutimängud ***
njh peab kah oma sõnu ikka sööma, kuigi graafiliselt on m2ng p2ris hea, siis gameplay ja story poolest j2eb kõvasti mafia 1le alla!!!!Algselt postitas Skyline Vaata postitustHV-s paljud laidavad maha, ei vastand ootustele, ei saa hüppata ja ujuda või mis iganes. Endal paari tunni pärast mäng käes, eks näis, loodan parimat siiski.
Comment
-
Re: *** Arvutimängud ***
Jaa, sai isegi läbi mängitud, 10,5h läks aega. Stoori on kuidagi üksluine, teed missiooni>midagi läheb perse>hakkad tapma. Graafika koha pealt 5+.Algselt postitas K2snakas Vaata postitustnjh peab kah oma sõnu ikka sööma, kuigi graafiliselt on m2ng p2ris hea, siis gameplay ja story poolest j2eb kõvasti mafia 1le alla!!!!
Comment
-
Re: *** Arvutimängud ***
olen ka huviline, kuigi Civ III >>>> Civ IV ja kardan, et viiendaga võib sama lugu olla.Algselt postitas muhkLionu Vaata postitustSid Meier's Civilization V on välja tulemas 21. sept.
aastast 1991 välja antav Civ seeria on olnud vieldamatu lemmik läbi aegade. Ootan pikisilmi uut verisooni.
Comment
Comment