*** Arvutimängud ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Oliverk
    Moderaator
    • Nov 2008
    • 3016

    #91
    Re: *** Arvutimängud ***

    Trialis on level cap ja trade piirang oli ka vist. Endal wow olemas aga üle paari kuu ei pelanud. Ei pakkund nagu eriti pinget. Oleks noorem ja rohkem aega siis mby küll.

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #92
      Re: *** Arvutimängud ***

      Huvitav, et mulle ei meeldi üldse sellised püssimängud... Ainult 1 on elus meeldinud - SOF2 MP-TEST (demo versioon, mingi 1 map ainult). Isegi täisversioon ei meeldinud :D

      See-eest sellised mängud kus püssi saad käest ära panna ja autoga sõita meeldivad sitaks - GTA-d, Scarface jms.

      Btw, kui kellelegi meeldivad taolised mängud, siis kindlasti soovitan proovida Bully - Scholarship Edition


      GTA mootoril tehtud vist, nagu GTA, aga sa oled koolis, püsside asemel on ragulkad ja tossupommid, käid tundides ja teed igasuguseid missioone. Graafika eriti kiita pole, aga gameplay on nii kõva imo :P

      Comment

      • Provoker
        Pokkerihai
        • Jan 2009
        • 3067

        #93
        Re: *** Arvutimängud ***

        Püssimängudest onb lahedad Postal ning Postal 2. Ja püssi saab käest ära ka panna...

        Comment

        • K2snakas
          Pokkerihai
          • Feb 2009
          • 2388

          #94
          Re: *** Arvutimängud ***

          Algselt postitas Rahapada
          ps. tahtsin öelda, et mw2 funkab ka crackitult, a... meenus, et ei tegele sellega :)
          räägid l2hemalt 2kki?

          Comment

          • variatsioon
            Pokkeritark
            • Nov 2008
            • 5849

            #95
            Re: *** Arvutimängud ***

            Algselt postitas K2snakas
            räägid l2hemalt 2kki?
            kinnitan et töötab..

            Comment

            • K2snakas
              Pokkerihai
              • Feb 2009
              • 2388

              #96
              Re: *** Arvutimängud ***

              Algselt postitas variatsioon
              kinnitan et töötab..
              jaa, aga torrentit või v2rki ise t6mbasin vict liiga vara torrenti mis ala tahab mingi steami paska!:S

              Comment

              • K2snakas
                Pokkerihai
                • Feb 2009
                • 2388

                #97
                Re: *** Arvutimängud ***

                Algselt postitas Codecci
                Huvitav, et mulle ei meeldi üldse sellised püssimängud... Ainult 1 on elus meeldinud - SOF2 MP-TEST (demo versioon, mingi 1 map ainult). Isegi täisversioon ei meeldinud :D

                See-eest sellised mängud kus püssi saad käest ära panna ja autoga sõita meeldivad sitaks - GTA-d, Scarface jms.

                Btw, kui kellelegi meeldivad taolised mängud, siis kindlasti soovitan proovida Bully - Scholarship Edition
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                GTA mootoril tehtud vist, nagu GTA, aga sa oled koolis, püsside asemel on ragulkad ja tossupommid, käid tundides ja teed igasuguseid missioone. Graafika eriti kiita pole, aga gameplay on nii kõva imo :P
                soovitan godfather 2te + kunagi uue aasta algul peaks mafia 2 kh v2lja tulema see peaks nuts olema..

                Comment

                • antnx
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3102

                  #98
                  Re: *** Arvutimängud ***

                  Single player töötab crackitult aga multi playerit mängida ei saa. Just patchiti ära see asi.

                  Comment

                  • Rahapada
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1178

                    #99
                    Re: *** Arvutimängud ***

                    Algselt postitas K2snakas
                    soovitan godfather 2te + kunagi uue aasta algul peaks mafia 2 kh v2lja tulema see peaks nuts olema..
                    ää tee nalja, godfather on ette fail projekt, 2 oli veel halvem kui 1

                    Comment

                    • K2snakas
                      Pokkerihai
                      • Feb 2009
                      • 2388

                      #100
                      Re: *** Arvutimängud ***

                      Algselt postitas antnx
                      Single player töötab crackitult aga multi playerit mängida ei saa. Just patchiti ära see asi.
                      singel player mul t66tabki tahaksi multit kh lasta nyyd:D

                      Algselt postitas Rahapada
                      ää tee nalja, godfather on ette fail projekt, 2 oli veel halvem kui 1
                      njh mulle meeldib ja pole ainuke oma tutvusringis!

                      Comment

                      • Madis Very
                        Bännitud
                        • Aug 2009
                        • 2951

                        #101
                        Re: *** Arvutimängud ***

                        Algselt postitas antnx
                        Single player töötab crackitult aga multi playerit mängida ei saa. Just patchiti ära see asi.
                        Sõber veel pühap mängis crackitud multiplayerit ja proovis mind kaasa haarata ;D, kas peale seda on ära patchitud ?

                        Comment

                        • kollane
                          Pokkerihai
                          • Nov 2008
                          • 2031

                          #102
                          Re: *** Arvutimängud ***

                          Algselt postitas K2snakas
                          singel player mul t66tabki tahaksi multit kh lasta nyyd:D

                          njh mulle meeldib ja pole ainuke oma tutvusringis!
                          mulle meeldis ka.

                          scarface samuti..
                          MW2 mängiks aga pole sellist arvuti mis välja veab selle, ei viitsi low graafikuga nussida

                          Comment

                          • Rahapada
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1178

                            #103
                            Re: *** Arvutimängud ***

                            huvitaks mindki...

                            godfather ja godfather 2 on nagu solvangud scarface'i ja mafia kõrval... that's my point, idee on hea, teostus ajab oksele

                            Comment

                            • Codecci
                              Luuramas Naisteturniire
                              • Nov 2008
                              • 7574

                              #104
                              Re: *** Arvutimängud ***

                              Algselt postitas Provoker
                              Püssimängudest onb lahedad Postal ning Postal 2. Ja püssi saab käest ära ka panna...
                              Postal 1 pole proovinud, 2 oli sitaks kõva, aga see pole standard püssimäng nagu Call of Dutyd, Crysised, STALKER-id.

                              Algselt postitas Rahapada
                              huvitaks mindki...

                              godfather ja godfather 2 on nagu solvangud scarface'i ja mafia kõrval... that's my point, idee on hea, teostus ajab oksele
                              Godfather 1 ei meeldinud, gameplay oli liiga kehva/imelik, ei viitsinud süveneda... 2 pole proovinud.

                              Mafia ja Scarface kõrvuti kirjutada ja sama näitena on solvang Mafiale imo. Scarface oli küll väga fun mäng, kõik see bisnisi värk, et said omale ärisid ja paadiga kuskit Kuubalt vedasid narkotsi, aga Mafiaga siiski võrrelda ei anna... 7 aastat vana mäng ja ühtegi nii hästi tehtud mängu ma ei tea siiani.

                              Comment

                              • nomerlot
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 2233

                                #105
                                Re: *** Arvutimängud ***

                                ma mõtlen siin, et jube hea ikka, et mul ajapuudusel (laps sündis noh) ca kolm aastat tagasi arvutimänguvajadus välja suri.

                                Ma olen praegu elukuses, kui ma netipokkeri mängimise ja sellest lugemise kõrvalt mingeid mänge sügaks, puude reaalsusega kaoks täitsa ära.

                                Comment

                                Working...