Re: *** Arvutimängud ***
mhmhh... arvestage siis enda aeg korda kolm.. mis mul sinna alla läks:-)
natukene andis see HB serverite hostimine ja möll kogemust ja teadmist ka juurde, mida hiljem olen saanud kasutada näiteks hetkel valdkonnajuhina... juhtimiskogemust andis juurde + tehniliselt ka.. ikka exesid jms hexida ja hackida.. ja MSSQLi baasiga pusida ja scripte kirjutada...
nüüd peale pokkeri ei mängi midagi.. kõik mängud on ajaraisk... mis kasu mul sellest oli et ma hull HBserveriguru olin ja puremagega keskmine EK huntija.. ca 300 nohikut internetifoorumist feimisid mind.. thats it.. samamoodi Enemy Territory... CV'sse ei hakka ju ometi panema... et oled üle kolme serveri top headshot fraggija vms.. arvutis paar rallimängu on.. kui sõbrad rooliga tahavad sõita... Nintendo Wii on ka, sõpradega aegajalt hea tennist taguda vms..
muidu kunagistest lemmikutest.. Colin McRae rallisid kõiki mängisin, HOMMi alustasin esimesest osast juba. CIVi mängisin, Setllersit mängisin, Tycooni mängisin, GTA'd algusest peale mänginud.. AVP2 (kui sellest tuleks uus osa, siis mängiks seda ka vast).. rohkem praegu meelde ei tule.. Blacknovast ja Nova Gaming Systemist said siis esimesed mmporgid.. kust HB oli loogiline jätk..
Algselt postitas Fortune
natukene andis see HB serverite hostimine ja möll kogemust ja teadmist ka juurde, mida hiljem olen saanud kasutada näiteks hetkel valdkonnajuhina... juhtimiskogemust andis juurde + tehniliselt ka.. ikka exesid jms hexida ja hackida.. ja MSSQLi baasiga pusida ja scripte kirjutada...
nüüd peale pokkeri ei mängi midagi.. kõik mängud on ajaraisk... mis kasu mul sellest oli et ma hull HBserveriguru olin ja puremagega keskmine EK huntija.. ca 300 nohikut internetifoorumist feimisid mind.. thats it.. samamoodi Enemy Territory... CV'sse ei hakka ju ometi panema... et oled üle kolme serveri top headshot fraggija vms.. arvutis paar rallimängu on.. kui sõbrad rooliga tahavad sõita... Nintendo Wii on ka, sõpradega aegajalt hea tennist taguda vms..
muidu kunagistest lemmikutest.. Colin McRae rallisid kõiki mängisin, HOMMi alustasin esimesest osast juba. CIVi mängisin, Setllersit mängisin, Tycooni mängisin, GTA'd algusest peale mänginud.. AVP2 (kui sellest tuleks uus osa, siis mängiks seda ka vast).. rohkem praegu meelde ei tule.. Blacknovast ja Nova Gaming Systemist said siis esimesed mmporgid.. kust HB oli loogiline jätk..


Comment