Pokker, söök ja tervislik eluviis.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ceni
    Jube Noob
    • Feb 2010
    • 110

    #2476
    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Olen ise järgnevat teinud: http://siljafoodparis.blogspot.com/2...tsulohega.html

    Tomatipastat ei sisada, aga väga hea oli.

    Comment

    • Pahvak
      Pastilaa?? Ei!
      • Dec 2008
      • 4431

      #2477
      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

      Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
      Soovitage mingit head pasta retsepti. Eeldatavalt tomatikastmes.
      Vahukoore ja tomatipasta kaste on väga lihtne ja hea, mida peale valada. Nt. keedad tortelliinid, kallad vee ära, kaste peale (keeda natuke kui soovid), riivi parmesani ja raputa basiilikut peale.
      Fullstacks have more fun.

      Comment

      • kjmrc
        Pokkerihai
        • Aug 2009
        • 4541

        #2478
        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

        Üritan järgmistel kordadel mõlemad ära proovida!

        Comment

        • Murdock
          Grinder
          • Jun 2010
          • 690

          #2479
          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

          kjmrc,tee mulle ka siis,tõmba traati ma lendan insta tartu:D

          Comment

          • kjmrc
            Pokkerihai
            • Aug 2009
            • 4541

            #2480
            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

            Algselt postitas Murdock Vaata postitust
            kjmrc,tee mulle ka siis,tõmba traati ma lendan insta tartu:D
            Vabalt.. võta liiter rummi kaasa siis läheb paremini alla :D

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #2481
              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

              tegin täna solid pasta .. panzani oliivi ja basiiliku tomati kaste + p2ikesekuivatatud tomatid + oliivid + täistera pasta ja peale v2rsket basiilikut .. kani tummine oli

              Comment

              • lissavassa
                Jube Noob
                • Feb 2012
                • 149

                #2482
                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                Algselt postitas leits Vaata postitust
                tegin täna solid pasta .. panzani oliivi ja basiiliku tomati kaste + p2ikesekuivatatud tomatid + oliivid + täistera pasta ja peale v2rsket basiilikut .. kani tummine oli
                oliiviõli ei kasutanudki?

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #2483
                  Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                  Algselt postitas lissavassa Vaata postitust
                  oliiviõli ei kasutanudki?
                  ei, coca ostis kogu tartu linna varud ära jõuludeks

                  Comment

                  • Romka
                    Pokkerihai
                    • Mar 2009
                    • 1544

                    #2484
                    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                    www.myfridgefood.com päris hea sait, sisestad mis sul külmkapis hetkel on ja viskab retseptid ette.

                    Comment

                    • mikk2468
                      Vana Tegija
                      • Nov 2009
                      • 1039

                      #2485
                      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                      romka linki ei kaspersky küll avada ei lasknud.

                      Comment

                      • pikk28
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 6695

                        #2486
                        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.


                        kellelgi kogemusi?

                        Comment

                        • kjmrc
                          Pokkerihai
                          • Aug 2009
                          • 4541

                          #2487
                          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                          Algselt postitas mikk2468 Vaata postitust
                          romka linki ei kaspersky küll avada ei lasknud.
                          Minu MS Security Essentials küll laseb :D

                          Comment

                          • Oliverk
                            Moderaator
                            • Nov 2008
                            • 3016

                            #2488
                            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                            Algselt postitas mikk2468 Vaata postitust
                            romka linki ei kaspersky küll avada ei lasknud.
                            Mul tõrjet pole ja lasi ka avada. Must be you.

                            Comment

                            • Keiss
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 1592

                              #2489
                              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                              Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                              Soovitage mingit head pasta retsepti. Eeldatavalt tomatikastmes.

                              Paned lauale hunniku durumnisujahu ja sinna keskele paar muna (näiteks vutimuna), oliiviõli ja segad kokku käsitsi ning rullid taignarulliga õhukeseks.
                              Lõikad noaga ribad välja ja keerad lipsudeks ehk farfalledeks.
                              Midagi sellist leidsin netist, et piltlikult näidata: http://n2ljarotid.blogspot.com/2010/...ntnuudlid.html (ainult, et toidukile on parem kui rätik ja külmkappi seisma, tooli leenile pole ka vaja kuivama panna )
                              Keedad pasta al denteks ehk poolkõvaks, kurnad, jahutad.
                              Praed hakkliha sibula ja küüslauguga/lõigud peekoni või kana ja praed vms.
                              Segad kokku ja lisad basiilikuga tomatikastme.
                              Kindlasti ei saa jätta lisamata enda valmistatud ürdiõli või pestot. Miks ka mitte päikesekuiv tomateid.
                              Ürdiõli tegemine on lihtne: köögikombaini oliiviõli, tilli, peterselli vm ürte, soola, pipart, küüslauku - kõike oma maitse järgi ja pudeliga külmkappi, säilib ca 2 nädalat ja saab kasut igal pool näiteks või asemel võileiva tegemisel.
                              Pesto tegemine on veits keerulisem, võid googeldada. Seda saab poest ka aga see pole pooltki nii hea kui isevalmistatud.
                              Lisandiks oleks paslik veel röstida piinia - või seedermänni seemneid. Maitseks veel enne serveerimist kristallsoola ja aroomiks värske basiiliku, mündi vms oks.

                              Saab ka lihtsamalt.
                              Keedad makaroni, valad peale bolognese kastme ja mõtled miks küll kõik pastat kiidavad????
                              Last edited by Keiss; 15.12.12, 01:14.

                              Comment

                              • kjmrc
                                Pokkerihai
                                • Aug 2009
                                • 4541

                                #2490
                                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                                Lol Keiss, solid retsept.
                                Pole varem ise pastat valmistanud, poest ostnud, ei oska võrreldagi, kas isetehtud pasta ka parem on, paberite järgi peaks nagu olema.
                                Pestot olen ise küll teinud ja see oli tõepoolest parem kui poe oma. Aga tänud retsepti eest, kindlasti katsetan ise ka ära mingil ajal!

                                Comment

                                Working...