Pokker, söök ja tervislik eluviis.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Provoker
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 3067

    #2446
    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    kes üldse võid vms määrdelaadset ostab? :) Pole juba aastaid miskit leivale määrinud. sink+kurk/tomat+juust on täiesti piisav võiku jaoks. Muidugi nimetus võiku kaotab natsa oma väärtust :)

    Comment

    • IsandJoberst
      Õpihimuline Mängur
      • Dec 2008
      • 326

      #2447
      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

      Algselt postitas Provoker Vaata postitust
      kes üldse võid vms määrdelaadset ostab? :) Pole juba aastaid miskit leivale määrinud. sink+kurk/tomat+juust on täiesti piisav võiku jaoks. Muidugi nimetus võiku kaotab natsa oma väärtust :)
      Wrong, või (at least 80% rasva) on kasulik ja tasuks seda leiva peale ikka määrida

      Comment

      • inward
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 6275

        #2448
        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

        Algselt postitas Provoker Vaata postitust
        kes üldse võid vms määrdelaadset ostab? :) Pole juba aastaid miskit leivale määrinud. sink+kurk/tomat+juust on täiesti piisav võiku jaoks. Muidugi nimetus võiku kaotab natsa oma väärtust :)
        Miskit olen ikka harjunud määrima. Kas või, pasteet, harva sulatutud juust jne. Kuidagi kuivaks jääb ilma, maitseasi .

        Comment

        • mikk2468
          Vana Tegija
          • Nov 2009
          • 1039

          #2449
          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

          Algselt postitas Provoker Vaata postitust
          kes üldse võid vms määrdelaadset ostab? :) Pole juba aastaid miskit leivale määrinud. sink+kurk/tomat+juust on täiesti piisav võiku jaoks. Muidugi nimetus võiku kaotab natsa oma väärtust :)
          this imo. saab kiiremini valmis ka :D

          Comment

          • ok2aa
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 1903

            #2450
            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

            Algselt postitas Provoker Vaata postitust
            kes üldse võid vms määrdelaadset ostab? :) Pole juba aastaid miskit leivale määrinud. sink+kurk/tomat+juust on täiesti piisav võiku jaoks. Muidugi nimetus võiku kaotab natsa oma väärtust :)
            mina ostan. ilge nuss on tavalist võid külmana leiva või saia peale määrida.

            Comment

            • Potsataja
              õilishing
              • Oct 2008
              • 5270

              #2451
              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

              Imo on asi lihtne, kas määrdeaine või (sulatatud) juust.

              Comment

              • harryahven
                Pokkerihai
                • Dec 2009
                • 1964

                #2452
                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                leiva peale ei määri, kui siis harva, aga praadimisel/pruunistamisel lisan alati võid

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #2453
                  Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                  toorjuust on hüva asi, mida leivale määrida

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #2454
                    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                    Pole küll praekardulad but still nuts imo. Tweakisin veits "azuud" .. Kalkunirinnafilee + hapukurk + oliivid + kartulid + tomatipasta + küüslauk + päikesekuivatatud tomatid.. love it

                    Comment

                    • Potsataja
                      õilishing
                      • Oct 2008
                      • 5270

                      #2455
                      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.



                      Eelmine kuu kuulasin seda seda saadet ja jäin kohe mõtlema, kuidas on mingi smørrebrød rahvusvahelise gurmeeköögi osa. Kas tõesti on taanldased võileiva valmistamise ja maitse muutnud millekski enamaks? Minu Taani jõudmine on kahtlane, aga kindlasti on neid, kes nii seal, kui mujal käinud ja erinevaid võileibu maitsnud.

                      Comment

                      • Spewmonkey
                        Seina Augustaja
                        • Oct 2008
                        • 2293

                        #2456
                        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                        Kas keegi pannidest oskab midagi rääkida või ei ole neil sarnases(~$100) hinnaklassis erilist vahet?

                        Comment

                        • Jäämees
                          Vana Tegija
                          • Jun 2011
                          • 1182

                          #2457
                          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                          ~$100 ei peaks eriti vahet olema... Oleneb sinu nõudmistest millist panni vajad

                          Comment

                          • nikitheone
                            Mr. Puujalg
                            • Aug 2009
                            • 6446

                            #2458
                            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                            Taani köök suht sitt imo, toit kuiv ja ei ole maitsev
                            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                            Comment

                            • pikk28
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 6695

                              #2459
                              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                              suvel sai ka 3 päeva Taanis ühes rantsos veedetud. Enamus toite ja miski lääge pläust. Ei old ka minu maitse.

                              Comment

                              • Spewmonkey
                                Seina Augustaja
                                • Oct 2008
                                • 2293

                                #2460
                                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                                Algselt postitas Jäämees Vaata postitust
                                ~$100 ei peaks eriti vahet olema... Oleneb sinu nõudmistest millist panni vajad
                                Ega ma väga nõudlik ei ole. Elektripliit, keskmine kuumustaluvus, ühtlase soojusjaguvusega ja võiks mittekleepuv või minimaalse õlivajadusega olla. Ma ei tea mis seal veel vaja teada on. Mul kunagi oli $120 Tefal, kaalus palju ja üliaeglaselt läks soojaks, aga kinni ei jäänud ja olin muidu üsna rahul sellega. Nüüdseks paraku on see kellegi käes hoiul olles ära hävitatud.

                                Comment

                                Working...