Pokker, söök ja tervislik eluviis.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #2356
    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    slaavi naisega ma läheks Toikasse viina jooma

    Comment

    • Godspeed_EJ
      Klubi Liige
      • Nov 2009
      • 3049

      #2357
      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

      Algselt postitas fyte Vaata postitust
      A Tallinnas veel miskit? nr 1 kohta
      Elevant, Kadriorg, Carramba

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #2358
        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

        Esimesed, mis pähe tulevad

        1) In Vino Veritas, Elevant, Controvento
        2) Vapiano

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #2359
          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

          Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
          ... Kadriorg...
          kui avati, siis sai seal käidud mõned korrad ja väga mõnus, aga peale teist aastat oli hind ca 150% tõstetud, nüüd pikema aja peale vast 200%...muidu väga shikk

          Comment

          • Godspeed_EJ
            Klubi Liige
            • Nov 2009
            • 3049

            #2360
            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

            Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
            kui avati, siis sai seal käidud mõned korrad ja väga mõnus, aga peale teist aastat oli hind ca 150% tõstetud, nüüd pikema aja peale vast 200%...muidu väga shikk
            Ma pole ise kaua käinud, aga hinnatase olevat korrektuurid teinud 2012 jooksul. Kinnitada ei julge.

            Comment

            • Strawberry
              Varasemalt kasutaja "romeo"
              • Aug 2012
              • 1229

              #2361
              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

              Algselt postitas adam_q
              krt hea oleks mingi poll või küsitlus teha kategooriate kaupa:

              1) tahad tsikiga välja minna ja atmosfäääri ja VÄGA head toitu kogeda
              2) raha vähe, aga tahaks normaalselt süüa ja okei koguse
              3) raha on normaalselt ja tahaks midagi maitsekat (Hiina, Thai, Saksa, USA köök jne)

              vms

              siis oleks kõik asjad üheskoos ja kindlapeale minek
              1) Kalarestoran "Neljapäev"
              2) Siirius
              3) Tsink Plekk Pang

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #2362
                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                kolmanda osas langeks mu eelistus ennem Asian chefile, siis panda ja pang viimasena .. kunagi tho oli pange toit super, aga ma ei tea mis seal tehti, konkreetne crap mingi viimased aasta juba

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #2363
                  Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                  TPP sobib punkti 2 minu meelest. parim pohmakasöögikoht Tartus...

                  Comment

                  • bauss
                    Grinder
                    • Sep 2009
                    • 737

                    #2364
                    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                    pohmakasöögi koha pealt olen nõus, aga raha vähe ei lähe väga kokku imo

                    Comment

                    • harryahven
                      Pokkerihai
                      • Dec 2009
                      • 1964

                      #2365
                      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                      Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                      TPP sobib punkti 2 minu meelest. parim pohmakasöögikoht Tartus...
                      so much word

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #2366
                        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                        Kalaresto neljap on kyll bullshit. Menyys on kolm asja ning needki pole head. Isegi Estonian Aii pardatoit on neljapäevast parem.
                        Kalarestoranist ootan kyll midagi muud, menyys võix olla tummine valik erinevaid mereande...aga huinjaa.

                        Comment

                        • Toomasl
                          FPP Pro
                          • Nov 2008
                          • 258

                          #2367
                          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                          Mulle just vastupidi, Neljapäev hea mulje jätnud. Päevapraed just eriti. Kalarestode koha pealt julgen soovitada Pangodi kalarestorani, seal ka veits suurem valik.

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #2368
                            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                            Algselt postitas Toomasl Vaata postitust
                            Kalarestode koha pealt julgen soovitada Pangodi kalarestorani, seal ka veits suurem valik.
                            Olen korra käinud ja minu meelest selline enamvähem söökla. Restoranist asi kaugel - täiesti tavalised nö pubi toidud, veidi rohkem kalavalikut ainult. Ja mis kalaresto see on, kus kohalikku kala ei pakuta?

                            Edit: vaatan, et menüüd on omajagu parandatud. Ise käisin eelmine aasta ja siis kalavalik oli palju lahjem kohaliku kala osas.
                            Last edited by pastilaa; 20.09.12, 16:05.

                            Comment

                            • Strawberry
                              Varasemalt kasutaja "romeo"
                              • Aug 2012
                              • 1229

                              #2369
                              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                              Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                              Olen korra käinud ja minu meelest selline enamvähem söökla. Restoranist asi kaugel - täiesti tavalised nö pubi toidud, veidi rohkem kalavalikut ainult. Ja mis kalaresto see on, kus kohalikku kala ei pakuta?

                              Edit: vaatan, et menüüd on omajagu parandatud. Ise käisin eelmine aasta ja siis kalavalik oli palju lahjem kohaliku kala osas.
                              Wut... ma tunnen Neljapäeva peakokka ja seal on iga päev värske kohalik kala. Igal hommikul käivad kohalike käest toomas.

                              Comment

                              • Potsataja
                                õilishing
                                • Oct 2008
                                • 5270

                                #2370
                                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                                Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
                                Wut... ma tunnen Neljapäeva peakokka ja seal on iga päev värske kohalik kala. Igal hommikul käivad kohalike käest toomas.
                                http://www.neljapäev.ee/

                                Mina igatahes menüüd vaadata ei saa, seega ei saa ka oletada, mida saab igal hommikul kohalike käest osta ja mida mitte.

                                Comment

                                Working...