Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.
kisub huvitavaks. Hakkasin sellest nädalast jälgima ka toitumiskava ning mida rohkem teada seda parem on. Iseenesest lõunasöök on mul selline 200g kartulit või makarone, 200g toorsalat(siiani olen rimi euroopa salatit võtnud) 150-200 filee(kana, siga). Kõht jääb päris pikaks ajaks täis. Samas on kogukava lükatud suht valgukeskseks sest ülejäänud toidukorrad on kohupiima või kodujuustuga :)
kisub huvitavaks. Hakkasin sellest nädalast jälgima ka toitumiskava ning mida rohkem teada seda parem on. Iseenesest lõunasöök on mul selline 200g kartulit või makarone, 200g toorsalat(siiani olen rimi euroopa salatit võtnud) 150-200 filee(kana, siga). Kõht jääb päris pikaks ajaks täis. Samas on kogukava lükatud suht valgukeskseks sest ülejäänud toidukorrad on kohupiima või kodujuustuga :)
Comment