Pokker, söök ja tervislik eluviis.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • harryahven
    Pokkerihai
    • Dec 2009
    • 1964

    #2221
    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    +1

    Comment

    • kjmrc
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 4541

      #2222
      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

      Algselt postitas Pokutaja Vaata postitust
      Looks good.

      Kui sushit rullid, siis võid julgelt mängida sellega. Kui sitt nori pole, siis ei juhtu midagi ja ei tule lõhesid insta sisse. Kui tahad neljakandiliseks teha, siis alustad nagu ikka aga kui rull suletud siis robustselt surud matiga neljakandiliseks ja olemas. Proovi ka külmsuitsulõhe + kurk + väike suts wazabit sõrmeotsaga riisi peale.
      Võtsid ingverit ka ikka kõrvale peale sojakastme? IMO annab ingver 50% maitseelamust juurde... (kuigi tegelikult seda vist söödakse sushi rullide vahepeal, et maitse neutraliseerida).
      Ma ise üritasin teha jah neid neljakandilisi, midagi nagu tuli välja ja ei tulnud ka sellest kujust, unustasin kirjutada jah, et wazabit ka määrisime veidi sushi peale.. See marineeritud ingver ei maitse üldse hea meile kummalegi, ükskord tokyo sushibaaris maitsesin aga ei olnud üldse hea imo, seekord ei võtnud seda sojakastme kõrvale.. Aga muidu esimese korra kohta, tuli täitsa maitsev.

      Comment

      • kjmrc
        Pokkerihai
        • Aug 2009
        • 4541

        #2223
        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

        Algselt postitas taipupole Vaata postitust
        Retsept palun.
        Toidutare – maitsvad retseptid ja nutikad toidunõuanded igaks toidukorraks. Avasta lihtsad, tervislikud ja pidulikud retseptid, mis toovad rõõmu igasse kööki!

        Muutsin väheke sisu ka, et päikesekuivatatud tomatikastme asemel panin Tai kastme.
        Last edited by kjmrc; 27.02.12, 19:02.

        Comment

        • Ballahollic
          Õpihimuline Mängur
          • Mar 2011
          • 388

          #2224
          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

          Siuke kysimus, et kui pokrit pelan siis kael läheb kangeks suht kiirelt :D Pean tooli vahetama või teil mingi muu alternatiiv?

          Comment

          • qbj0hn
            Auk on auk. FAKT!
            • Nov 2008
            • 7091

            #2225
            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

            Hea retsept

            Comment

            • timz0333
              Pokkeritark
              • Mar 2009
              • 6322

              #2226
              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

              Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
              http://www.toidutare.ee//retsept.php?id=7018
              Muutsin väheke sisu ka, et päikesekuivatatud tomatikastme asemel panin Tai kastme.
              Tõsiselt hea roog. Ise ma porrut ei pannud ja kokku läks umbes 10€ 5-6 portsjonit.

              Comment

              • nikitheone
                Mr. Puujalg
                • Aug 2009
                • 6446

                #2227
                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                tegin ka seda üks päev, päris hea tuli. soovitan
                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                Comment

                • ristijeesus
                  Klubi Liige
                  • Oct 2009
                  • 2533

                  #2228
                  Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                  Sama siin. Porru asemel uhasin mugulsibulat ja tavalise tai kastme asemel tai chilli kastet. Mõnusalt tuline roog sai.

                  Comment

                  • mikk2468
                    Vana Tegija
                    • Nov 2009
                    • 1039

                    #2229
                    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                    Olen ka seda teinud, täpselt retsepti järgi, üldse ei kõlbanud süüa imo. Päikesekuivatatud tomatid on sitad.

                    Comment

                    • nikitheone
                      Mr. Puujalg
                      • Aug 2009
                      • 6446

                      #2230
                      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                      minu arust need andsid väga palju juurde just, aga no maitse asi
                      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                      Comment

                      • kjmrc
                        Pokkerihai
                        • Aug 2009
                        • 4541

                        #2231
                        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                        Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                        minu arust need andsid väga palju juurde just, aga no maitse asi
                        +zillion.. Põhi "kibedus, mahedus" tuligi just sellest.. Endale küll väga meeldis ja vbla teen täna seda uuesti üle pika aja.

                        Comment

                        • timz0333
                          Pokkeritark
                          • Mar 2009
                          • 6322

                          #2232
                          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                          Jup, maitse asi, eks neid tomateid ka erinevatelt tootjatelt.

                          Comment

                          • kjmrc
                            Pokkerihai
                            • Aug 2009
                            • 4541

                            #2233
                            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                            Eile tegin pennet juustu-tomatikastmes, algul ma midagi suurepärast ei arvanud sellest kuna koostisained olid üsna standard, aga soovitan ja välja tuli väga hea! Just need piprakaunad andsid mõnusa vürtsikuse, neid tuleks kindlasti kasutada.. Sealiha asemel kasutasin kanafileed. Väga maitsev roog oli!

                            RETSEPT

                            Comment

                            • mikk2468
                              Vana Tegija
                              • Nov 2009
                              • 1039

                              #2234
                              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                              Tegin just seda suppi! Ülinuts! Panin natuke rohkem tšillipulbrit ja Tabascot, kui retseptis, sest meeldib vähe vürtsikam. Apelsinimahla panin ka veel natuke rohkem, muidu jäi liiga paks.

                              Comment

                              • alaska
                                forever
                                • Oct 2008
                                • 6599

                                #2235
                                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                                Algselt postitas mikk2468 Vaata postitust
                                Tegin just seda suppi! Ülinuts! Panin natuke rohkem tšillipulbrit ja Tabascot, kui retseptis, sest meeldib vähe vürtsikam. Apelsinimahla panin ka veel natuke rohkem, muidu jäi liiga paks.
                                Tegin täna, tõesti hea oli. Tabascot ei pannud, tomatid oli juba chilliga, väga terav jäi ikkagi.

                                Comment

                                Working...