Pokker, söök ja tervislik eluviis.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #1816
    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Hauki.
    Või, sool, läti kalamaitseainet, sidrun, porru ja ahju.

    Kõpsti!

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #1817
      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

      Algselt postitas inward Vaata postitust
      Hauki.
      Või, sool, läti kalamaitseainet, sidrun, porru ja ahju.

      Kõpsti!

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
      Kui veel enda püütud ka, siis topelt nuts!

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #1818
        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

        krt mina seda kala vihkan .. püüda on kino, kuid süüa ei kõlba (va kalakotleid)

        Comment

        • inward
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 6275

          #1819
          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

          Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
          Kui veel enda püütud ka, siis topelt nuts!
          Nii on, haug on küll viimane kala mida poest ostaks.

          Algselt postitas leits Vaata postitust
          krt mina seda kala vihkan .. püüda on kino, kuid süüa ei kõlba (va kalakotleid)

          Ei tea, kui forelli/lõhega harjunud siis küll. Samas saab ka sellest kalast suvel grilli peal tehtuna maitserohelist täistopituna väga hea suutäis. Eks ta maitse asi ole. Mõni praeb luist särge või kokre ja kiidab ka taevani...vot sellest ma aru ei saa

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #1820
            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

            eelmine nädal 2 lihavaba päeva, 5 päeva trenni = success...

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #1821
              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

              Tegin Azuu stiilis rooga, liha polnd kodus seega tegin ilma .. panin tomatit,paprikat,tomatipastat,kartulit,sibulat,küü slauku ja palju erineaid ürtse ... jube hea tuli

              Comment

              • erplander
                ekrelander
                • Oct 2008
                • 1029

                #1822
                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                tubli-tubli, leits :)

                Endal viimati selline roog, et riisinuudlid hakk-sojaga ja wokitud köögiviljadega (suvikõrvits, sibul, paprika) ning baklažaanipüree:



                Eile oli menüüs kollaste herneste ja odrakruubi puder/hautis küüslaugu ja tilliga. Sojakotletid ja wokitud köögiviljad (suvikõrvits, sibul, porru, paprika).

                Comment

                • erplander
                  ekrelander
                  • Oct 2008
                  • 1029

                  #1823
                  Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                  Btw, kodumaisesse kaubandusvõrku on jõudnud ka 100% taimsed vorsti- ja suitsuvorstilõigud ning samuti viinerid:



                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Saadaval Stockmannis ja Kaubamajas, võibolla jõuab mujale ka.
                  Last edited by erplander; 25.10.10, 01:09.

                  Comment

                  • Tigrano
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 7614

                    #1824
                    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                    ROFL taimne suitsuvorst, sellist jama veel vaja :)

                    Comment

                    • Pahvak
                      Pastilaa?? Ei!
                      • Dec 2008
                      • 4431

                      #1825
                      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                      Võiks siis vähemalt taimne sink olla. Vorst on ju kräpp nagunii. :)
                      Fullstacks have more fun.

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #1826
                        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                        taimne vorst .. wtf .. võilille maitse :D?

                        Comment

                        • nomerlot
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 2233

                          #1827
                          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                          Algselt postitas leits Vaata postitust
                          taimne vorst .. wtf .. võilille maitse :D?
                          pakun, et umbes sama maitse mis suvalisel odaval vorstil, lihasisaldus ju suht sama:D

                          Comment

                          • erplander
                            ekrelander
                            • Oct 2008
                            • 1029

                            #1828
                            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                            Kuis ta kräpp on, kui ei sisalda loomset rasva ega kolesterooli, lisaks ka mitte mingeid nitriteid ega säilitusaineid, millest tavalised loomsed vorstid kubisevad. Rääkimata mingist kondijahust ja rupskitest ja ei tea millest veel, mida muidu vorstidesse topitakse. Maitse on ka super muidu.

                            Taimset sinki müüakse UK-s.
                            Last edited by erplander; 25.10.10, 10:00.

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #1829
                              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                              l2hen uurin homme kaupsi, tahaks puht huvi p2rast 2ra proovida

                              Comment

                              • nomerlot
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 2233

                                #1830
                                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                                Algselt postitas erplander Vaata postitust
                                Kuis ta kräpp on, kui ei sisalda loomset rasva ega kolesterooli, lisaks ka mitte mingeid nitriteid ega säilitusaineid, millest tavalised loomsed vorstid kubisevad. Rääkimata mingist kondijahust ja rupskitest ja ei tea millest veel, mida muidu vorstidesse topitakse. Maitse on ka super muidu.

                                Taimset sinki müüakse UK-s.
                                tegelikult ma isegi usun, et see pole halva maitsega, sest igasugu jama sissetoppimiseks tõesti vajadust pole ja seda sojavalku kütame suvaliste vorstitoodetega nagunii kogu aeg sisse.

                                Comment

                                Working...