Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.
Ma Võrtsul suitsuangerjat süües ei mäleta et mingi mekk oleks manu olnud. Imo oli väga hea. Mby ei mäleta ka täpselt kuna ikka oma 5 a tagasi see oli.
Ma Võrtsul suitsuangerjat süües ei mäleta et mingi mekk oleks manu olnud. Imo oli väga hea. Mby ei mäleta ka täpselt kuna ikka oma 5 a tagasi see oli.


Comment