Pokker, söök ja tervislik eluviis.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Oliverk
    Moderaator
    • Nov 2008
    • 3016

    #1696
    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Ma Võrtsul suitsuangerjat süües ei mäleta et mingi mekk oleks manu olnud. Imo oli väga hea. Mby ei mäleta ka täpselt kuna ikka oma 5 a tagasi see oli.

    Comment

    • wousha
      FPP Pro
      • Oct 2009
      • 268

      #1697
      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

      Selveris täna 30nda kuupäevaga 380g silmupurk 50eek, muidu sinna 125eek tuuri vist.

      omg mis amps õlle kõrvale

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #1698
        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

        ma ostsin eile 2 purki .. kena -ev muuv :D

        Comment

        • low-flow
          Klubi Liige
          • Jul 2009
          • 1208

          #1699
          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

          Premeerisin end suve lõpu puhul purgitäie marineeritud hirmkallite merilimustega. Mekkisin ühe ära ka, teo maitsega. Õhtusööki kõrvale leiavad tõenäoliselt rakendust, aga palju neid küll ei taha korraga, igaks juhuks...

          Comment

          • wousha
            FPP Pro
            • Oct 2009
            • 268

            #1700
            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

            Sai täna peipsil ahvenat püüdmas käidud ning nüüd sai just valmis ahvenafilee õlletaignas. Ei oleks uskunud, et nii hästi välja kukub

            ideaalne snäkk vaatamaks türgi - venemaa mängu väikese alexandriga

            Tahtsin ka pilti teha, kuid ei leia fotokat üles hetkel, lähiajal plaan kindlasti veel teha, kuna ahvenat sai oma 10kg välja tõmmatud.

            Comment

            • inward
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 6275

              #1701
              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

              Korralik, Peipsil ahvenat ikka jagub. Millega püüdsite ja räägi pisut lähemalt sellest ahvena retseptist :)

              Comment

              • wousha
                FPP Pro
                • Oct 2009
                • 268

                #1702
                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                Püüdsime väikeste kummiluttidega, neid on pealiinil lipsudega 4tk, niiet vahepeal trehvas ka 4tk korraga. Üldiselt oleks ka rohkem saanud, kuid laine oli terve päev ca 1.5m kõrge, kella 2ks oli ikka sisemus korralikult segi loksutatud ning otsustasime ära minna.

                Kõigepealt tuleb siis saada ahvenast fileed, siis ma panin nad kaussi ning iga kihi vahele veidi soola, kuniks tainas valmis saab.

                Taina tegemine : selle koguse peale mis ma tegin ( no ikka korralik taldrikutäis ) panin ma ühe muna, kloppisin selle segamini, lisasin vbl 200ml alexandri õlut ning ma ei tea, vbl mingi 5spl jahu, tainas peab nii jääma, et kui filee taignasse kastad, ning kui kausist välja tõsta, siis üleliigne tainas õrnalt minema valgub. Natuke soola maitse järgi ning näputäis suhkrut.

                Paneerida siis rohke õliga, ikka nii, et filee tükid enamvähem tervenisti õlis kuni nad pruunikaks tõmbuvad.


                Ahja, kodaverre sõites jäi kõigepealt mäger auto alla, kes midagi autole viga ei teinud, kuid 15min hiljem hüppas kits kraavist auto ette nii, et reageerimiseks jäi vbl 0.5sec, muidugi midagi teha ei jõudnud, ning jooksis peaga täpselt esitulesse ning peale pauku persega vasta külge, nii, et puruks on esituli koos suunaga, kapoti nurk kõver, esitiib ning uks mõlkis.

                Comment

                • inward
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 6275

                  #1703
                  Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                  Tänud...seda peaks tõesti tegema, sest kuivatatud lest õlle kõrvale on ka kradi nuts, aga see nüüd otsas


                  Ega jah väiksemad loomad teevad autole korralikult viga, rääkimata suurematest, põdrad, lehmad jne julm...... Uus LE näeb ette ka vist, et kuni kapoti pikkuseni tuleb loom pmst surnuks sõita. Muidugi, kui suudad ohutult kõrvalt mööduda siis on teine asi.

                  Comment

                  • low-flow
                    Klubi Liige
                    • Jul 2009
                    • 1208

                    #1704
                    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                    Algselt postitas inward Vaata postitust
                    Uus LE näeb ette ka vist, et kuni kapoti pikkuseni tuleb loom pmst surnuks sõita. Muidugi, kui suudad ohutult kõrvalt mööduda siis on teine asi.
                    Seadused kisuvad agressiivsemaks ära või. Minu lubade tegemise ajal (ammu ammmuuuu ) oli igatahes selline punkt, et autojuht peab igal võimalusel vältima kokkupõrget looma, linnu ja inimesega. :P

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #1705
                      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                      Mõistlikumaks kah, eks nii nii mõnigi juht on kassi/kuke vms pärast auto üle katuse keeranud või vastu puud sõitnud....

                      Comment

                      • variatsioon
                        Pokkeritark
                        • Nov 2008
                        • 5849

                        #1706
                        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                        Algselt postitas wousha Vaata postitust
                        Püüdsime väikeste kummiluttidega, neid on pealiinil lipsudega 4tk, niiet vahepeal trehvas ka 4tk korraga. Üldiselt oleks ka rohkem saanud, kuid laine oli terve päev ca 1.5m kõrge, kella 2ks oli ikka sisemus korralikult segi loksutatud ning otsustasime ära minna.

                        Kõigepealt tuleb siis saada ahvenast fileed, siis ma panin nad kaussi ning iga kihi vahele veidi soola, kuniks tainas valmis saab.

                        Taina tegemine : selle koguse peale mis ma tegin ( no ikka korralik taldrikutäis ) panin ma ühe muna, kloppisin selle segamini, lisasin vbl 200ml alexandri õlut ning ma ei tea, vbl mingi 5spl jahu, tainas peab nii jääma, et kui filee taignasse kastad, ning kui kausist välja tõsta, siis üleliigne tainas õrnalt minema valgub. Natuke soola maitse järgi ning näputäis suhkrut.

                        Paneerida siis rohke õliga, ikka nii, et filee tükid enamvähem tervenisti õlis kuni nad pruunikaks tõmbuvad.


                        Ahja, kodaverre sõites jäi kõigepealt mäger auto alla, kes midagi autole viga ei teinud, kuid 15min hiljem hüppas kits kraavist auto ette nii, et reageerimiseks jäi vbl 0.5sec, muidugi midagi teha ei jõudnud, ning jooksis peaga täpselt esitulesse ning peale pauku persega vasta külge, nii, et puruks on esituli koos suunaga, kapoti nurk kõver, esitiib ning uks mõlkis.
                        mis värvi kummilutt kõige paremini võttis? kollane?

                        käisin ka paar nädalat tagasi peipsil nendega püüdmas. võtab tõesti hästi!

                        Comment

                        • wousha
                          FPP Pro
                          • Oct 2009
                          • 268

                          #1707
                          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                          suurt vahet ei olnud, mul olid rohelised, kollased punased ning oranzid landid. Kraami kadu oli ka mega muidugi, 3 peale läks umb 20 60g tina ning umb 40 lanti, kuna püüdsime mingi kivivare pealt.

                          Comment

                          • kilu6
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1305

                            #1708
                            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                            Toitumisteraapia assotsiatsioon on välja tulnud uue toidupüramiidiga

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            Tarbija24.ee aitab teha targemaid tarbijaotsuseid Tarbija24.ee on praktiline Eesti tarbijaportaal, mis aitab teha paremaid otsuseid raha, ostude, teenuste ja igapäevaelu küsimustes. Selgitame keerulisi teemasid lihtsas keeles, võrdleme võimalusi ja toome välja kulud, riskid ning tingimused, mida enne otsustamist tasub teada. Meie eesmärk on aidata sul vältida halbu valikuid, säästa raha ja mõista, milline pakkumine, teenus

                            Comment

                            • alaska
                              forever
                              • Oct 2008
                              • 6599

                              #1709
                              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                              teravilja ja punase liha vahetaks ümber omavahel, muidu ok.

                              Comment

                              • Spewmonkey
                                Seina Augustaja
                                • Oct 2008
                                • 2293

                                #1710
                                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                                Suht asjalik tabel imo.
                                Punast liha ei ole kindlasti kasulik 3-5x päevas süüa. Oleneb füüsiliselt aktiivsusest, pigem korra päevas. Kui vähene aktiivsus, siis paar korda nädalas, aga kuna isiklikult oleks päris imelik nii harva süüa, siis korra päevas imo. Täisteravili on samuti õiges kohas, ei ole sama mis riis ja kartul.

                                Comment

                                Working...