Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.
Ma ei saa aru enam... Kui ma tõin välja, et soja liigtarbimine on kahjulik, siis sain jälle mõnituse osaliseks, et blabla esimene tark asi blabla, iga asi on kahjulik, kui liigtarbida. Ja nüüd paneb siia mingi paksu venna pildi, kes arvatavasti enamuse oma "lihast" saab Mäkist ja pizzakohtadest ja vb ka vahest pelmeene.
Ma ei saa aru enam... Kui ma tõin välja, et soja liigtarbimine on kahjulik, siis sain jälle mõnituse osaliseks, et blabla esimene tark asi blabla, iga asi on kahjulik, kui liigtarbida. Ja nüüd paneb siia mingi paksu venna pildi, kes arvatavasti enamuse oma "lihast" saab Mäkist ja pizzakohtadest ja vb ka vahest pelmeene.




Comment