Pokker, söök ja tervislik eluviis.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • g00000se
    Vana Tegija
    • Apr 2010
    • 1047

    #1396
    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Ma ei saa aru enam... Kui ma tõin välja, et soja liigtarbimine on kahjulik, siis sain jälle mõnituse osaliseks, et blabla esimene tark asi blabla, iga asi on kahjulik, kui liigtarbida. Ja nüüd paneb siia mingi paksu venna pildi, kes arvatavasti enamuse oma "lihast" saab Mäkist ja pizzakohtadest ja vb ka vahest pelmeene.

    Comment

    • sojapiim
      Räme Fish
      • Jul 2010
      • 18

      #1397
      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

      trademaa ja USA,
      tegin oma esimese sng (0.25) täna ja see teema on lihtsalt selline et ei saa mängida noh. i hate vegans

      gg Erp

      Comment

      • camu
        Super Moderaator
        • Jan 2009
        • 3411

        #1398
        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

        Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
        Sinu arust jah ei ole vahet aga Veda filosoofia kohaselt on vahe ehk kui lõvi murrab kitse on okei, sest see on ta toit ju.

        Kui jahimees tapab, siis on see okei, sest see on ta elukutse.

        Kui sa lihtsalt lähed jahile kaasa või lähed lihtsalt metsa oma püssiga ja tapad, siis see on põhimõtteliselt väär ja teed seda oma meelte rahuldamiseks. Isegi, kui sa sööd liha, siis see ei ole su elukutse metslooma tappa ja saad seda osta siis näiteks jahimehelt,

        Aga ma andsin lihtsalt vastuse kellegi küsimusele, kes küsis minult kas metsloomi on tappa okei ja kuna ise seda seletada ei oskaks või on väga raske siis filosoofia andmebaasist saab kõigile vastuse
        Ma tegelikult ei mõelnudki, et ma ise lähen ja tapan, vaid pigem seda, et ostan liha ja tapavad teised.
        Minu silmis on lihtsalt nii loomad kui taimed ühes pundis, kui me arvestame seda, et mõlemaid kasvatatakse toidu eesmärgil. Sama hästi võime hakata vaidlema ka selle üle, kas redisel on hing ja kas tal on valus ning kuna tal on valus? Kas siis kui ta maast välja tõmmatakse või siis kui ta tükikesteks hakitakse.

        Comment

        • Spewmonkey
          Seina Augustaja
          • Oct 2008
          • 2293

          #1399
          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

          Algselt postitas g00000se Vaata postitust
          iga asi on kahjulik, kui liigtarbida. J
          Ega kõik ei saagi sellele järeldusele kohe jõuda :D
          Last edited by Spewmonkey; 30.07.10, 15:54.

          Comment

          • kjmrc
            Pokkerihai
            • Aug 2009
            • 4541

            #1400
            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

            eesti megamix 1997

            Comment

            • Tigrano
              Administraator
              • Oct 2008
              • 7614

              #1401
              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

              Algselt postitas camu Vaata postitust
              Ma tegelikult ei mõelnudki, et ma ise lähen ja tapan, vaid pigem seda, et ostan liha ja tapavad teised.
              Minu silmis on lihtsalt nii loomad kui taimed ühes pundis, kui me arvestame seda, et mõlemaid kasvatatakse toidu eesmärgil. Sama hästi võime hakata vaidlema ka selle üle, kas redisel on hing ja kas tal on valus ning kuna tal on valus? Kas siis kui ta maast välja tõmmatakse või siis kui ta tükikesteks hakitakse.
              Ei viitsi tõlkida, pasten Veda filsosoofia seisukohast:

              1) Produce food grain, agriculture, not produce food in the slaughterhouse. Animals, you can eat if you like. But there was no slaughterhouse. If you like, you can kill your own animal and eat. They maintain slaughterhouse. That is the most sinful activity. When there is no other food, someone may eat meat in order to keep from starving. That is another thing. But it is most sinful to regularly maintain slaughterhouses just to satisfy your tongue.

              2)There are living entities, 8,400,000 species or forms and 900,00 forms in the water. Two million forms of the trees and plants. In this way there are, altogether, different forms of life, 8,400,000.

              Don't think that the plants and trees, they have no life. They are also living entities. We do not accept this theory that the animals have no soul. No. Everyone has got soul. Even the plants, trees, everyone has got soul. They have got different bodies only. It is not that only human being has got the soul, not others. No. Actually if we make analysis what is the symptoms of possessing soul, you will find everywhere. Even in plants' life you will find. Sir Jagadish Chandra Bose, one of the greatest scientist of the world, he has proved by machine that when you cut the trees or the leaves, they feel sensation, pain, and that is recorded by machine. So everyone has got soul.

              Jube põnev värk, kunagi igav ei hakka seda uurides

              Comment

              • taipupole
                Lõpuboss
                • Oct 2008
                • 2181

                #1402
                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                Natuke tänast einelauda.

                Meekastmes banaani-peekonirull füüsalitega



                Värskete vaarikate-mustikate vaht (oleks turul maasikaid olnud, siis oleks paar tükki katteks peale lõigutud)

                Comment

                • Tigrano
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 7614

                  #1403
                  Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                  Teed ise või naine teeb :) Kui ise siis oled ikka tõsine kokk juba.

                  Comment

                  • camu
                    Super Moderaator
                    • Jan 2009
                    • 3411

                    #1404
                    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                    Banaani peekoni rull tundub küll asjalik. Pole ise kunagi proovinud, luban, et proovin ära mingi hetk.

                    Comment

                    • sojapiim
                      Räme Fish
                      • Jul 2010
                      • 18

                      #1405
                      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                      tõesti paistab hea välja, kui aint sojapeekon seal ümber oleks... :(

                      Comment

                      • taipupole
                        Lõpuboss
                        • Oct 2008
                        • 2181

                        #1406
                        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                        Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
                        Teed ise või naine teeb :) Kui ise siis oled ikka tõsine kokk juba.
                        Pandud pildid on vist kõik enda tehtud.

                        Comment

                        • kjmrc
                          Pokkerihai
                          • Aug 2009
                          • 4541

                          #1407
                          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                          Hmm, õhtusöök viiele või ühes teises kokasaates tehti ka sama asja, see banaani värk :D

                          Comment

                          • Marek K.
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 1477

                            #1408
                            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                            juustuburksidele ei saa isegi taimetoitlased vastu panna

                            Comment

                            • Spewmonkey
                              Seina Augustaja
                              • Oct 2008
                              • 2293

                              #1409
                              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                              Kogu selle toidu jutu peale pidi kõhu ka kuidagi täis saama, tellisin kärmelt ühe võiku

                              Pühendan erplanderile.
                              Last edited by Spewmonkey; 30.07.10, 17:00.

                              Comment

                              • kivisaba
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2514

                                #1410
                                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                                Algselt postitas taipupole Vaata postitust
                                Natuke tänast einelauda.

                                Meekastmes banaani-peekonirull füüsalitega
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                retsepti saab ?

                                Comment

                                Working...