Pokker, söök ja tervislik eluviis.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #1261
    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Veidi temaatilist nalja kah, ei miskit isiklikku!

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • inward
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 6275

      #1262
      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

      Erplander sa oled ka piimavastane, aga küsimus. Kas oma last jätsid/jätaksid ilma emapiimata esimesel eluaastal, eriti esimesel kuuel kuul ?

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #1263
        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

        Naiss, mind on see teema nii palju mõjutanud, et ma proovin olla 2 nädal taimetoitlane, AGA kalast ja mereandidest ma ei loobu. eestisse jouan loobun kuuks ka alkost. Tahan näha kas see 2-3 nädalat muudab isegi karvavõrdki midagi v ei

        Comment

        • vsiu100
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4253

          #1264
          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

          Algselt postitas inward Vaata postitust
          Erplander sa oled ka piimavastane, aga küsimus. Kas oma last jätsid/jätaksid ilma emapiimata esimesel eluaastal, eriti esimesel kuuel kuul ?

          emapiimaküsimus oli juba.

          Comment

          • inward
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 6275

            #1265
            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

            Okei, olen enda arust seda teemat küllaltki tähelepanelikult jälginud, aga see jäi küll kahe silma vahele.

            Valgusta mind.

            Comment

            • vsiu100
              Moderaator
              • Oct 2008
              • 4253

              #1266
              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

              Algselt postitas inward Vaata postitust
              Okei, olen enda arust seda teemat küllaltki tähelepanelikult jälginud, aga see jäi küll kahe silma vahele.

              Valgusta mind.
              http://foorum.pokkeriprod.com/showth...=1393&page=121

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #1267
                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                Lugeisn yhe erplanderi selle merandide teema artikli .. see mürkide jutt tundus suht weird .. taimed saavad samamoodi mürke kui neid pritsitakse igast sitaga ju? Samuti enamus paskka tundus olevat sellest et kui palju need kalad haiget saavad v2lja pyydes + palju igast mereelukaid sureb kui shripi tahetakse saada

                uurisin netist, et meretoit on kcal suhtes suht sama mis kana/kalkun üldjuhul .. ja yldiselt raagitakse et meretoit on suht tervislik võrreldes lihade jms asjaga ..

                samas kuidas taimetoitlased v2ldivad myrke? kõiki neid juurikaid mis myyakse marketites pritsitakse igast sitaga .. need ju imenduvad ka sisse, et neid mürke saavad ka veganid?

                või saan ma valaesit aru

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #1268
                  Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                  Lugeisn yhe erplanderi selle merandide teema artikli .. see mürkide jutt tundus suht weird .. taimed saavad samamoodi mürke kui neid pritsitakse igast sitaga ju? Samuti enamus paskka tundus olevat sellest et kui palju need kalad haiget saavad v2lja pyydes + palju igast mereelukaid sureb kui shripi tahetakse saada

                  uurisin netist, et meretoit on kcal suhtes suht sama mis kana/kalkun üldjuhul .. ja yldiselt raagitakse et meretoit on suht tervislik võrreldes lihade jms asjaga ..

                  samas kuidas taimetoitlased v2ldivad myrke? kõiki neid juurikaid mis myyakse marketites pritsitakse igast sitaga .. need ju imenduvad ka sisse, et neid mürke saavad ka veganid?

                  või saan ma valaesit aru

                  Comment

                  • erplander
                    ekrelander
                    • Oct 2008
                    • 1029

                    #1269
                    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                    Algselt postitas inward Vaata postitust
                    Okei, olen enda arust seda teemat küllaltki tähelepanelikult jälginud, aga see jäi küll kahe silma vahele.

                    Valgusta mind.
                    http://foorum.pokkeriprod.com/showpo...postcount=1207

                    Comment

                    • erplander
                      ekrelander
                      • Oct 2008
                      • 1029

                      #1270
                      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                      Algselt postitas leits Vaata postitust
                      samas kuidas taimetoitlased v2ldivad myrke? kõiki neid juurikaid mis myyakse marketites pritsitakse igast sitaga .. need ju imenduvad ka sisse, et neid mürke saavad ka veganid?

                      või saan ma valaesit aru
                      Jah, taimi pritsitakse nii kasvatamise käigus (ka enamikku nn mahetaimi) kui ka marketites, aga kokkuvõttes pole need mürkide kogused ikkagi võrreldavad lihas ja kalas sisalduvate mürkidega. Nagu juba kirjutasin ühes kohas, siis värske taimse toidu abil väljutatakse kehast sinna lihaga sisse söödud mürgid.

                      Comment

                      • inward
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 6275

                        #1271
                        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                        Rõõm kuulda.
                        Ahja olin kunagi lugenud seda postitust, aga selles teemas on lihtsalt nii palju faktide, artiklite ja argumentidega postitusi et läks meelest :).

                        Tervislikuse poole pealt üritan ise suitsetamist teist korda maha jätta. Good luck to me. Vastik harjumus rsk...

                        Comment

                        • Pahvak
                          Pastilaa?? Ei!
                          • Dec 2008
                          • 4431

                          #1272
                          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                          Näksimiseks soovitan sampinjonidel jalad ära võtta ja sinna sisse juustu panna. Siis seened ahju/grillile.
                          Fullstacks have more fun.

                          Comment

                          • inward
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 6275

                            #1273
                            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                            Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                            Näksimiseks soovitan sampinjonidel jalad ära võtta ja sinna sisse juustu panna. Siis seened ahju/grillile.
                            Sinihallitusjuustuga on eriti nuts.

                            Comment

                            • Godspeed_EJ
                              Klubi Liige
                              • Nov 2009
                              • 3049

                              #1274
                              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                              Kui kedagi huvitab, siis Jorgen Matsi kirjutab asjalikku juttu toitumise ja trenni kohta.



                              Ja siit saab lugeda kvaliteetse liha tähtsusest toitumises.

                              Boost muscle growth and recovery with these protein supplements. Essential for fitness, energy, and overall health. Perfect for your wellness goals.

                              Comment

                              • taipupole
                                Lõpuboss
                                • Oct 2008
                                • 2181

                                #1275
                                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                                Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                                Tõsi. Lihtsalt see tsitaat on minu jaoks vastik. Umbes selline, mida iga tütarlaps tutvumisportaali "about me" lahtrisse kirjutab. Mitte midagi isiklikku.
                                selge pilt siis, mis lehekülgedel sina käid

                                ja grillribid on sitaks head

                                Comment

                                Working...