Pokker, söök ja tervislik eluviis.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nomerlot
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 2233

    #1051
    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
    Taimetoit on loodud inimesele, nii on kirjas juba 5000 aastat tagasi Veda raamatutes, mis on absoluutne tõde ehk Jumala poolt kirjutatud. Toitu on vaja inimese keha elushoidmiseks ja selleks toiduks ei ole liha. Liha on lihtsalt meie enda poolt tekitatud lisa nagu alkohol ja muud rõõmud. Me ei peaks jooma, sest seda ei ole vaja keha elushoidmiseks aga ikka teeme sest see on ju fun Mõelge ise kuidas lapsed kasvavad, kas neil on vaja liha? Nad võiks rahulikult tõmmata tissi ja pudru peal üles kasvada.

    Tegelikult oleks vaja täpselt niipalju toitu, et oma materiaalselt keha üleval hoida ei vähem ega rohkem, kõik see üleliigne tilu lilu mida me näost sisse ajame on enda meelte rahuldamiseks ja kõik need teadlased võivad igaüks oma teooriaga lagedale tulla aga niipalju kui on teadlasi on ka erinevaid arvamusi

    Samuti läbi aegade kõik arukamad inimesed ja teadlased olid taimetoitlased ja praegused staarid ja muusikud on ka enamus kõik taimetoitlased.

    Youtubes sada linki kuulsustest, kes on taimetoitlased. Näiteks see link: http://www.youtube.com/watch?v=iOG3b...eature=related
    no offence, aga see on lihtsalt padupropaganda, mis pigem tõukab eemale kui huvi tekitab. Minul ei ole midagi taimetoitlaste vastu, aga absoluutse tõe jutlustamise vastu küll.

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #1052
      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

      Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
      no offence, aga see on lihtsalt padupropaganda, mis pigem tõukab eemale kui huvi tekitab. Minul ei ole midagi taimetoitlaste vastu, aga absoluutse tõe jutlustamise vastu küll.
      Eks sarnane seisukoht ongi 99% inimestel, kergem on ju nii öelda, et elan üks kord elus, kui uurida näiteks Veda kirjandust jne..

      Comment

      • g00000se
        Vana Tegija
        • Apr 2010
        • 1047

        #1053
        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

        Tra kustutage see teema ära, tõsiselt. Iga teine vend targutab ja kõik läheb nii mööda...tra tõsiselt, tehke teema selgeks ja tulge rääkimda. Tilti ajab

        Comment

        • Godspeed_EJ
          Klubi Liige
          • Nov 2009
          • 3049

          #1054
          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

          Algselt postitas g00000se Vaata postitust
          Tra kustutage see teema ära, tõsiselt. Iga teine vend targutab ja kõik läheb nii mööda...tra tõsiselt, tehke teema selgeks ja tulge rääkimda. Tilti ajab
          Valgusta meid

          Comment

          • Tigrano
            Administraator
            • Oct 2008
            • 7614

            #1055
            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

            Algselt postitas g00000se Vaata postitust
            Tra kustutage see teema ära, tõsiselt. Iga teine vend targutab ja kõik läheb nii mööda...tra tõsiselt, tehke teema selgeks ja tulge rääkimda. Tilti ajab
            See on väga tähtis teema, tegelikult tähtsam teema, kui seda on pokker aga igaüks peabki sööma mida ta ise õigeks peab ja tahab, see ongi ainuke õige lahendus.

            Comment

            • nomerlot
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 2233

              #1056
              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

              Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
              Eks sarnane seisukoht ongi 99% inimestel, kergem on ju nii öelda, et elan üks kord elus, kui uurida näiteks Veda kirjandust jne..
              siin ei ole küsimus selles, kui ignorantne ma olen (mis on täiesti võimalik), vaid selles, et ma pole sellise ülima tõe jutlustamise fänn. Taimetoitlusel on kindlasti palju häid külgi, on ka ohte ning sellest kõigest tuleb rahulikult rääkida, kui huvi on. Erplander on väga veendunud pooldaja, aga tal on kodutöö tublisti tehtud ja suudab väga hästi ja emotsioonivabalt argumenteerida, seega ilmselt on suutnud mitmeid inimesi veenda. Mul pole sellega mingit probleemi.

              Aga öelda, et nii on ja nii peab, sest tuhandeid aastaid tagasi osad inimesed nii kirjutasid (sest kogu lugupidamisega, igasugune maa peal eksisteeriv jumalasõna on tegelikult ikkagi inimeste välja mõeldud ja kirja pandud) ja sellepärast, et superstaarid ja "maailma arukaimad inimesed" nii teevad.... needsamad staarid on fännanud ka Atkinsi dieeti, saientoloogiat, ilukirurgiat ja nii edasi, mitte just ülima kirkuse märk.

              Tõesti, see pole enam diskussioon, see on ukselt-uksele Vahitorni jagamine. Kes lihtsalt sellise jutluse peale taimetoitlaseks hakkab, ostab ka ilmselt 20K tolmuimejaid, herbalife toidulisandeid ja loodab Nigeeriast meili kaudu miljoneid saada. Ehk siis veidi naiivsed ja kergestimõjutatavad.

              Comment

              • kvaliteet
                Jube Noob
                • Oct 2008
                • 122

                #1057
                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                Algselt postitas erplander Vaata postitust
                ...
                Ja seda oled sa siin vist kolm korda raiunud sama pimesi, et Zilmer ja Kokassaar on oma stagnaaegsetes teadmistes kinni. Oled sa nendega isiklikult diskuteerinud? Miks sa arvad, et oma igapäevases töös ei tutvu nad uute teadustööde ja uuringutega ja ei suuda analüüsida?

                Comment

                • Godspeed_EJ
                  Klubi Liige
                  • Nov 2009
                  • 3049

                  #1058
                  Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                  Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
                  Eks sarnane seisukoht ongi 99% inimestel, kergem on ju nii öelda, et elan üks kord elus, kui uurida näiteks Veda kirjandust jne..
                  Miks on vaja uurida Veda kirjandust, kui ma olen erinevaid toitumisi proovinud enese peal juba viimased 9-10 aaastat ja tean väga hästi, milline toitumine mulle sobib?

                  Mina tahan väita, et ei ole olemas absoluutset tõde toitumise seisukohast. Mul ei ole taimetoitlaste vastu mitte midagi - õde on mul ka taimetoitlane ja igati tore inimene.
                  Mis aga häirib siin, on pidev äärmustesse laskumine a'la piimatooted on saatanast ja neid ei tohiks tarbida. Sama teema lihaga.

                  Okei. Mõni 60kg kaaluv õbluke meesterahvas võib-olla tõesti suudab toituda vaid taimedest, kui ta füüsiliselt eriti aktiivne ei ole.
                  Ma kunagi proovisin lihast loobuda, aga paraku tõi see kaasa kõike muud peale parema tervise. Trenni ei jõudnud enam teha sama intensiivselt kui varem ja üldiselt olin ka uimasem.

                  Comment

                  • kjmrc
                    Pokkerihai
                    • Aug 2009
                    • 4541

                    #1059
                    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                    Mina võin öelda kohe, et ma ei hakka kunagi taimetoitlaseks :D Ma ei suudaks grill-liha taldriku peal niisama vaadata :D

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #1060
                      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                      Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                      Mina võin öelda kohe, et ma ei hakka kunagi taimetoitlaseks :D Ma ei suudaks grill-liha taldriku peal niisama vaadata :D
                      +1 :D

                      grill-liha, mitte tervislik toit ftw
                      sellesmõttes, et aegajalt peab "rämpsu" sööma, ma ei suudaks never päevast päeva süüa rohelist, juurikaid ja muud kräppi. Arvan, et kõike peaks võrdselt olema :)
                      Last edited by hotcocacola; 08.07.10, 20:40.

                      Comment

                      • Tigrano
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 7614

                        #1061
                        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                        Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
                        siin ei ole küsimus selles, kui ignorantne ma olen (mis on täiesti võimalik), vaid selles, et ma pole sellise ülima tõe jutlustamise fänn. Taimetoitlusel on kindlasti palju häid külgi, on ka ohte ning sellest kõigest tuleb rahulikult rääkida, kui huvi on. Erplander on väga veendunud pooldaja, aga tal on kodutöö tublisti tehtud ja suudab väga hästi ja emotsioonivabalt argumenteerida, seega ilmselt on suutnud mitmeid inimesi veenda. Mul pole sellega mingit probleemi.

                        Aga öelda, et nii on ja nii peab, sest tuhandeid aastaid tagasi osad inimesed nii kirjutasid (sest kogu lugupidamisega, igasugune maa peal eksisteeriv jumalasõna on tegelikult ikkagi inimeste välja mõeldud ja kirja pandud) ja sellepärast, et superstaarid ja "maailma arukaimad inimesed" nii teevad.... needsamad staarid on fännanud ka Atkinsi dieeti, saientoloogiat, ilukirurgiat ja nii edasi, mitte just ülima kirkuse märk.

                        Tõesti, see pole enam diskussioon, see on ukselt-uksele Vahitorni jagamine. Kes lihtsalt sellise jutluse peale taimetoitlaseks hakkab, ostab ka ilmselt 20K tolmuimejaid, herbalife toidulisandeid ja loodab Nigeeriast meili kaudu miljoneid saada. Ehk siis veidi naiivsed ja kergestimõjutatavad.
                        Irw, ära pane pahaks, sest ma tegin ka täiest emotsioonivabalt ning kodutöö on samuti tehtud, sest olen juba pikemat aega uurinud Veda kirjandust ja filosoofiat ning tõin ka lihtsalt näite sealsetest tarkustest, mis väga ei ole euroopas ja usas levinud, sest kogu teos on sanskriti keeles ja selle läbitöötamine ei oleks isegi mitme elu jooksul mõeldav, siis rääkimata nii nimetatud osade inimeste poolt kirjutamisest :) Lihtsalt see on üks põhjusi miks enamus rahvastikust on Indias taimetoitlased ja kindlast läks teemasse.

                        Ning staaride ilukirurgia, narko jne on teine teema ja samuti Veda kirjanduse tõdede võrdlemine ei ole kuidagi võrreldav mingi vahitorniga, igasuguste kirikute teemadega, mis on inimeste poolt välja mõeldud, sest sealsed põhimõtted on täielik vastand meie ühiskonna arusaamadele ja ei ole üldse seotud Nigeeriast meili kaudu miljonite saamise ja muu stuffi soetamisega.

                        Aga see selleks jutt oli ikkagi toitumisest ja ma parem rohkem ei räägi

                        Comment

                        • alaska
                          forever
                          • Oct 2008
                          • 6599

                          #1062
                          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                          Siin on arusaamades väga suur lõhe 20 aastaste ja 30 aastaste inimeste vahel. 20 aastane võib endale ükskõik mida sisse ajada, kui ta aktiivselt trenni teeb ja liigub, on tal enesetunne ikkagi hea, pohmakas kestab pool päeva olenemata ärajoodud kogusest, kui pekk ka vöökohale tuleb, kaob see kiiresti, kui rohkem liigutada. Mingi 20ndate lõpus hakkab elu mugavamaks minema, tekivad pered ja õhtused telekaees passimised, trennikaart tolmab kapipeal, jalgratas seisab nurgas. Siis hakkab inimene tundma, mida üks või teine toit teeb, kuidas mõni asi mõjub halvasti tervisele. Pohmakas kestab kolm päeva ja lisaks 3 päeva kassi, kuigi joodud sai 6 õlut ja veits kangemat. paari kuuga on võimalik 20 kilo juurde võtta, alla ei lähe midagi kusagilt. Teatud söögi järel (paljukiidetud grillliha ja vorstikesed ja õlu) on selline tunne, nagu oleks ajuloputus tehtud, mõte ei liigu, mälu ei toimi.
                          Siis hakkadki otsima erinevaid võimalusi, jätad ära piimad, teraviljatooted, suhkru, mõne päeva pärast oled täiesti uus inimene, energiat on tohutult, varsti muidugi mõtled, et mis see väike grillvorst ikka teeb, ja nii see nõiaring käib. Mõni valetab endale eluaeg, et mul on jumala hea olla, ega see kõht mind ei häiri, samas ei jõua lapsega mängida, naine läheb minema ja midagi tehtud ei jõua. Mõnel käib mingil hetkel klõps ära ja muudab oma harjumusi. Oh pikaks läks.

                          Comment

                          • Tigrano
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 7614

                            #1063
                            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                            Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
                            Miks on vaja uurida Veda kirjandust, kui ma olen erinevaid toitumisi proovinud enese peal juba viimased 9-10 aaastat ja tean väga hästi, milline toitumine mulle sobib?

                            Mina tahan väita, et ei ole olemas absoluutset tõde toitumise seisukohast. Mul ei ole taimetoitlaste vastu mitte midagi - õde on mul ka taimetoitlane ja igati tore inimene.
                            Mis aga häirib siin, on pidev äärmustesse laskumine a'la piimatooted on saatanast ja neid ei tohiks tarbida. Sama teema lihaga.

                            Okei. Mõni 60kg kaaluv õbluke meesterahvas võib-olla tõesti suudab toituda vaid taimedest, kui ta füüsiliselt eriti aktiivne ei ole.
                            Ma kunagi proovisin lihast loobuda, aga paraku tõi see kaasa kõike muud peale parema tervise. Trenni ei jõudnud enam teha sama intensiivselt kui varem ja üldiselt olin ka uimasem.
                            Nagu ütlesin, igaüks peabki sööma seda, mis talle meeldib ja keegi ei pea ega tohi kellegile midagi peale sundida Korra veel nimetan Veda kirjandust, sest seal on piimatooted jälle väga tähtsad sellepärast ka Indias on lehm pühaloom irw. Söövad seal taimetoitu ja piimatooteid.

                            Üks video on youtubes, kus mingi taimetoitlasest kulturist mässab http://www.youtube.com/watch?v=YvEH7W_w1NA

                            Comment

                            • Godspeed_EJ
                              Klubi Liige
                              • Nov 2009
                              • 3049

                              #1064
                              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                              Ei läinud pikaks, ilus jutt :)

                              Ma olen sellega enam-vähem ka nõus. Loomulikult, mida vanemaks saame, seda kauem taastub keha igasugustest ületarbimistest ja traumadest.
                              Aga on suur erinevus, kas sa sööd grillvorste ja rasvast sealiha või kvalitseetset loomaliha ja kanafileed.

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #1065
                                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                                ma voiks taimetoitlust proovida kui kuskilt saaks oste neid sööke valmis kujul ja mis on söödavad ka .. ala grillitud tofu on imo jube bro .. kuigi olin ennem ka arusaamal, et see tofu on ikka paras sitt

                                oskaks neid asju kõiki ise kodus teha (viidsiks) oleks elu bro ilmselt .. koige hullem ongi see viidsimine .. ostad mingid pihvid ja friikad saad 10 minutiga toiudu valmis .. easy ju .. aga kui hakka mingite taimedega mässama jne .. tra teed seda sööki tund aega ..

                                saaks kuskilt neid valnis kujul kohe söömiseks teeks ma kyll proovi, et mis tunne on

                                Comment

                                Working...