Pokker, söök ja tervislik eluviis.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • taipupole
    Lõpuboss
    • Oct 2008
    • 2181

    #916
    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Algselt postitas kuco Vaata postitust
    Tartus on selline koht nagu Metroo, mis teeb sarnaseid saiu.
    Minu käest saavad iga tööpäeva hommikul 38 krooni kätte ja kunagi pole ma näinud, et see koht oleks olnud tühi.
    Ma tean ja viimati mainisin neile ka, et võiks tuunikala olla. Seal ma austan muidugi rohkem wrappe kui poolt kilo saia.

    Comment

    • vsiu100
      Moderaator
      • Oct 2008
      • 4253

      #917
      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

      Macki grillribi friikate ja külma õluga......nuts. tihti on soodukad ka sellele.......

      Comment

      • Godspeed_EJ
        Klubi Liige
        • Nov 2009
        • 3049

        #918
        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

        Algselt postitas taipupole Vaata postitust
        Jeesus, ärge pange mind käima! Subway. Kuradi rotid, et nad ei julge Eestisse esindusõigust müüa. Subwayl pole väidetavalt maailmas ühtegi esindust, mis oleks kahjumis ja nad kartvat, et Eesti oleks esimene. FUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!
        LOL!
        Been there, done that

        Comment

        • Lowry
          FPP Pro
          • Apr 2010
          • 268

          #919
          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

          mmmm
          Ei midagi pidulikku, lihtsalt kerge õhtuoode.

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • lenC
            Administraator
            • Oct 2008
            • 6440

            #920
            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

            ise tehtud? Kui jah, siis mitu korda odavam see välja tuleb, võrreldes poest nende karbikeste ostmisega(ühes karbis mingi ~6 rulli ja maksab mingi ~85-100 krooni äkki).

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #921
              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

              see punane asi ja wasabi imeb jubedalt :D Aga tra neid ise jube raske imo teha .. mingi riisi keeda ja m2ssa + vetikaid osta + koostisosad .. ma ise teekin l2heks ilmselt kallimaks kui ostes ... ja see poe sushi ei kolba karu pepsi ka imo.

              Comment

              • Lowry
                FPP Pro
                • Apr 2010
                • 268

                #922
                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                Algselt postitas lenC Vaata postitust
                ise tehtud? Kui jah, siis mitu korda odavam see välja tuleb, võrreldes poest nende karbikeste ostmisega(ühes karbis mingi ~6 rulli ja maksab mingi ~85-100 krooni äkki).

                Ise tehtud jah.
                Ps. täna kui tegin või õigemini neid rulle tükkideks lõikasin ( 4 rulli keerasin ca' 35 tk) siis mõtlesingi, et TUNDUVALT odavam tuleb(vähemalt tundub).

                No täna ostsin ainult soolaforelli fileed paar lõiku(20 eeku), toorjuustu(15 eeku vast maksis). Kurk ja makra oli olemas.
                Ps. Lehed maksavad 50eeku 10lehte, et 1 leht 5 eeku. 4 lehte 20 eeku.

                No alla saja eegu läheb 35tk tegemisele:)

                No need ülejäänud mant: wasaabi ja soja kaste ja ingver need ostad ära ja neid jätkub tykiks ajaks.

                Täna tegin 3-s kord ja hindeks panen 9/10-st

                Comment

                • Lowry
                  FPP Pro
                  • Apr 2010
                  • 268

                  #923
                  Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                  Algselt postitas leits Vaata postitust
                  see punane asi ja wasabi imeb jubedalt :D Aga tra neid ise jube raske imo teha .. mingi riisi keeda ja m2ssa + vetikaid osta + koostisosad .. ma ise teekin l2heks ilmselt kallimaks kui ostes ... ja see poe sushi ei kolba karu pepsi ka imo.

                  mmmm täiesti FAIL.

                  Riisi viskad lihtsalt vette keema ja volaa ja ülejäänu mant on ka easy money.
                  Esimene kord vast on veits tundmatu +keeramine. Aga, kui teine või kolmas kord teha siis nii easy nagu mannapudru tegemine.
                  Tänane valmistamisaeg ca 40 min.

                  Comment

                  • Godspeed_EJ
                    Klubi Liige
                    • Nov 2009
                    • 3049

                    #924
                    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                    500g lõhefileed // 1punane tsillipipar // 1 porrulauk // 4tl oliiviõli // 3tl ketsupit //2tl sojakastet // 1tl fariinisuhkrut // 1 purustatud küüslauguküüs // 1tl veiniäädikat

                    Lõhe neljaks tükiks
                    Oliiviõli+ketsup+soja+suhkur+küüslauk+äädikas marinaadiks kokku segada
                    Marinaad peale ja külma vähemalt tunniks
                    Haki porru ja pipar, pruunista pannil ja pane kõrvale.
                    Prae/pruunista kala ca 3min pannil
                    Lisa tsilli/porru ja ülejäänud marinaad, kuumuta 3min
                    Serveeri riisiga.

                    Nuts!

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #925
                      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                      on sama hea ka kui sushi baaris? kirjuta ehk t2psemalt, kuda valmis. mõtlen teha migni aeg ise ja proovida. see riis peab ju mingi special riis olema kuskilt meelde j22nd, ja kui kaua keeta jne jne?

                      Comment

                      • Godspeed_EJ
                        Klubi Liige
                        • Nov 2009
                        • 3049

                        #926
                        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                        Ma ei tea, pole sushi baaris seda söönud, aga kodune sai väga hea.
                        Valmiski suht lihtsalt, hoidsin marinaadis 2h, pannile (nahk ülespoole), lasin 3min kuuma panni peal, siis flippasin ümber, panin tsilli/porru ja allesjäänud marinaadi peale, 3min kaane all ja taldrikule.

                        Ise tegin basmati riisiga. Kui valge basmati, siis 11min, pruuniga läheb umbes 2x kauem.

                        edit: Tegelt võiks marinaadi olla 2x rohkem, enda maitse järgi
                        Last edited by Godspeed_EJ; 10.06.10, 19:28.

                        Comment

                        • Lowry
                          FPP Pro
                          • Apr 2010
                          • 268

                          #927
                          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                          Esimesed 2 korda ei olnud kindlasti paremad kui sushi baaris.
                          Aga tänased olid küll võrdväärsed.

                          Valmistamisest:
                          Mina lähen kööki ja viskan siis riisi keema(15 min). Samal ajal teen ribadeks kala, makra, kurgi, paprika.
                          Siis riis sõelale ja külma vee alt läbi ja nõrutad vähe. Edasi läheb leht bambusmatile. Tõstad lusikaga riisi peale ja lisad reana oma mandi(lõhe, toorjuust, kurk). Teisele rullile panen makrat, paprikat ja määrin peale toorjuustu. Ning keerad rulli ja tükeldad. Kõik. Minuarust jumala lihtne ikka. Ajakulu kokku 40min.

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #928
                            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                            riis peab migni lödiks keetma vms? te peaks nagu yhtseks massiks minema ju vms? ma muidu riisi vbapsjee ei söö, ainult sushis.

                            Comment

                            • Lowry
                              FPP Pro
                              • Apr 2010
                              • 268

                              #929
                              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                              Algselt postitas leits Vaata postitust
                              riis peab migni lödiks keetma vms? te peaks nagu yhtseks massiks minema ju vms? ma muidu riisi vbapsjee ei söö, ainult sushis.
                              Pakendi pealt vaatad kaua keeta vaja on ja saad selle järgi keeta.
                              Aga no lusikaga maitsed ja kui pehme siis volaa. No väga kaua ei tohi sealt vee alt ainult läbi lasta. Nats peab kleepuma jääma. Ah tegema hakkad siis kyll ta tulema hakkab. Ega ei saa siin midagi eriti nihu minna. 1, 2, 3 korda teed ja siis on käpas kah.
                              Last edited by Lowry; 10.06.10, 20:06.

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #930
                                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                                Tra seda sushi keeramis matti vms ka vaja ju:D Ja neid lehti keetma ei pea vetikaid vms .. liht toorelt kohe ?

                                Comment

                                Working...