Pokker, söök ja tervislik eluviis.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • erplander
    ekrelander
    • Oct 2008
    • 1029

    #811
    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Algselt postitas räim Vaata postitust
    Ma kunagi keetsin ja praadisin ka neid sojakotlette, aga hiljaaegu sain maitsta ühe taimetoilase valmistatud varianti, mis muutis mu maailmapilti:) No see oli megahästi tehtud. Täilik elamus, ei jäänd alla parimale lihatoidule, pigem vastupidi. Nii et asi on selles, kuidas valmistada. Kui liha koguaeg ühtemoodi keeta, siis vist kaoks liha isu kiiresti.
    Kahjuks ei saand ma seda valmistamisõpetust, oli nagu mingis kerges marinaadis tehtud või kastmes või midagi. Ei tea, kas sojaõpradel on ka kuskil netis omad retsepitkogumid?
    Ma kahtlustan, et tegu võis olla selle Bon kaubamärki kandva soja grill-kotletiga, mis on juba tootja poolt mingis vastavas marinaadis töödeldud:



    Teine variant on neil soja hakk-kotlet:



    Siis on saadaval veel mingid kuivatatud sojakotletid (vist Tšehhi päritolu), neid saaks küll tahtmise korral mingis oma marinaadis teha.

    Sojasõprade kohta ei tea, aga üldised taimetoidu retseptikogud:


    Comment

    • jrgn hell
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 3328

      #812
      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

      niikaua ei hakka ilma argumentideta vaidlema ,kuni sa rohkem ei räägi mingitest psüühilistest võimetest, mida aju peidab

      nastja moodi segast pole mõtet peksta


      muidu edu! ilma irooniata

      Comment

      • räim
        Jube Noob
        • Jun 2009
        • 135

        #813
        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

        Andsin endale uueaasta lubaduse selle aasta lõpuks liha söömine lõpetada, nii et see inf kulub ära. Mõtlesin, et peab ennast kurssi viima ja harjutama uue menüüga, ei saa nii, et lihtsalt jättad liha ära ning sööd kartuleid ja makarone jahukastmega edasi.

        Comment

        • nomerlot
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 2233

          #814
          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

          Algselt postitas räim Vaata postitust
          Andsin endale uueaasta lubaduse selle aasta lõpuks liha söömine lõpetada, nii et see inf kulub ära. Mõtlesin, et peab ennast kurssi viima ja harjutama uue menüüga, ei saa nii, et lihtsalt jättad liha ära ning sööd kartuleid ja makarone jahukastmega edasi.

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #815
            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

            ostsin t2na siis soja grill kotlette neid boni omasid, huivatv maitse minu meelest. mulle maitsevadki :D .. nagu minig kihiline kook vms aga liha maitse meenutusega :D

            Comment

            • jrgn hell
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 3328

              #816
              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

              neljast ärkasin siis tegin 4viljahelbe putru ja sõin seda õunamoosiga
              ja kõrvale suitsutatud räimed õlis mis olid leiva peal, mis oli rösteris maximum auru saanud

              kurgi/avokaadosalat ka kõrvale paar ampsu

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #817
                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                avokaado .. grose

                Comment

                • jrgn hell
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 3328

                  #818
                  Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                  kusjuures arvasin samamoodi, kuni sõin baklažaani
                  vot see on s*tt!

                  Comment

                  • nomerlot
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 2233

                    #819
                    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                    mmmm... baklažaan, aus köögivili

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #820
                      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                      mesistel kanavarrastel bigpenis on minu meelest grillitud baklazaan vahel .. see oukei

                      Comment

                      • nomerlot
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 2233

                        #821
                        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                        ega ta ei olegi põhitoit, lisandina ja hästi tehtuna väga ok

                        Comment

                        • erplander
                          ekrelander
                          • Oct 2008
                          • 1029

                          #822
                          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                          Et siis tänane silo: kuskus, tomatikaste, tofukroket ürtidega, punase sibula/porru/šampinjonide stir-fry, metsik rukkola, apelsinimahl

                          Comment

                          • inward
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 6275

                            #823
                            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                            Kus kartul ja liha on ? :(

                            Comment

                            • nomerlot
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 2233

                              #824
                              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                              Algselt postitas inward Vaata postitust
                              Kus kartul ja liha on ? :(
                              ära kurat küsi sellist lolli asja, erplander on nii tark mees, et ei saa vastamisega enam pidama :D

                              Comment

                              • inward
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 6275

                                #825
                                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                                Unustasin lisada...
                                Piim ?

                                Comment

                                Working...