Pokker, söök ja tervislik eluviis.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • noname
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P
    • Oct 2009
    • 2366

    #691
    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Algselt postitas mkva Vaata postitust
    Viiner ja veelvähem sardell pole mingi liha. Tead kas mis pasast neid kokku toodetakse?
    40% on lihasisaldus.
    Sardell=Kartuliga või?

    No offense!

    Comment

    • rohelinekonn
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 3808

      #692
      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

      Algselt postitas mkva Vaata postitust
      Viiner ja veelvähem sardell pole mingi liha. Tead kas mis pasast neid kokku toodetakse?
      +1

      Comment

      • rohelinekonn
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 3808

        #693
        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

        Algselt postitas noname Vaata postitust
        40% on lihasisaldus.
        Sardell=Kartuliga või?

        No offense!

        40% on seal ülejääke

        Comment

        • noname
          Purjus foorumlaste kaitseingel :P
          • Oct 2009
          • 2366

          #694
          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

          Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
          40% on seal ülejääke
          Teeme siis nii,et see oli üks suur taimetoidu sööjate hommikusöök

          Comment

          • Godspeed_EJ
            Klubi Liige
            • Nov 2009
            • 3049

            #695
            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

            Algselt postitas noname Vaata postitust
            40% on lihasisaldus.
            lol

            kui mõne kõhre külge, mis massi segatakse, on natuke liha jäänud, siis vb 1-2% pingutab välja.

            tsiteerides klassikuid: "Kui sööd sardelli, siis näedki välja kui sardell" by O.Kiivikas

            Comment

            • noname
              Purjus foorumlaste kaitseingel :P
              • Oct 2009
              • 2366

              #696
              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

              Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
              lol

              kui mõne kõhre külge, mis massi segatakse, on natuke liha jäänud, siis vb 1-2% pingutab välja.

              tsiteerides klassikuid: "Kui sööd sardelli, siis näedki välja kui sardell" by O.Kiivikas


              Valetavad meile raisad.
              Pakendi peal on kirjas eesti keeles %.
              1% vaevalt seda liha seal on.lol

              Comment

              • mkva
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 1972

                #697
                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                Natuke juttu

                1 kg lihast saab 10 kg viinerit.
                -Väldi pooltooteid (poolfabrikaate), kuna need sisaldavad palju süsivesikuid ja nende toiteväärtus on väike (näiteks vorstid ja sardellid);
                -vorst, viiner või sardell liha ei asenda.
                -vorstitooted (sh.viinerid ja sardellid)sisaldavad nitriteid ja nitraate, mis on kantserogeensed.
                vorst koosneb tihtipeale suures osas loomanahast, rasvast/ peidetud rasvast, sojajahust ja lisa-ainetest, ning selle igapäevane tarbimine ei ole tervislik.
                -viinerites sisalduvatest ainetest on lõhna- ja maitsetugevdaja E621 (naatriumglutamaat) ja säilitusaine E250 (nitrit) kantud kõige ohtlikumate E-ainete nimekirja. Otsige veidi lisainfot, ja saate teada, mida põnevat need kõik põhjustada võivad!
                Rääkides lihast endast,(viineritest (sardellid on palju palju hullemad)) siis on pakendil märgitud, et sealiha on 30% ja veiseliha 21%. Kokku seega 51% liha! Mis see ülejäänud 49% siis on? Ilmselt on see kõik lihtsalt üks sodi, millele on vaja tervelt seitsme tööstusliku ainega mingi kaubanduslik väljanägemine anda.

                - Eksperiment: võtta harilik sitajunn ja rakendada selle peal kõiki toiduainetööstuse nippe ja vahendeid. Kas saab tulemuseks ilusa roosa ja isuäratava batoonikese? Ma olen täitsa kindel, et saab. Äkki saab lausa sellesama viineri? ;D

                Niipalju, kui ise tean siis sardelle valmistatakse tõesti igast sodiks sh, rasv,kondid jne, mis siis purustatakse ja töödeldakse ja lisatakse siis lihamassi : ) Nämma!

                Rohkem ei viitsi ..
                Last edited by mkva; 14.04.10, 07:43.

                Comment

                • nomerlot
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 2233

                  #698
                  Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                  Nojah, see on nüüd vaidlus, mida defineerib lihatööstus lihana. Võid päris kindel olla, et fileed ega kaelakarbonaadi keegi sul sardelli sisse ei pane.
                  Juhul kui on tegemist kanalihamassiga, siis seda saadakse nii, et kui kanal on kõik liha küljest ära lõigatud, mis normaalsel viisil on võimalik kätte saada, siis lükatakse ülejääk spetsmasinasse, kus siis tsentrifuugiga+"ma ei tea mis protseduuridega veel" tõmmatakse kontide küljes ära viimased kõõlused, kõhred, liha- ja naharibad ja saadaksegi huvitav mass, mida tegelikult võib ju ka lihaks nimetada.

                  Ega niisama ei öelda, et on kaks asja, mille tegemist tavaline inimene nägema ei peaks - seaduste ja vorsti tegemine :D
                  Last edited by nomerlot; 14.04.10, 07:45.

                  Comment

                  • mkva
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 1972

                    #699
                    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                    Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
                    Ega niisama ei öelda, et on kaks asja, mille tegemist tavaline inimene nägema ei peaks - seaduste ja vorsti tegemine :D
                    Tõsi!

                    Comment

                    • Godspeed_EJ
                      Klubi Liige
                      • Nov 2009
                      • 3049

                      #700
                      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                      Algselt postitas noname Vaata postitust


                      Valetavad meile raisad.
                      Pakendi peal on kirjas eesti keeles %.
                      1% vaevalt seda liha seal on.lol
                      1% on jah kerge liialdus, aga nagu nomerlot ütles, siis siin on küsimus selles, mida tõlgendatakse lihana.
                      Kuna ma tean selle tööstuse telgitaguseid, siis ise näitkes viinerit ega sardelli sööma ei kipu. Ei soovita teistele ka.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #701
                        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                        Algselt postitas noname Vaata postitust
                        Mõtlesin ka väikse pildi teha hommiku söögist

                        Omlett juustuga.
                        Sardell mulle eriti ei maitse,aga kuna viinerit pole ja veits "liha" on ka ikka vaja,siis käras küll.
                        Ja puudu on kindlasti tomat+värske kurk(otsas rsk).
                        Rohkemat hommikusöögist ei oska mina tahtagi!



                        Kui see on tervislik söök siis mina olen täiskarsklane juba viimased 10 aastat.

                        Comment

                        • ristijeesus
                          Klubi Liige
                          • Oct 2009
                          • 2533

                          #702
                          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                          Sardell "Kodu"
                          Koostis: joogivesi, kalkunilihamass, sealiha(12.0%), seakamar, tärklis, veiseliha(5.5%), seapekk, sojavalk, lõssipulber, keedusool(2.0%), E451, maltodekstriin, glükoos, suhkur, lõhna- ja maitseained, maitseained, E120, E621, E300, E250

                          Saare sardell
                          Koostis: joogivesi, kalkunilihamass, sealiha(9.5%), seakamar, tärklis, seapekk, sojavalk, lõssipulber, keedusool(2.0%), E450, E451, maitseained, glükoos, suhkur, E300, E120, E621, E250

                          Viineris "liha" natuke rohkem:
                          Pereviiner
                          Rakvere Lihakombinaat AS
                          sealiha (20%), kanalihamass (19%), vesi, veiseliha (11%), seakamar, tärklis, seapekk, lõssipulber (sh. laktoos), keedusool (2,0%), stabilisaator: E1422, E450 ja E407, happesuse regulaator E451, lõhna- ja maitseained (sh. seller), maitse- ja lõhnatugevdaja: E621, antioksüdant: E300, värvaine: E120, säilitusaine: E250.

                          Kuda siukest, ütleme otse, sitta süüa saab?!

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #703
                            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                            Tervislik toit algab reeglina korralikust töötlemata algmaterjalist.

                            Comment

                            • mkva
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 1972

                              #704
                              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                              Jep. Aga viiner on viimase astme töödeltud variant ;D

                              Comment

                              • nomerlot
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 2233

                                #705
                                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                                Kalkunilihamass? See on siis järelikult imporditud ka, meil ju kalkuneid ei kasvatata. Ekstraräme, et see pask on veel kusagil ilma otsast siia veetud.

                                P.S. pakun, et noname ei pane enam ühegi söögipilti siia, me materdame teda nii maapõhja :D

                                Comment

                                Working...