Pokker, söök ja tervislik eluviis.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kivisaba
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2514

    #451
    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Algselt postitas Pahvak
    Kolm rooga.
    Antipasti (ciabatta, tomat, küüslauk, basiilik, oliiviõli, mozzarella).
    Nigella sidrunipasta lõhega.
    Magustoiduks oli alguses plaanis tiramisu, aga kukkus välja mingi eksperiment.

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    krdi hea fotokas sul

    Comment

    • Koit
      Õpihimuline Mängur
      • Feb 2009
      • 495

      #452
      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

      Algselt postitas Oliverk
      god dam. Mõni ikka jaksab vaaritada. Nüüd ära salga et naine tegi ja sa ainult pilte klõpsutasid :D
      +1 viitsiks ise ka jamada sellise teemaga väljaspool kooli :/ .

      /aga lootus ei sure kunagi, küll mõni pilt ka minu poolt jõuab siia teemasse :D .

      Comment

      • masterpuppet
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2094

        #453
        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

        Aga mina sõin täna korjatd kukeseentest ja kodukasvatatud kartulitest tehtud kukeseenekastet. Söögiaeg kahele läks maksma 2.90. Nii palju läks maksma kastme tegemiseks koor. Salatiks kodukootud kõrvitsad. Vot see oli üle aja parimaid toite, mis saanud.

        Comment

        • Pahvak
          Pastilaa?? Ei!
          • Dec 2008
          • 4431

          #454
          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

          Algselt postitas Oliverk
          god dam. Mõni ikka jaksab vaaritada. Nüüd ära salga et naine tegi ja sa ainult pilte klõpsutasid :D
          Päris üksi ei teinud jah. Teamwork :)
          Fullstacks have more fun.

          Comment

          • Oliverk
            Moderaator
            • Nov 2008
            • 3016

            #455
            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

            Algselt postitas masterpuppet
            Aga mina sõin täna korjatd kukeseentest ja kodukasvatatud kartulitest tehtud kukeseenekastet. Söögiaeg kahele läks maksma 2.90. Nii palju läks maksma kastme tegemiseks koor. Salatiks kodukootud kõrvitsad. Vot see oli üle aja parimaid toite, mis saanud.

            Clubi Tallinn kõrval käisid seeni korjamas?

            Comment

            • masterpuppet
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2094

              #456
              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

              jeeesh. Hõõgusid veel roheliselt ka.

              Comment

              • Oliverk
                Moderaator
                • Nov 2008
                • 3016

                #457
                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                Kuna NV hakkab kohe pihta, siis jumal teab millal jälle süüa saab. Arvatavasti mitte enne pühapäeva, nii et tegin natuke rämpstoitu endale. 500 g friikaid ja pakk viinereid ka.
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • alaska
                  forever
                  • Oct 2008
                  • 6599

                  #458
                  Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                  Kus ketsup on?!!!

                  Comment

                  • Oliverk
                    Moderaator
                    • Nov 2008
                    • 3016

                    #459
                    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                    Algselt postitas alaska
                    Kus ketsup on?!!!
                    Polnd jõudnud veel legendaarset Heinzi peale puristada.

                    Comment

                    • variatsioon
                      Pokkeritark
                      • Nov 2008
                      • 5849

                      #460
                      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                      Algselt postitas Oliverk
                      Kuna NV hakkab kohe pihta, siis jumal teab millal jälle süüa saab. Arvatavasti mitte enne pühapäeva, nii et tegin natuke rämpstoitu endale. 500 g friikaid ja pakk viinereid ka.
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                      beat that taimetoitlased

                      Comment

                      • nomerlot
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 2233

                        #461
                        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                        Algselt postitas variatsioon
                        beat that taimetoitlased
                        Jah, arvestades, kui vähe liha viineri sisse jõuab, on sisuliselt tegu taimetoiduga :D

                        Comment

                        • Oliverk
                          Moderaator
                          • Nov 2008
                          • 3016

                          #462
                          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                          Algselt postitas nomerlot
                          Jah, arvestades, kui vähe liha viineri sisse jõuab, on sisuliselt tegu taimetoiduga :D
                          Vale fish. Need kõikse kallimad viinerid eestis vist liha tervbelt 60 prossu :D Ülejäänd tõsti jahu seakamar ja soja.

                          Comment

                          • nomerlot
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 2233

                            #463
                            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                            Ja üldse, kes siin kurdavad, ei oska/viitsi süüa teha - paljud road on päris lihtsad, ainult tahtmist on vaja, erilisi oskusi küll mitte.

                            Näiteks kanakoivad sulajuustuga, retsepti leiate siit: http://www.toidutare.ee/retsept.php?id=8856


                            Comment

                            • doublemint65
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 695

                              #464
                              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                              erplander räägi joomisest söögi kõrvale. Kas sa jood enne, pärast või söömise ajal? On seal vahet?

                              Comment

                              • jrgn hell
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 3328

                                #465
                                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                                Algselt postitas doublemint65
                                erplander räägi joomisest söögi kõrvale. Kas sa jood enne, pärast või söömise ajal? On seal vahet?
                                parim pidavat olema, peale sööki juua, siis ei lahjenda oma seedevedelikke ja kõhule mõjub paremini
                                pead pakule ei pane, aga ise söögi ajal enamasti ei joo


                                P.S. Ma ei ole tegelikult erplander!

                                Comment

                                Working...