teistest uutest filmidest tõsiselt sitad minu meelest on: 3 days to kill, ride along, about last night ja that awkward moment.
aa ja see Mud oli ka paganama hea!
Mud hea aga isiklikult meeldis 3 days to kill,üldiselt suht häiriv on vaadata kui öeldakse et see ja too film oli tõeliselt sitt või pask,saan aru et sinu arvamus aga kirjapildis võiks ala ei meeldinud vms!
Re: Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]
3 days to kill
Kevin Costner lol, tuleb ka ära vaadata.
Viimati film mida vaatasin oli "Veemaailm (1995)" kus ta näitles ja see siiamaani mu üks lemmik filme. Hiljuti vaatasin esimest x selle inglise keeles ära. Vanaisal oli epic laar filme ja igakord kui külas käisin vaatasin vene pealelugemisega (obv aru ei saanud mis räägiti) veemaailma. Enim nähtud film mul.
Täiuslik maailm (1993) ka üks lemmikuid costneriga mida kordi vaadanud.
Comment