Sügise offtopic 2016

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lazyeye
    Bännitud
    • Sep 2016
    • 73

    #241
    Re: Sügise offtopic 2016

    Esmakordselt Mr. Olympia amatööride kulturismivõistlusel esikoha võitnud Ott Kiivika sõnul on dopingutarvitamine tema alal ülilevinud ning väga tõsine probleem.


    On läbi käinud päris tõsised süüdistused, et Ott omal ajal hangeldas steroididega ja ka ise olevat kasutanud. Aga vb on see kõik olnud üks mustamine ja Ott on olnud läbi aegade "puhas" kulturist. On kuidas on, paljud meist on vigu teinud. Igal juhul on Ott väga tegija kulturist, seda kinnitab hiljutine MR.Olympia amatööride võistluse võit!
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • Jäämees
      Vana Tegija
      • Jun 2011
      • 1182

      #242
      Re: Sügise offtopic 2016

      Sa peaks täitsa blogi tegema endale.

      Nagu Inno ja Irja vms.

      Comment

      • herlio
        OlyBet'i ametlik esindaja
        • Nov 2010
        • 418

        #243
        Re: Sügise offtopic 2016

        Uus turnapro Codecci

        Comment

        • lazyeye
          Bännitud
          • Sep 2016
          • 73

          #244
          Re: Sügise offtopic 2016

          Algselt postitas Ibis Vaata postitust
          Kui siin juba autodest räägitakse.. siis milline auto oleks tänapäeval soliidset aga samas ka mingil määral edevat joont hoida soovivale isikule hea valik?

          1) Kas saksa luksusautode lipulaevad nagu A8, BMW, MB
          2) Suured linnamaasturid, uus Toyota LandCruiser, 2016 aasta Cadillac Escalade
          3) Sellised sportlikuma mainega masinad nagu uued Jaguarid ja Aston Martinid
          4) Toyota Tundra - http://www.auto24.ee/used/2322541
          5) Midagi muud?

          Plaanis siis endalgi auto välja vahetada..
          Mõtlesin sinu küsimuse peale ja arvan, et parim variant oleks Infinity QX80. Eksootiline ja hea varustusega.
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • vonkartoffel
            Pokkerihai
            • May 2009
            • 1658

            #245
            Re: Sügise offtopic 2016

            Kui ma tahan omale kasutatud autot osta, kuhu sellega kontrolli peaks minema ja mida võiks lasta üle vaadata. Pean vb kuni pooleks aastaks soetama ühe odavama auto, ehk siis pole vb vaja mingit tipptesti vms. Autode alal võhik et igatahes keegi vb teab aidata, et mida ma küsima peaks kui ma sõidan kuskile teenindusse kontrollima.

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #246
              Re: Sügise offtopic 2016

              Kõige lihtsam on mõni ülevaatuspunkt, sõidad kohale, küsid kas oleks võimalik ostueelset kontrolli teha, mõnes kohas isegi hinnakirjas selline asi. Või siis kuskil teeninduses, nt: http://www.auto24.ee/infocatalog/aut...cpath=&id=1502

              Lisaks võid lasta teha elektroonika diagnostika vms, näitab ära kõik elektriga seotud probleemid mis autol olnud, a'la kliima, el. aknad jne. Ja ise tasub ka kõik kellad-viled üle näppida, et kas toimivad nii nagu peavad.

              Comment

              • Kotkas1000
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 2305

                #247
                Re: Sügise offtopic 2016

                Ainuõige koht tänapäevaste autode tehniliseks kontrolliks on mu meelest siiski ainult margiesindus. Audi esindus näiteks küsis selle eest 150€, kui õigesti mäletan. Kuid kui seal öeldakse, et kolvigrupp on kulunud või et roolilatt on kutu, siis oled kohe 4K€ nagu maast leidnud :) Mul umbes-täpselt nii läkski ühe ainult 100000km sõitnud audiga.

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #248
                  Re: Sügise offtopic 2016

                  No siit tulebki küsimus, et mis on odav... €1-2K auto puhul tundub veidi overkill :P

                  Comment

                  • lõvikuningas
                    Räme Fish
                    • Sep 2016
                    • 7

                    #249
                    Re: Sügise offtopic 2016

                    Üks linkas mulle selle testi, peale pikemat mõtlemist lahendasin ära 1,2,3,4,5,6,8,9,11,12,14,15,18,19. Skoor 132. Aga mõru tunne on küll, et ei ole suutnud ülejäänusi lahendada.
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Tee mis tahad aga ei saa teistest küsimustest aru.
                    Last edited by lõvikuningas; 16.12.16, 04:56.

                    Comment

                    • BentleyFlyingSpur
                      Julm Donk
                      • Aug 2016
                      • 48

                      #250
                      Re: Sügise offtopic 2016

                      Proovisin toda testi, paras pähkel.

                      Sain tulemuseks IQ 158, aga nagu kirjas selle testi tegemiseks pole ajalimiiti antud, kuid hetkel pole isu edasi pusida.

                      Vastused mis sain:
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                      Last edited by BentleyFlyingSpur; 19.12.16, 19:19.

                      Comment

                      • BentleyFlyingSpur
                        Julm Donk
                        • Aug 2016
                        • 48

                        #251
                        Re: Sügise offtopic 2016

                        Vaatasin korra veel ja seitsmenda ül lahendus tundub olevat seotud arvudega 21 ja/või 12
                        10, 22, 34, 64, 58, 106, ?
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        edited
                        Last edited by BentleyFlyingSpur; 15.12.16, 07:27.

                        Comment

                        • lazyeye
                          Bännitud
                          • Sep 2016
                          • 73

                          #252
                          Re: Sügise offtopic 2016

                          Algselt postitas BentleyFlyingSpur Vaata postitust
                          Vaatasin korra veel ja seitsmenda ül lahendus tundub olevat seotud arvudega 21 ja/või 12
                          10, 22, 34, 64, 58, 106, ?
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          edited
                          Sa nagu reaalselt küsid meie käest nõu või nali?? Mulle tundub pigem et see 21 jutt sul on vihje Black Jackile.
                          Pentleyyy ja millal siis tulevad BJ algoritmide biitimise õpetused, mis sa lubasid avalikustada?
                          Last edited by lazyeye; 14.12.16, 15:47.

                          Comment

                          • BentleyFlyingSpur
                            Julm Donk
                            • Aug 2016
                            • 48

                            #253
                            Re: Sügise offtopic 2016

                            Vaatasin veel hommikul värske peaga testi üle, 20/20nest käes.

                            Comment

                            • lõvikuningas
                              Räme Fish
                              • Sep 2016
                              • 7

                              #254
                              Re: Sügise offtopic 2016

                              Paluks selgitust, kuidas 7, 10, 13, 16, 17 ja 20 lahenduskäik on. Nuputan ja nuputan aga ei midagi.

                              Comment

                              • BentleyFlyingSpur
                                Julm Donk
                                • Aug 2016
                                • 48

                                #255
                                Re: Sügise offtopic 2016

                                Algselt postitas lõvikuningas Vaata postitust
                                Paluks selgitust, kuidas 7, 10, 13, 16, 17 ja 20 lahenduskäik on. Nuputan ja nuputan aga ei midagi.
                                Lähene probleemidele lahtise peaga.
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                Okei ühe otsese näite sulle toon, 13. ül jäi mul esimese pilguga lahendamata. Kuigi on lihtne mis lihtne.
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...