Re: Sügise offtopic 2016
On läbi käinud päris tõsised süüdistused, et Ott omal ajal hangeldas steroididega ja ka ise olevat kasutanud. Aga vb on see kõik olnud üks mustamine ja Ott on olnud läbi aegade "puhas" kulturist. On kuidas on, paljud meist on vigu teinud. Igal juhul on Ott väga tegija kulturist, seda kinnitab hiljutine MR.Olympia amatööride võistluse võit!
On läbi käinud päris tõsised süüdistused, et Ott omal ajal hangeldas steroididega ja ka ise olevat kasutanud. Aga vb on see kõik olnud üks mustamine ja Ott on olnud läbi aegade "puhas" kulturist. On kuidas on, paljud meist on vigu teinud. Igal juhul on Ott väga tegija kulturist, seda kinnitab hiljutine MR.Olympia amatööride võistluse võit!
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


Comment