Sügise offtopic 2016

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Potsataja
    õilishing
    • Oct 2008
    • 5270

    #91
    Re: Sügise offtopic 2016

    Liitus Sep 2008

    Kellelgi elavatest peale ranka veel selline liitumisaeg on? Esialgsel partneril peaks kindlasti olema, aga ma ei mäleta enam isegi ta kasutajanime, pärisnimest rääkimata.

    Hetk peale eelmise lause kirjutamist tuli meelde, tigrano?

    Comment

    • BentleyFlyingSpur
      Julm Donk
      • Aug 2016
      • 48

      #92
      Re: Sügise offtopic 2016

      Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
      Liitus Sep 2008

      Kellelgi elavatest peale ranka veel selline liitumisaeg on? Esialgsel partneril peaks kindlasti olema, aga ma ei mäleta enam isegi ta kasutajanime, pärisnimest rääkimata.

      Hetk peale eelmise lause kirjutamist tuli meelde, tigrano?
      Huvitav, sa Potsataja oled liige ka alates 2008, kuid siiani pole pokkerit suutnud biitima hakata. Aga muidugi su elulised õpetused on kullast!

      Comment

      • saugakarel
        FPP Pro
        • Oct 2008
        • 288

        #93
        Re: Sügise offtopic 2016

        Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
        Liitus Sep 2008

        Kellelgi elavatest peale ranka veel selline liitumisaeg on? Esialgsel partneril peaks kindlasti olema, aga ma ei mäleta enam isegi ta kasutajanime, pärisnimest rääkimata.

        Hetk peale eelmise lause kirjutamist tuli meelde, tigrano?


        Hello

        Comment

        • Potsataja
          õilishing
          • Oct 2008
          • 5270

          #94
          Re: Sügise offtopic 2016

          Algselt postitas BentleyFlyingSpur Vaata postitust
          Huvitav, sa Potsataja oled liige ka alates 2008, kuid siiani pole pokkerit suutnud biitima hakata. Aga muidugi su elulised õpetused on kullast!
          Omamoodi mõnus müstika? :D

          Gümnaasiumi ajal sain ma kutse osalemiseks või osalesin maakondlikul matemaatika, keemia, füüsika, informaatika, ajaloo ja geograafia olümpiaadil, aga pokkerit ei ole ma tõesti seniajani ka nl2 tasemel biitima õppinud. NL1000 on ainus liimit, mis mul kasumis on, sedagi alla 1bi ulatuses.
          Last edited by Potsataja; 24.10.16, 21:44.

          Comment

          • Codecci
            Luuramas Naisteturniire
            • Nov 2008
            • 7574

            #95
            Re: Sügise offtopic 2016

            Potsataja mis su Miksikese viktoriini parimad tulemused on siiani?

            Comment

            • Potsataja
              õilishing
              • Oct 2008
              • 5270

              #96
              Re: Sügise offtopic 2016

              Algselt postitas Codecci Vaata postitust
              Potsataja mis su Miksikese viktoriini parimad tulemused on siiani?
              Pole teinud, anna link. Eks ma olen nüüdseks ennast parjalt ära ka joonud, aga täis peaga olen trenniväljakul liitmist harrastanud ja tase 5 on 1800+ ja tase 6 1500+.

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #97
                Re: Sügise offtopic 2016

                sick

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #98
                  Re: Sügise offtopic 2016

                  soovin tervitada. tervitan kõiki, kes mind tunnevad.

                  Comment

                  • Potsataja
                    õilishing
                    • Oct 2008
                    • 5270

                    #99
                    Re: Sügise offtopic 2016

                    Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                    sick
                    Sick on see, kuidas ma ühe klassivenna vastu endiselt 20 aastat peale gümnaasiumi lõppu väikest viisi viha pean. Nimelt meil oli maakonnas omal ajal reaalainete olümpiaadidel kindel hierarhia. NR.1 oli praktiliselt alati üks ja sama isik, kes oli tegija lausa maailma mõistes ja nr.2-nr.3 oli minu klassivend. Meie koolist ei olnud enne mind mitte keegi teda võitnud, kuid minul see õnnestus ja veel füüsikas. Peale seda ta krt läks televisiooni ja pani kaks aastat järjest üleriigilise gümnasistide mälumängu kinni, aga mind kaasa ei võtnud.

                    Comment

                    • Ibis
                      Julm Donk
                      • Sep 2016
                      • 36

                      #100
                      Re: Sügise offtopic 2016

                      Ma avaldan saladuse, olen räige degen. Ma ei tea kas seda saab muuta?

                      Comment

                      • ropka11
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1008

                        #101
                        Re: Sügise offtopic 2016

                        [QUOTESee vend ajaks küll tilti laua taga

                        https://www.youtube.com/watch?v=yPFJdaMUf84][/QUOTE]

                        Lisasin selle venna-William Kassouf-twitterisse.
                        Täitsa pekkis, nüüd muliseb seal koguaeg.Mitte küll ise aga tweetides teisi.
                        Nüüd otsi teiste postitusi nagu rosinaid sita seest.

                        Comment

                        • ropka11
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1008

                          #102
                          Re: Sügise offtopic 2016

                          Aga tuleb tunnistada kui ta oleks finaallauda saanud siis...
                          See nähtus oleks Moneymaker 2 olnud natuke väiksemates mõõtmetes.

                          Comment

                          • Potsataja
                            õilishing
                            • Oct 2008
                            • 5270

                            #103
                            Re: Sügise offtopic 2016

                            Algselt postitas Ibis Vaata postitust
                            Ma avaldan saladuse, olen räige degen. Ma ei tea kas seda saab muuta?
                            Hakkad usklikuks obv.

                            Comment

                            • Ibis
                              Julm Donk
                              • Sep 2016
                              • 36

                              #104
                              Re: Sügise offtopic 2016

                              Loodan, et annate algajale pokkerimängijale andeks, banin bankrollid skillimängudes bustoks. :/

                              Comment

                              • BentleyFlyingSpur
                                Julm Donk
                                • Aug 2016
                                • 48

                                #105
                                Re: Sügise offtopic 2016

                                Ibis, kui sa end kokku võtad ja enam selliseid vigu ei tee ja üldse elus hoidud suurematest vigadest, siis me saame sulle kindlasti andeks anda. See on kõik sinu teha, kuhu sa jõuad pokkeris ja elus.

                                Comment

                                Working...