veebruari offtopicute

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #91
    Re: veebruari offtopicute

    Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    37ga saab tänapäeval torni?
    Sai. Üks pakub 100ga mulle. No mine *****. 60ga pidi liikuma, aga kus ? Kontaktid puuduvad.

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #92
      Re: veebruari offtopicute

      Kas keegi soovib osaleda Euro 2016 random fantasys?
      * Buyin: 100€
      * Iga osaleja saab endale kaks suvalist tiimi.
      * Osalejate arv 10/12 , 2 vaba kohta alles.
      *Auhinnad: 1.koht 800€, 2.koht 400€

      Tahad lisainfot? Saada PM!

      Comment

      • kvaliteet
        Jube Noob
        • Oct 2008
        • 122

        #93
        Re: veebruari offtopicute

        Keegi EMi vaatama ei taha parem minna. Pakkuda 3 piletit kolmele mängule Marseille'sse. Cat 1. piletid: http://tritickets.org/wp-content/upl...%D0%BE2016.jpg

        15. juuni A-alagrupp Prantsusmaa-Albaania.
        France are unbeaten in four competitive games in Marseille but the UEFA EURO 2016 hosts' friendly defeat by Albania in June 2015 is a warning that their Group A guests are no pushover.

        3 piletit 1. kategooria/175€ tk


        18. juuni Ungari-Island
        Hungary have won their last five games against Iceland, but Lars Lagerbäck's side have reason for hope as the teams meet in UEFA EURO 2016 Group F.

        3 piletit 1. kategooria/175€ tk


        21. juuni Ukraina-Poola
        Ukraine and Poland co-hosted UEFA EURO 2012, but warm relations may be put on hold for a day or so as they come together in their final Group C fixture.

        3 piletit 1. kategooria/175€ tk

        Comment

        • herlio
          OlyBet'i ametlik esindaja
          • Nov 2010
          • 418

          #94
          Re: veebruari offtopicute

          Tasuta Jalka EM ennustuskalender

          Comment

          • p0l1
            Grinder
            • Jan 2011
            • 581

            #95
            Re: veebruari offtopicute

            Jäi üle snuffi ja natuke 'muda', kellel huvi, siis PM-ge. Mõned neist on tugevad.



            Last edited by p0l1; 11.06.16, 19:38. Põhjus: snuff and more snuff

            Comment

            • alaska
              forever
              • Oct 2008
              • 6599

              #96
              Re: veebruari offtopicute

              Kas keegi saaks jagada madis müüri artikli täisversiooni?
              Võlaorjusest finantsilisse vabadusse. Suured võlad sugulastele ja maksuametile, liigne alkohol, tööturul nõutavate oskuste puudumine, keskharidusega piirduv haridustee – just niisugune oli masu ajal aktsiainvesteeringutega rahaliselt hävinud Madis Müüri (30) stardipositsioon teel finantsvabadusse. KAUBAMAJA AS, Haridus, Sport, Börs, Ühisrahastus, Haridus, ARCO VARA AS, MICROSOFT DEVELOPMENT CENTER ESTONIA OÜ, CROWDESTATE HOLDING OÜ.

              Comment

              • v@iko
                Julm Donk
                • Jan 2010
                • 82

                #97
                Re: veebruari offtopicute

                [/SPOILER]
                Algselt postitas alaska Vaata postitust
                Kas keegi saaks jagada madis müüri artikli täisversiooni?
                http://www.aripaev.ee/edetabel/2016/...nantsvabadusse
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • alaska
                  forever
                  • Oct 2008
                  • 6599

                  #98
                  Re: veebruari offtopicute

                  Tnx, Vaiko!

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #99
                    Re: veebruari offtopicute

                    Keegi omale uut telefoni ei ole muretsemas?

                    tahaks teha bartertehingut - mina ostan sulle Telia e-poest telefoni mis maksab vähemalt 350 € ja sina ostad mulle Kännukast vms kohast HTC One M10'e.. loomulikult hinnavahe korvan. Sinu kasu sellest diilist on saada omatöötaja soodustust osadele telefonidele + 10 € alet veel minu poolt. Minu kasu sellest diilist on saada omale HTC M10 mida Telia e-poes ei ole ja suure tõenäosusega ka ei tule

                    Comment

                    Working...