Re: Septemberikuus kõik on uus
Ehk on siin peenelektroonika asjatundjaid või niisama kogemustega. Mul hetkel on Nokia N9 vms. Sel oli algul ekraanil selline defekt, et ca 15% suurune ala sellest oli roosakas (selline ring nagu, keskel oli pruunikamat tooni). Paari nädalaga on see "roosa" kuskil kolmandikule ekraanist kolinud. See on märk, et displei läheb ruttu pekki jah? Või pole vaja muretseda. Tõtt öelda nagu ei häiri väga, pigem, et kas pean kiiremas korras uue klotsi vaatama?
Ehk on siin peenelektroonika asjatundjaid või niisama kogemustega. Mul hetkel on Nokia N9 vms. Sel oli algul ekraanil selline defekt, et ca 15% suurune ala sellest oli roosakas (selline ring nagu, keskel oli pruunikamat tooni). Paari nädalaga on see "roosa" kuskil kolmandikule ekraanist kolinud. See on märk, et displei läheb ruttu pekki jah? Või pole vaja muretseda. Tõtt öelda nagu ei häiri väga, pigem, et kas pean kiiremas korras uue klotsi vaatama?
Comment