Septemberikuus kõik on uus

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Herbert Sammal
    Jube Noob
    • Jul 2013
    • 165

    #16
    Re: Septemberikuus kõik on uus

    Ehk on siin peenelektroonika asjatundjaid või niisama kogemustega. Mul hetkel on Nokia N9 vms. Sel oli algul ekraanil selline defekt, et ca 15% suurune ala sellest oli roosakas (selline ring nagu, keskel oli pruunikamat tooni). Paari nädalaga on see "roosa" kuskil kolmandikule ekraanist kolinud. See on märk, et displei läheb ruttu pekki jah? Või pole vaja muretseda. Tõtt öelda nagu ei häiri väga, pigem, et kas pean kiiremas korras uue klotsi vaatama?

    Comment

    • r1v0
      Julm Donk
      • Jun 2012
      • 93

      #17
      Re: Septemberikuus kõik on uus

      No kui asi ikka progresseeruvalt edasi areneb, siis kaine mõistus peaks ütlema, et ega pikka pidu ei pruugi olla. N9 vahetaks välja juba selle pärast, et ta on Nokia N9.

      Comment

      • karupoeg
        Pokkerihai
        • Jun 2012
        • 3823

        #18
        Re: Septemberikuus kõik on uus

        http://onecoin.voog.com/life lihtsalt epic.

        Comment

        • ivar866
          Grinder
          • Oct 2012
          • 776

          #19
          Re: Septemberikuus kõik on uus

          +1

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #20
            Re: Septemberikuus kõik on uus

            Comment

            • KaldaPoiss
              Julm Donk
              • Jan 2011
              • 80

              #21
              Re: Septemberikuus kõik on uus

              tuleb ulmefilm.ee/ kohe meelde

              Comment

              • Skyline
                Grinder
                • Dec 2008
                • 510

                #22
                Re: Septemberikuus kõik on uus

                Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                tuleb ulmefilm.ee/ kohe meelde


                Täpselt : D

                Comment

                • p0l1
                  Grinder
                  • Jan 2011
                  • 581

                  #23
                  Re: Septemberikuus kõik on uus

                  Küsimus laiemale ringile: kuidas septembris punase kala võtmisega on?

                  Comment

                  • redddman10
                    Grinder
                    • Aug 2010
                    • 703

                    #24
                    Re: Septemberikuus kõik on uus

                    Algselt postitas p0l1 Vaata postitust
                    Küsimus laiemale ringile: kuidas septembris punase kala võtmisega on?
                    sügavamalt siiga juba tuleb. ise elan saarel ja punase jaoks veidi vara veel ma arvan.kuu lõpu poole pigem vast, kui vesi külmem jne

                    Comment

                    • Kotkas1000
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 2305

                      #25
                      Re: Septemberikuus kõik on uus

                      Esimene punane saadi jõe suudme lähedusest juba kuu aega tagasi. Ida pool võrkudes samuti juba kala sees. Ise veel hoian ennast tagasi paar päeva, kuid hiljemalt järgmine nädal plaanin hooaja avada.

                      Comment

                      • redddman10
                        Grinder
                        • Aug 2010
                        • 703

                        #26
                        Re: Septemberikuus kõik on uus

                        no eks neid üksikuid saadakse aastaringselt. pigem hooaja mõttes rääkisin

                        Comment

                        • Kakahirmutis
                          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                          • Oct 2010
                          • 7079

                          #27
                          Re: Septemberikuus kõik on uus

                          Kust ma mokakaid saaks? PM

                          Comment

                          • trasadonkad
                            Grinder
                            • May 2014
                            • 672

                            #28
                            Re: Septemberikuus kõik on uus

                            http://ekspress.delfi.ee/news/paevau...id?id=72449297 täisversiooni palun? :D

                            Comment

                            • Fabulous
                              Pokkerihai
                              • Jan 2010
                              • 2674

                              #29
                              Re: Septemberikuus kõik on uus

                              Kas keegi on välismaalt sigarette tellinud või teab kuidas see meil reguleeritud on? Uurisin EMTA kodulehte ning sirvisin ka Tubakaseaduse läbi, aga sain ainult nii palju targemaks, et käibemaks tuleb vist juurde maksta, lubatavate koguste kohta aga kusagil juttu pole. Selles mõttes, et enamikes kohtades müüakse 10 paki kaupa ja isegi nii palju poleks vaja, aga pigem eelistaks seda vältida, et pean veel tollile ka aru andma.

                              Comment

                              • ropka11
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1008

                                #30
                                Re: Septemberikuus kõik on uus

                                Algselt postitas trasadonkad Vaata postitust
                                bauss pani ükskord siia http://ekspress.delfi.ee/pime/
                                sealt saad kõik artiklid kätte.

                                Comment

                                Working...