Septemberikuus kõik on uus

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kotkas1000
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 2305

    #46
    Re: Septemberikuus kõik on uus

    Hoone ehituskvaliteet sõltub ikka ehitajast mitte arendajast. Niimoodi üldistada ei ole võimalik.

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #47
      Re: Septemberikuus kõik on uus

      Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
      Hoone ehituskvaliteet sõltub ikka ehitajast mitte arendajast. Niimoodi üldistada ei ole võimalik.
      ja natsa t2psem olles alltöövõtjatest .. kui facio vanad bossid ikka ees on, head nahka ei tule

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #48
        Re: Septemberikuus kõik on uus

        Erplanderil on ******: http://avanejad.weebly.com/vaumlrske...rmaeelset-kisa

        Enam ei saa midagi süüa. Soovitan seda lugu mitte lugeda, kui krampidesse ei taha surra.

        Uuring viidi läbi ühes Uljanovski teiseks kõige suuremasse garaažikooperatiivi ehitatud salalaboris. Masina konstrueeris alternbatiivbioanalüütik V. Jefimov. Butakova sõnul oli neil plaanis kuulata ka paljude teiste köögiviljade hääli, kuid eetilistel kaalutustlel eksperiment katkestati.

        „Huvitav on see, et masina konstrueerijal hakkas halb ja talle tuli kutsuda kiirabi!“ Mõneks minutiks teadvuse kaotanud Jefimov rääkis hiljem ajakirjanikele, et „ära olles“ koges ta kogu seda valu, mida kapsariiv süütule taimele põhjustanud oli.

        Need kaks lauset panid mind laua alla minutiteks. Selliseid troll-saite võiks rohkem olla ning kõige huvitavam, et inimesed isegi usuvad :P

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #49
          Re: Septemberikuus kõik on uus

          Varsti on muru niitmine sama nagu looma piinamine :P (copied from KEXX)

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #50
            Re: Septemberikuus kõik on uus

            Mulle sitaks meeldib, et Selver kohe kõrval + suured terrassid. Korterite puhul sellist asja muidu naljalt ei näe, pigem ridaelamute teema, aga need jälle tunduvalt kallimad ja pole vaja niipalju ruumi.
            Sirelikodudel on terrassid, mul on terrass ja pole ridaelamu, vaata uusi arendusi mis tegema hakatakse, igale poole tehakse terrasse, eriti shefid on suured katuseterrassid.. Selveri osas.. niikuinii on sul auto/ratas vms.. poes käimine ei ole probleem.. lisaks jälgi planeeringuid.. Selveri kõrvale ehitatakse veel mitu poodi, kogu see kvartal ehitatakse täis, kõrghaljastust jääb väheks.. arvesta sellega korteri valimisel, et ühel hetkel ei vahiks mingit laohoonet oma elutoa aknast..

            Comment

            • vsiu100
              Moderaator
              • Oct 2008
              • 4253

              #51
              Re: Septemberikuus kõik on uus

              Lisaks pidi ühe rajatava pagulaskeskuse võimalik asukoht olema Peetri (vt linna planeerimise- ja arengukavast)......sellega tasuks samuti arvestada.

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #52
                Re: Septemberikuus kõik on uus

                Algselt postitas Rage Vaata postitust
                Sirelikodudel on terrassid
                see on ka väga kena arendus jep.

                kuldala osas ka märkustega nõus, aga plussid kaaluvad üle imo. näiteks veel lisaks codecci öeldule kvartalisisene park 1km jooksurajaga, korraliku suurusega panipaigad...

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #53
                  Re: Septemberikuus kõik on uus

                  Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                  Lisaks pidi ühe rajatava pagulaskeskuse võimalik asukoht olema Peetri (vt linna planeerimise- ja arengukavast)......sellega tasuks samuti arvestada.
                  win

                  Comment

                  • karupoeg
                    Pokkerihai
                    • Jun 2012
                    • 3823

                    #54
                    Re: Septemberikuus kõik on uus

                    Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                    see on ka väga kena arendus jep.

                    kuldala osas ka märkustega nõus, aga plussid kaaluvad üle imo. näiteks veel lisaks codecci öeldule kvartalisisene park 1km jooksurajaga, korraliku suurusega panipaigad...
                    mis need plussid on peale panipaiga ja jooksuraja? Ainuke asi, mis ma näen on, et hind? suht pommiauguga tegemist ja auto on must have ju + sellega istud ummikus pool elu. Või olen valesti aru saanud sellest rajoonist? Senimaani olen kiirteelt vaadatuna alati pisara poetanud kaastunde avalduseks neile, kes seal elama peavad.

                    Tlnas kui just ulmebojaar ei ole ja maja lubada ei saa, siis kesklinn/kadriorg ainuke koht kus elada kannatab noore inimesena imo.

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #55
                      Re: Septemberikuus kõik on uus

                      Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                      mis need plussid on peale panipaiga ja jooksuraja? Ainuke asi, mis ma näen on, et hind? suht pommiauguga tegemist ja auto on must have ju + sellega istud ummikus pool elu. Või olen valesti aru saanud sellest rajoonist? Senimaani olen kiirteelt vaadatuna alati pisara poetanud kaastunde avalduseks neile, kes seal elama peavad.
                      eks ta pommiauk ole jep, aga kuidagi tuleb hakkama saada - eks pisaraid ole isegi poetatud :(

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      nr 2 bussi peatusesse 5min jalutada (samas see valge lennujaama käiv buss - sinu jaoks ilmselt liiga peldik)

                      Comment

                      • Codecci
                        Luuramas Naisteturniire
                        • Nov 2008
                        • 7574

                        #56
                        Re: Septemberikuus kõik on uus

                        Mulle just põhipoint mis meeldib on rajoon ja imo petlikult hea asukoht - Ülemiste Keskusesse 2.5km, Stockmanni 4.5km, Selverisse üle tee 2 minutit jala (vihkan kui igakord peab poodi autoga minema). Ja lastevanematele tundub veel eriti suur win - lähedal vist nii 2 kooli kui 2 lasteaeda ja samas on kogu see Peetri nagu omaette väikelinn, võid lapsed niisama välja lasta, ei pea eriti muretsema, et trammi alla jäävad :P

                        Olen 2a Stockmanni vastas korterit üürinud ja suvel oli eriti rõve, fucking betooni maitse tuleb suhu kui ümberringi igalpool aint betoonist 20-korruselised majad, 0 rohelust. Not my cup of tea.

                        Comment

                        • viki
                          Grinder
                          • Apr 2010
                          • 893

                          #57
                          Re: Septemberikuus kõik on uus

                          Milleks üldse Tallinnas elada,kui seal ei tööta?Mulle küll ei meeldinud.Elasin kooliajal isegi seal.Praegu käin ainult asja pärast umbes kolm neli korda aastas.

                          Comment

                          • Codecci
                            Luuramas Naisteturniire
                            • Nov 2008
                            • 7574

                            #58
                            Re: Septemberikuus kõik on uus

                            lühem tee nimetasse

                            Edit: tegelt pokker nii fucked up, quitin ära ja hakkan julmaks ärimeheks Tallinnas
                            Last edited by Codecci; 24.09.15, 18:24.

                            Comment

                            • KaldaPoiss
                              Julm Donk
                              • Jan 2011
                              • 80

                              #59
                              Re: Septemberikuus kõik on uus

                              Algselt postitas kollane Vaata postitust
                              http://www.minutv.ee/

                              kuidas ma välismaal olles kõige lihtsamini vaadata saaks?
                              Ei taha ka, et hiljem kuidagi pokkeriklienti mõjutaks, et ma Eestis olen. Mis kõige lihtsamt lahendus on?
                              hola.org või VPN vb teevad töö ära ?

                              Comment

                              • pastilaa
                                kuum poiss
                                • Apr 2009
                                • 7518

                                #60
                                Re: Septemberikuus kõik on uus

                                Algselt postitas KaldaPoiss Vaata postitust
                                hola.org või VPN vb teevad töö ära ?
                                kusjuures - tehnilisi detaile ma ei jaga, aga holaga välismaalt ei ole ETVst eesti koondise mänge näiteks saanud vaadata

                                Comment

                                Working...