Juuli OFFTOPIC - Li*sid pääle ->> Otepäääle

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • virukunn
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 2036

    #46
    Re: Juuli OFFTOPIC - Li*sid pääle ->> Otepäääle

    Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    vapsik tsüklis jälle - foorum kohe s*tta täis :(.

    siit ka küsimus - mida soovitate teha, kui tunnete kedagi, kes ei saa tsüklist kuidagi välja? kes ainult roojab ja lagastab.
    Muud ei oskagi öelda, kui et korrata eelmisel korral antud soovitus üle: https://www.youtube.com/watch?v=kwzq...youtu.be&t=335

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #47
      Re: Juuli OFFTOPIC - Li*sid pääle ->> Otepäääle

      Mis jama see on? Viskas malware hoiatuse kohe

      Comment

      • Vandalar
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3577

        #48
        Re: Juuli OFFTOPIC - Li*sid pääle ->> Otepäääle

        Tere, keegi siin juriidilist nõu oskab anda? http://epl.delfi.ee/news/sport/suusa...eg=1#c51990981
        Siin üks (Roman Ungern kasutaja) nimetab mind avalikult (kuna kasutan oma nime ja tegu nimelise, registreeritud kommentaariumiga ja seda loeb nö. laiem avalikkus) narkarvärdjaks. Hea oleks, kui keegi saaks juriidilist nõu anda, et mida seadus selle kohta ütleb, kui üldse ütleb. Kas ma saan selle tegelase vastu midagi ette võtta (seaduse raames) peale kommentaarist teavitamise, et oma nime ja väärikust kaitsta või kuidas sellist solvamist/mahategemist defineeritakse, millega tegu on?
        Last edited by Vandalar; 27.07.15, 11:45.

        Comment

        • Kakahirmutis
          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
          • Oct 2010
          • 7079

          #49
          Re: Juuli OFFTOPIC - Li*sid pääle ->> Otepäääle

          Algselt postitas Codecci Vaata postitust
          Mis jama see on? Viskas malware hoiatuse kohe
          sama

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #50
            Re: Juuli OFFTOPIC - Li*sid pääle ->> Otepäääle

            Hea oleks, kui keegi saaks juriidilist nõu anda, et mida seadus selle kohta ütleb, kui üldse ütleb.
            Narkojama eest lähed kinnimajja..

            Comment

            • rahvavaenlane
              Klubi Liige
              • Dec 2009
              • 3040

              #51
              Re: Juuli OFFTOPIC - Li*sid pääle ->> Otepäääle

              sa saad raisale ju 3 päeva bänni lajatada. mis sellest, et ta enne järgmist aastat siia foorumisse oma nägu ei n'ita.

              Comment

              • Vandalar
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3577

                #52
                Re: Juuli OFFTOPIC - Li*sid pääle ->> Otepäääle

                Algselt postitas Rage Vaata postitust
                Narkojama eest lähed kinnimajja..
                :D

                Comment

                • Fabulous
                  Pokkerihai
                  • Jan 2010
                  • 2674

                  #53
                  Re: Juuli OFFTOPIC - Li*sid pääle ->> Otepäääle

                  Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                  Tere, keegi siin juriidilist nõu oskab anda? http://epl.delfi.ee/news/sport/suusa...®=1#c51990981
                  Siin üks (Roman Ungern kasutaja) nimetab mind avalikult (kuna kasutan oma nime ja tegu nimelise, registreeritud kommentaariumiga ja seda loeb nö. laiem avalikkus) narkarvärdjaks. Hea oleks, kui keegi saaks juriidilist nõu anda, et mida seadus selle kohta ütleb, kui üldse ütleb. Kas ma saan selle tegelase vastu midagi ette võtta (seaduse raames) peale kommentaarist teavitamise, et oma nime ja väärikust kaitsta või kuidas sellist solvamist/mahategemist defineeritakse, millega tegu on?
                  Esiteks kas ta ütles midagi mis ei ole tõsi? Võttes su minevikku ja sõnavõtte kanepi teemal arvesse ei ole ilmselt eriti küsimust kas oled ka tarvitanud või mitte. Tema poolt sind värdjaks nimetada on tema subjektiivne arvamus sest seda ei saa binaarselt defineerida ja ilmtingimata öelda kas sa oled seda või mitte.
                  Ühesõnaga ainukene mida sa teha saad on tulevikus kommentaariumites veidi rahulikumalt võtta ja mitte igal võimalusel oma seisukohti teistele kurgust alla suruda.

                  Comment

                  • Vandalar
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3577

                    #54
                    Re: Juuli OFFTOPIC - Li*sid pääle ->> Otepäääle

                    Edaspidi surun ma kurgust alla juba midagi muud, kui seisukohti. GL.

                    Comment

                    • Vandalar
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3577

                      #55
                      Re: Juuli OFFTOPIC - Li*sid pääle ->> Otepäääle

                      Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                      Esiteks kas ta ütles midagi mis ei ole tõsi? Võttes su minevikku ja sõnavõtte kanepi teemal arvesse ei ole ilmselt eriti küsimust kas oled ka tarvitanud või mitte. Tema poolt sind värdjaks nimetada on tema subjektiivne arvamus sest seda ei saa binaarselt defineerida ja ilmtingimata öelda kas sa oled seda või mitte.
                      Ühesõnaga ainukene mida sa teha saad on tulevikus kommentaariumites veidi rahulikumalt võtta ja mitte igal võimalusel oma seisukohti teistele kurgust alla suruda.
                      Ma ei ole midagi valesti ütelnud. Kanep on ohutum, kui alkohol. Seadus eksib. PUNKT. Ma kordan- seadus eksib. Eesti riik kotib oma kodanikke valeliku keeluseadusega.

                      Comment

                      • Fabulous
                        Pokkerihai
                        • Jan 2010
                        • 2674

                        #56
                        Re: Juuli OFFTOPIC - Li*sid pääle ->> Otepäääle

                        Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                        Ma ei ole midagi valesti ütelnud. Kanep on ohutum, kui alkohol. Seadus eksib. PUNKT. Ma kordan- seadus eksib. Eesti riik kotib oma kodanikke valeliku keeluseadusega.
                        Ma ei olegi vastupidist väitnud (mitte, et ma sinuga nõustuksin, aga ütleme nii, et mind lihtsalt ei huvita). Mida ma tahan öelda on see, et pole mõtet igal võimalusel sellest seletama hakata. Siis tekib ka vähem taolisi olukordi kus keegi võib-olla midagi hingeminevat ütleb.

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #57
                          Re: Juuli OFFTOPIC - Li*sid pääle ->> Otepäääle

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • VisaHing
                            mees nagu orkester
                            • Dec 2009
                            • 6718

                            #58
                            Re: Juuli OFFTOPIC - Li*sid pääle ->> Otepäääle

                            Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                            Edaspidi surun ma kurgust alla juba midagi muud, kui seisukohti. GL.
                            rofl..gayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

                            Comment

                            • Kakahirmutis
                              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                              • Oct 2010
                              • 7079

                              #59
                              Re: Juuli OFFTOPIC - Li*sid pääle ->> Otepäääle

                              Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                              rofl..gayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
                              lol

                              Comment

                              • vsiu100
                                Moderaator
                                • Oct 2008
                                • 4253

                                #60
                                Re: Juuli OFFTOPIC - Li*sid pääle ->> Otepäääle

                                Comment

                                Working...