Juuni OFFTOPIC

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Potsataja
    õilishing
    • Oct 2008
    • 5270

    #46
    Re: Juuni OFFTOPIC

    Saar Poll küsitles aprillis ja mais Eesti Kirikute Nõukogu tellimusel 1002 inimest vanuses 15-74 aastat.


    1. Link on sul vigane.
    2. Kes maksab, see tellib ka muusika.

    E: Sama uuringu raames tõdeti ka seda, et usklikuks peab ennast 11 protsenti eestlastest ja 38 protsenti mitte-eestlastest. PM artikli pealkiri oli aga "Ligi 40 protsenti Eesti elanikest usub jumalat".
    Last edited by Potsataja; 15.06.15, 16:06.

    Comment

    • Fuzzy
      Õpihimuline Mängur
      • Aug 2010
      • 452

      #47
      Re: Juuni OFFTOPIC

      1. Parandasin ära
      2. Kui kirikupapid ise oleks inimesi (oma kogudust) küsitlenud, siis muigaks ehk nende tulemuste peale, aga Saar Pollilt ootaks ikkagi mingilgi tasemel professionaalsust. Või siis on lihtsalt mingi mega variance seda valimit kallutanud.

      E: See ongi Eesti fenomen, spiritual but not religious. Raske öelda, kumb hullem, aga terve mõistuse alla ei kvalifitseeru kumbki.
      Last edited by Fuzzy; 15.06.15, 16:08.

      Comment

      • Confidence
        FPP Pro
        • Mar 2015
        • 200

        #48
        Re: Juuni OFFTOPIC

        Algselt postitas Fuzzy Vaata postitust
        Pole kunagi nii tõsiselt kaalunud emigreerumist.



        81% inimestest kinnitas, et on "täiesti nõus" või "pigem nõus" sellega, et mõnedel inimestel on võimalik tulevikku ette näha. Mitteuskunuid oli vaid 16%. Ülejäänud märkisid vastuseks "raske öelda".

        62% pidas aga võimalikuks, et mõnedel sensitiivsetel inimestel on võime haiged tervendada. Selle väitega polnud nõus 25% vastanutest,

        54% vastanutest oli nõus või pigem nõus sellega, et inglid aitavad ja kaitsevad meid.
        Sellepärast kaalud emigreerumist? Las inimesed usuvad oma nurgas mida tahavad, kuidas see sind torgib?

        E: Ise ei usu hetkel ei jumalasse ega inglitesse.
        Last edited by Confidence; 15.06.15, 18:28.

        Comment

        • feelitwell
          Õpihimuline Mängur
          • Mar 2015
          • 328

          #49
          Re: Juuni OFFTOPIC

          vana hea usun ise endasse

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #50
            Re: Juuni OFFTOPIC

            Algselt postitas Fuzzy Vaata postitust
            E: See ongi Eesti fenomen, spiritual but not religious. Raske öelda, kumb hullem, aga terve mõistuse alla ei kvalifitseeru kumbki.
            Mitte millestki ei saa midagi sündida. "Pöidlaküüdi reisijuht galaktikas" on sul ikka loetud või halvemal juhul vähemalt vaadatud?

            Comment

            • Rage
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 6853

              #51
              Re: Juuni OFFTOPIC

              Algselt postitas Confidence Vaata postitust
              Sellepärast kaalud emigreerumist? Las inimesed usuvad oma nurgas mida tahavad, kuidas see sind torgib?

              E: Ise ei usu hetkel ei jumalasse ega inglitesse.
              mitte uskumiste pärast, vaid lolluse pärast.. häbi on noh..

              Comment

              • reggie
                Pokkerihai
                • Jun 2009
                • 1705

                #52
                Re: Juuni OFFTOPIC

                Ja kolid kuhu? Sinna, kus vähem lolle on?

                Comment

                • peete82
                  Vana Tegija
                  • Jan 2010
                  • 1310

                  #53
                  Re: Juuni OFFTOPIC

                  Pole väga kursis, kuidas küsitlusfirmad oma valimi kokku saavad, aga kas pole nii, et mõistlikud tööinimesed viskavad tavaliselt toru hargile, pole lihtsalt aega.
                  Ja siis jäävad sõelale penskarid ja töötud, kellel aega laialt, aga ei pruugi kõige adekvaatsemad olla...

                  Mulle on ka helistatud, no ei leia aega ja viitsimist lihtsalt.

                  Comment

                  • Fuzzy
                    Õpihimuline Mängur
                    • Aug 2010
                    • 452

                    #54
                    Re: Juuni OFFTOPIC

                    Algselt postitas reggie Vaata postitust
                    Ja kolid kuhu? Sinna, kus vähem lolle on?
                    Yup, ühiskonna argengutase peaks olema Eesti omast kõrgem, st peaks olema leiutatud vähemalt trükipress ja aurumasin.

                    Comment

                    • BuildUp
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2547

                      #55
                      Re: Juuni OFFTOPIC

                      Sõber tahtis läbi Uno Järelmaksu endale läpakat liisingusse võtta. Tegi liisingutaotluse ning saatis neile swedi tulude väljavõtte. Tal on igakuine stabiilne sissetulek ja ta on käinud mõned üksikud korrad Olympicus ja teinud seal sissemakseid kaardiga.

                      Uno järelmaksust tuli vastus, et ei ole krediidikõlbulik.

                      Nüüd läheb huvitavaks: ta hakkas asja uurima ja kui küsis uno järelmaksust, siis saadeti talle kulude väljavõte (NB! ta ise saatis tulude väljavõtte), kus oli tõesti kirjas olympicu sissemakse kanne.

                      Kas keegi oskab seletada kuidas on see võimalik? Kas kellelgi on veel taolisi asju esinenud? Kuna liisingu taotlus käis läbi portaali, siis ei ole võimalik seda ka tõestada, et ta saatis just tulude väljavõtte, mitte kulude oma.

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #56
                        Re: Juuni OFFTOPIC

                        No suht kindel, et su sõber saatis ikkagi kulu väljavõtte mitte tulu oma.

                        pretty pretty pretty sure

                        Comment

                        • Vandalar
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3577

                          #57
                          Re: Juuni OFFTOPIC

                          Illuminati

                          Comment

                          • Potsataja
                            õilishing
                            • Oct 2008
                            • 5270

                            #58
                            Re: Juuni OFFTOPIC

                            Algselt postitas BuildUp Vaata postitust
                            Sõber tahtis läbi Uno Järelmaksu endale läpakat liisingusse võtta. Tegi liisingutaotluse ning saatis neile swedi tulude väljavõtte. Tal on igakuine stabiilne sissetulek ja ta on käinud mõned üksikud korrad Olympicus ja teinud seal sissemakseid kaardiga.

                            Uno järelmaksust tuli vastus, et ei ole krediidikõlbulik.

                            Nüüd läheb huvitavaks: ta hakkas asja uurima ja kui küsis uno järelmaksust, siis saadeti talle kulude väljavõte (NB! ta ise saatis tulude väljavõtte), kus oli tõesti kirjas olympicu sissemakse kanne.

                            Kas keegi oskab seletada kuidas on see võimalik? Kas kellelgi on veel taolisi asju esinenud? Kuna liisingu taotlus käis läbi portaali, siis ei ole võimalik seda ka tõestada, et ta saatis just tulude väljavõtte, mitte kulude oma.


                            Huvitav kuidas ajad muutuvad. Mulle pakkus BIG omal ajal ümmarguselt viie kuupalga suurust "väikelaenu", kuigi mul olid ilmselged Olympicu maksed, krediitkaart ja kodulaen ning ma ise küsisin üle poole väiksemat summat.

                            Comment

                            • musaire
                              FPP Pro
                              • Dec 2012
                              • 220

                              #59
                              Re: Juuni OFFTOPIC

                              Algselt postitas Fuzzy Vaata postitust
                              Pole kunagi nii tõsiselt kaalunud emigreerumist.



                              81% inimestest kinnitas, et on "täiesti nõus" või "pigem nõus" sellega, et mõnedel inimestel on võimalik tulevikku ette näha. Mitteuskunuid oli vaid 16%. Ülejäänud märkisid vastuseks "raske öelda".

                              62% pidas aga võimalikuks, et mõnedel sensitiivsetel inimestel on võime haiged tervendada. Selle väitega polnud nõus 25% vastanutest,

                              54% vastanutest oli nõus või pigem nõus sellega, et inglid aitavad ja kaitsevad meid.
                              Kes teab! Eesti inimestel hea intuitsioon. Ega selle mineviku ja tulevikuga lood nii lihtsad pole:
                              Future Affects Past






                              Teise teemana: vahend A-game sisse lülitamiseks - https://youtu.be/VDrfGBFtD5w?t=24s

                              Comment

                              • feelitwell
                                Õpihimuline Mängur
                                • Mar 2015
                                • 328

                                #60
                                Re: Juuni OFFTOPIC

                                hea artikkel. võiks rohkem kursis olla selle teemaga
                                http://www.thefinancialist.com/the-d...ntent=40563482

                                Comment

                                Working...