Juuni OFFTOPIC

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #31
    Re: Juuni OFFTOPIC

    Algselt postitas feelitwell Vaata postitust
    buss 99.99% full, mul doubleseat. WIN
    leitsi lüke

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #32
      Re: Juuni OFFTOPIC

      bussireis. fail

      Comment

      • feelitwell
        Õpihimuline Mängur
        • Mar 2015
        • 328

        #33
        Re: Juuni OFFTOPIC

        Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
        bussireis. fail
        ausaltöeldes mulle sobib, lihtne, mugav, internet ja muidugi odav. kesklinnas peale, kesklinnas maha.plus annab mulle peale mitte just supermugava une ka võimaluse tegeleda strateegia kallal ja panna kokku tulev nädal GTC ja niisama harjutada olevikus olla ja mitte kiirustada koguaeg

        e: ma ei ütle et ma seda tihti teha sooviks, kindlasti mitte, ning vähegi pikemad reisid valin muu transpordi

        Comment

        • Kakahirmutis
          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
          • Oct 2010
          • 7079

          #34
          Re: Juuni OFFTOPIC

          Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
          leitsi lüke
          Millal tai jutud tulevad? :/


          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • qbj0hn
            Auk on auk. FAKT!
            • Nov 2008
            • 7091

            #35
            Re: Juuni OFFTOPIC

            Ei tea, pole midagi spetsiifilist rääkida atm mida pole tai teemas eelmine kord kirjutanud.
            boom boom, õlle ja grind vastavalt rollile
            Cliffs:
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • Kakahirmutis
              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
              • Oct 2010
              • 7079

              #36
              Re: Juuni OFFTOPIC

              Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
              Ei tea, pole midagi spetsiifilist rääkida atm mida pole tai teemas eelmine kord kirjutanud.
              boom boom, õlle ja grind vastavalt rollile
              Cliffs:
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              Comment

              • Potsataja
                õilishing
                • Oct 2008
                • 5270

                #37
                Re: Juuni OFFTOPIC

                Kambodžas peavad lapsed sageli tänaval ehteid või muud käsitööd müüma, et perele lisaraha teenida. Et riigis lokkab eriti laialt nn seksiturism, siis on eriti ekstreemsed näited, kus emad enda tütred seksiorjadeks müüvad. Kõik seetõttu, et koguni 25% rahvastikust elab absoluutses vaesuses - hakkama tuleb saada vaid 1 dollariga päevas. "Seitsmesed uudised" käisid reporter Kadri Pikhofiga kohapeal asja uurimas.


                Kaidot pole veel kohanud, naaberriigid jne?

                Comment

                • qbj0hn
                  Auk on auk. FAKT!
                  • Nov 2008
                  • 7091

                  #38
                  Re: Juuni OFFTOPIC

                  E: net

                  foorumis pole enam nii oma jope tunne, ei saa postitada ausalt mingeid degen stoorisid

                  too many new faces iyam
                  Last edited by qbj0hn; 13.06.15, 20:23.

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #39
                    Re: Juuni OFFTOPIC

                    Newsflash: PokkeriProdes pole kunagi lugemiseks kasutajat vaja olnud

                    Comment

                    • Potsataja
                      õilishing
                      • Oct 2008
                      • 5270

                      #40
                      Re: Juuni OFFTOPIC

                      Mees annab sõna ja ja mees võtab sõna. Ausaid mehi olen ma oma elu jooksul kohanud vähem, kui ühel käel sõrmi ja otese loomulikult ei kuulu mina nende hulka.

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #41
                        Re: Juuni OFFTOPIC

                        Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                        Mees annab sõna ja ja mees võtab sõna. Ausaid mehi olen ma oma elu jooksul kohanud vähem, kui ühel käel sõrmi ja otese loomulikult ei kuulu mina nende hulka.
                        huvitavas seltskonnas liigud. glgl!

                        Comment

                        • alaska
                          forever
                          • Oct 2008
                          • 6599

                          #42
                          Re: Juuni OFFTOPIC

                          Ära pane tähele pastilaa, meil vanematel meestel seostub sõnaga "ausus" veel nõukogude kool, kus eeskujuks seati Pavlik Morozovi suguseid tegelasi.

                          Comment

                          • alaska
                            forever
                            • Oct 2008
                            • 6599

                            #43
                            Re: Juuni OFFTOPIC

                            Potsataja, kuidas suhtud lausesse "põhimõttekindlus on arengupeetus"?

                            Comment

                            • rahvavaenlane
                              Klubi Liige
                              • Dec 2009
                              • 3040

                              #44
                              Re: Juuni OFFTOPIC

                              Algselt postitas alaska Vaata postitust
                              Ära pane tähele pastilaa, meil vanematel meestel seostub sõnaga "ausus" veel nõukogude kool, kus eeskujuks seati Pavlik Morozovi suguseid tegelasi.

                              pavliku tapsid tema onu ja vanaisa vist. tegelt seal oma history taga ka, kui kedagi lähemalt huvitab, siis "müstiline venemaa" üks osa temale pühendatud.

                              Comment

                              • Fuzzy
                                Õpihimuline Mängur
                                • Aug 2010
                                • 452

                                #45
                                Re: Juuni OFFTOPIC

                                Pole kunagi nii tõsiselt kaalunud emigreerumist.



                                81% inimestest kinnitas, et on "täiesti nõus" või "pigem nõus" sellega, et mõnedel inimestel on võimalik tulevikku ette näha. Mitteuskunuid oli vaid 16%. Ülejäänud märkisid vastuseks "raske öelda".

                                62% pidas aga võimalikuks, et mõnedel sensitiivsetel inimestel on võime haiged tervendada. Selle väitega polnud nõus 25% vastanutest,

                                54% vastanutest oli nõus või pigem nõus sellega, et inglid aitavad ja kaitsevad meid.
                                Last edited by Fuzzy; 15.06.15, 16:05.

                                Comment

                                Working...