Juuni OFFTOPIC

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #1

    Juuni OFFTOPIC

    Kõnnin linnapeal ja järsku tuleb vastu neeger. Ehmatus üsna suur, kuna vaatan et väga tuttav õmblusmasin kaenla all teisel. Audile hääled sisse ja tuhat nelja kodupoole olukorda tsekkima. Siiski siiski minu oma viksis kingi ilusti koridoris :).

    Cool stroy bro, swingist suve.
  • Fabulous
    Pokkerihai
    • Jan 2010
    • 2674

    #2
    Re: Juuni OFFTOPIC

    Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Miks sa seda teed karu, lihtsalt heast südamest või loodad twitchis teenima hakata lisaks?
    Huvitab thought process asjale lähenemisel, kuna ise ei teeks siukest lüket kunagi ma usun. Tundub liiga räigelt time consuming ja enda mängude toughimaks tegemine tasuta+probably ei hakka twitchis nii peale viskama, et väärt oleks.
    Ma pakuks, et mingil määral ka võib-olla distsipliini/tildivaba mängu kinnistamiseks. Kui ikka kogule maailmale näha on, siis ei hakka vast mingeid suuri rumalusi tegema.

    Ma ei tea palju Pyha Karu seda foorumit loeb, aga miks 30seid ei shoti/sisse mixi?

    Comment

    • bluelite
      Vana Tegija
      • Nov 2010
      • 1190

      #3
      Re: Juuni OFFTOPIC

      Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
      Kõnnin linnapeal ja järsku tuleb vastu neeger. Ehmatus üsna suur, kuna vaatan et väga tuttav õmblusmasin kaenla all teisel. Audile hääled sisse ja tuhat nelja kodupoole olukorda tsekkima. Siiski siiski minu oma viksis kingi ilusti koridoris :).

      Cool stroy bro, swingist suve.
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • Pyha Karu
        Grinder
        • May 2010
        • 565

        #4
        Re: Juuni OFFTOPIC

        Nähes kui kehva tasemega ja iseloomutuid mängijaid seal partneriks saab pidevalt siis ma olen täiesti kindel et saan samuti. Hourly on pigem isegi tõusnud sest vaatajate ees paneb rohkem pingutama ja muidugi aitab pidev mõtete välja ütlemine vigu vältida rohkem. Võtab ikka väga kaua aega et HU suht 0st õppides heaks mängijaks saada nii et pigem meelitan ma juurde algajaid mängijaid kes natuke arenevad striimi jälgides, aga on siiski nõrgad mängijad pikka aega.
        Extra value ka coachingu reklaamimises ja hea viis inimestel otse näha kas coach ka mängida oskab.
        Last edited by Pyha Karu; 07.06.15, 12:47.

        Comment

        • Pyha Karu
          Grinder
          • May 2010
          • 565

          #5
          Re: Juuni OFFTOPIC

          Mina veebikaamerat ostmas ei käinud vaid tavaline integreeritud webcam desktopil hea kvaliteediga. Seda "ma olen pokkerimängija" lauset pigem ikka ytleks võimalikult vähe. Ei saa aru miks seda webcami ostes mainida oli vaja yldse- ajab inimesi segadusse ja paneb nende kristlikud väärtused proovikivi ette.

          Comment

          • Vandalar
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3577

            #6
            Re: Juuni OFFTOPIC

            Mis su kasutaja on, vaataks ka striimi vbl?

            Comment

            • Pyha Karu
              Grinder
              • May 2010
              • 565

              #7
              Re: Juuni OFFTOPIC

              Pyhakaru

              Comment

              • Mrt1989
                Grinder
                • Mar 2010
                • 999

                #8
                Re: Juuni OFFTOPIC

                http://forumserver.twoplustwo.com/15...-them-1537778/

                Comment

                • muttaja
                  Pokkerihai
                  • Dec 2010
                  • 1965

                  #9
                  Re: Juuni OFFTOPIC

                  Serega neist ju Eestist.

                  Aga eks ma ise jooksutaks ka botte erinevate riikide alt ning samuti teeks nad osaliselt inimese poolt opereeritavaks :)
                  Last edited by muttaja; 07.06.15, 22:47.

                  Comment

                  • feelitwell
                    Õpihimuline Mängur
                    • Mar 2015
                    • 328

                    #10
                    Re: Juuni OFFTOPIC

                    fascinating kuidas kasutajad töötavad data ja numbrite kallal

                    Comment

                    • Mrt1989
                      Grinder
                      • Mar 2010
                      • 999

                      #11
                      Re: Juuni OFFTOPIC

                      Pigem on märkimisväärne see ,et botid suudavad sellist winrate näidata PLOs. Samas ma arvan ,et botid pole täis automaatsed vaid inimene peab ise clickima.

                      Comment

                      • feelitwell
                        Õpihimuline Mängur
                        • Mar 2015
                        • 328

                        #12
                        Re: Juuni OFFTOPIC

                        Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
                        Pigem on märkimisväärne see ,et botid suudavad sellist winrate näidata PLOs. Samas ma arvan ,et botid pole täis automaatsed vaid inimene peab ise clickima.
                        You mean sa lugesid mida teised arvavad

                        anyhow, isegi kui keegi irl nuppe klickib on bot siiski kogu "mõttetöö" ära teinud. Keegi on need botid valmis vorpinud ju, ent see keegi peaks pärish high level jagama mängu? kui isegi (unconfirmed) bot up to nl1k ja regide vastu lasi.

                        Comment

                        • Vandalar
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3577

                          #13
                          Re: Juuni OFFTOPIC

                          Miks see keegi mängu peaks jagama? Selleks, et programm kirjutada on vaja inimest kes programmi kirjutada oskab ja inimest, kes teab, mida ta sellelt programmilt tahab.

                          Comment

                          • feelitwell
                            Õpihimuline Mängur
                            • Mar 2015
                            • 328

                            #14
                            Re: Juuni OFFTOPIC

                            Ise küsid ise vastad, tubli.

                            Comment

                            • Vandalar
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3577

                              #15
                              Re: Juuni OFFTOPIC

                              Algselt postitas feelitwell Vaata postitust
                              Ise küsid ise vastad, tubli.
                              No aga selleks ei pea ju programmi kirjutaja olema pokkeripro, piisab, kui keegi talle seletab, mida oodatakse ldo.

                              Comment

                              Working...