MAI OFFTOPIC [ Ega jänes kaarte ei mängi.. call! ]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rens-
    Jube Noob
    • May 2014
    • 112

    #31
    Re: MAI OFFTOPIC [ Ega jänes kaarte ei mängi.. call! ]

    Ei tea mis isu on teha 250k flip, kui 500k'ga profitis oled :D Doesn't make sense to me. :D

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #32
      Re: MAI OFFTOPIC [ Ega jänes kaarte ei mängi.. call! ]

      Seal pole 250k flip (per kärss), mitu erinevat flippi on ja sinna 500kni saadi ka flipates.
      Ei peagi sense tegema sulle, urubu on aastaid flipanud oma rolli peale ja miljon x rebuildinud, selline ta kord juba on.
      http://forumserver.twoplustwo.com/54...ive-up-941263/

      Comment

      • VisaHing
        mees nagu orkester
        • Dec 2009
        • 6718

        #33
        Re: MAI OFFTOPIC [ Ega jänes kaarte ei mängi.. call! ]

        Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
        Seal pole 250k flip (per kärss), mitu erinevat flippi on ja sinna 500kni saadi ka flipates.
        Ei peagi sense tegema sulle, urubu on aastaid flipanud oma rolli peale ja miljon x rebuildinud, selline ta kord juba on.
        http://forumserver.twoplustwo.com/54...ive-up-941263/
        Googeldades nagu midagi uut enam ei leidnud. 2014 keskpaiku viimased artiklit,postid temast.

        Lendas bustolandi ära?

        Comment

        • qbj0hn
          Auk on auk. FAKT!
          • Nov 2008
          • 7091

          #34
          Re: MAI OFFTOPIC [ Ega jänes kaarte ei mängi.. call! ]

          Ta on suht hinnatud skilliga midstakes mängija, teenib alati uue...ja siis flippab obv ja repeat ja nii aastaid.
          Pidevalt näen laudades, vahel kõrgemal, vahel madalamal..
          e: PLO mängija, mitte NL
          Last edited by qbj0hn; 05.05.15, 16:55.

          Comment

          • trasadonkad
            Grinder
            • May 2014
            • 672

            #35
            Re: MAI OFFTOPIC [ Ega jänes kaarte ei mängi.. call! ]

            väga hull :D

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #36
              Re: MAI OFFTOPIC [ Ega jänes kaarte ei mängi.. call! ]

              Eelmine kuu alles küsis Skypes 500-seid flippe :)

              Comment

              • Herbert Sammal
                Jube Noob
                • Jul 2013
                • 165

                #37
                Re: MAI OFFTOPIC [ Ega jänes kaarte ei mängi.. call! ]

                Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                http://epl.delfi.ee/news/kultuur/pal...me?id=71371459

                Kas see ja uus ehitusseadus kus pm igal kuuril peab olema projekt tundub ainult minu jaoks mingi konkreetne suund riigi poolt?
                Minu rumala loogika järgi peaks igasugune ehitusprojektide tegemine oluliselt kallimaks minema ja näiteks õuepeale sauna polegi mõtet ehitada.
                Siin foorumist on ka minuteada vähemalt üks tõsiseltvõetav arhitekt, äkki viitsib ka arvamust avaldada sellel teemal.
                Üks tark mees väitis, et selle seaduse pikem eesmärk on kehtestada kinnisvaramaks.

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #38
                  Re: MAI OFFTOPIC [ Ega jänes kaarte ei mängi.. call! ]

                  http://foorum.pokkeriprod.com/showth...prode-wizidele!

                  BUMP!

                  Pokker oli kunagi ikka päris lahe mäng :)

                  Comment

                  • Fuzzy
                    Õpihimuline Mängur
                    • Aug 2010
                    • 452

                    #39
                    Re: MAI OFFTOPIC [ Ega jänes kaarte ei mängi.. call! ]

                    Njaa, see foorum on nii välja surnud, ei mäleta millal viimati elevust tekitavaid teemasid tekkis... Keegi teab, milles asi? Kas lihtsalt on rahvas mujale kolinud või suurem osa bustolandis?

                    Comment

                    • pikk28
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 6695

                      #40
                      Re: MAI OFFTOPIC [ Ega jänes kaarte ei mängi.. call! ]

                      mujal + bustos + muud huvid

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #41
                        Re: MAI OFFTOPIC [ Ega jänes kaarte ei mängi.. call! ]

                        Kellegil aimu kas Soome Veros kellegiga, kes eesti keelt ümeraks on võimalik rääkida?

                        Comment

                        • Rens-
                          Jube Noob
                          • May 2014
                          • 112

                          #42
                          Re: MAI OFFTOPIC [ Ega jänes kaarte ei mängi.. call! ]

                          Puhu englanti, saatana.

                          Comment

                          • K2snakas
                            Pokkerihai
                            • Feb 2009
                            • 2388

                            #43
                            Re: MAI OFFTOPIC [ Ega jänes kaarte ei mängi.. call! ]

                            Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                            Kellegil aimu kas Soome Veros kellegiga, kes eesti keelt ümeraks on võimalik rääkida?
                            seal mõned on eestlannad tööl, see prolly oleneb kuidas joppab selle kõnega või kohale minekuga :)

                            Comment

                            • Potsataja
                              õilishing
                              • Oct 2008
                              • 5270

                              #44
                              Re: MAI OFFTOPIC [ Ega jänes kaarte ei mängi.. call! ]

                              Algselt postitas Fuzzy Vaata postitust
                              Njaa, see foorum on nii välja surnud, ei mäleta millal viimati elevust tekitavaid teemasid tekkis... Keegi teab, milles asi? Kas lihtsalt on rahvas mujale kolinud või suurem osa bustolandis?
                              Mõne klouni arust oleme meie Vandalariga kõiges süüdi, aga seega peaks me süüdi olema ka pokerclub.ee ja pokernews.ee allakäigus. Reaalsus on pikk28 arvamuse ja FB jms. koostöö. Kusjuures ma olen veendunud, et ka
                              twoplustwo.com on viimastel aastatel kõva langustrendi läbi elanud.

                              Comment

                              • Fabulous
                                Pokkerihai
                                • Jan 2010
                                • 2674

                                #45
                                Re: MAI OFFTOPIC [ Ega jänes kaarte ei mängi.. call! ]

                                Selle kuu HS rail on üsna sick: http://forumserver.twoplustwo.com/29...hread-1529184/

                                Isildur on viimase 48 tunniga ligi $1.3m swinginud: http://www.highstakesdb.com/profiles...show=48h#graph

                                Comment

                                Working...